Husovo náměstí 175, Beroun
Ordinace PL gynekologa

Chodím k panu doktorovi už 10 let a v podstatě z jakési setrvačnosti. Posledních pár let nejsem moc spokojená. Neustále mi nutí nějakou hormonální antikoncepci a když ji nechci, tak se tváří nepříjemně (asi ze mě nebude mít provize) A i v těhotenství jsem byla zklamaná. Bral mě jako další z mnoha, na mé otázky se tvářil tak, že jsem měla pocit, že jsem úplně blbá a ptám se na hlouposti. Neudělá nic navíc, jen pouze vyšetření, která jsou ze zákona. Nad mými otoky mávl rukou, že co bych chtěla v pokročilém stádiu těhotenství - no a nakonec z toho byla preeklampsie a okamžitý císařský řez. Takže rozhodně nedoporučuji!

NEprofesionální gynekolog, který nerozpoznal těhotenství. Píchnul mi provokačku a pak až když jsem tam šla znovu, tak nakonec zjistil, že jsem těhotná. Při další kontrole si se sestrou něco špitali když jsem se převlíkala za plentou, tím ve mně vzbudil nejistotu, se kterou jsem tam šla na další kontrolu a to mi zjistil zamlklé těhotenství.Do nemocnice mě poslal až za týden, tak jsem si to nakonec zařídila sama hned na druhý den a okamžitě změnila gynekologa a s tím jsem naprosto spokojená, při druhém těhotenství jsem chodila k němu a nyní mám 14ti měsíční dcerku.