Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Lékař ochotný ,komunikativní a šikovný ,objednaní termínu také v pořádku.Vkládám do léčby velké naděje .

Skvělý lékař a příjemný člověk. Měla jsem zuby zničené od mé předchozí ortodontistky a už jsem nedoufala, že by se s tím dalo něco dělat - krom fazet, korunek apod., což mi bylo líto, když mám jinak zuby zdravé. Pan doktor to však dokázal, mám krásný úsměv, a to za minimální dobu. Kéž bych se o něm dozvěděla dřív...

Vysoká profesionalita a perfektní přístup pana doktora i sestřiček. Pan doktor si ví rady, když už jiní byli v koncích. Mohu jen a jen doporučit.

Pana doktora musim jen a jen chvalit!Je to uzasny clovek a tak sikovny lekar,ze jsem z jeho prace i pristupu nadsena.Zuby mam srovnane nad moje ocekavani,stale dochazim na kontroly a nikdy nebyl s nicim problem.Krasne prostredi,ktere dycha cistotou a vsichni jsou zde moc mili:-)).Darina S

S panem doktorem jsem velmi spokojen, přešel jsem k němu od jiné ortodontistky, kde jsem po 3 letech pořád neviděl výsledek. Přejít k němu mi doporučil můj zubař, prý k němu chodí více "nepovedených" pacientů odjinud. Tak nevím, ale u něho jsem měl zuby za rok srovnané. Tak asi ví, co dělá. A taky nebyl tak drahý jako má bývalá doktorka, řekl bych, že ceny jsou takový průměr.
Pro mě po zkušenostech nejlepší ortodontista v Brně.

Na me pusobi dr.filipi jako profesional a zatim ma moji duveru.Lecebny plan mi skvele vysvetlil,ted kdyz chapu co a jak je potreba udelat,se mi rovnatka lepe snasi.doporucuji

Naopak, musím ho pochválit. Nová klinika se mi líbí, docházím teď ale jen na kontroly po fixních rovnátkách, takže se nové prostředí moc neužiji:)Na první pohled je ale jasné že je to všechno hi-tech!!!Naposledy jsem čekal necelých 5 minut. Sestřičky jsou vždy příjemné, i když bylo potřeba se přeobjednat, nebyl problém.Zuby mám rovné, není důvod být nespokojený, naopak vždy ho doporučím.

strašný ....

Pana doktora mohu jen doporučit, skvělý přístup k dětem, ochotný a vše vysvětlí. Chodím pouze jako doprovod mé dcery, ta se ale na ošetření vždy těší, což je s podivem, vzhledem k tomu, že jdeme k zubaři. Vřele doporučuji. RomanaK.

s vysledkem jsem maximalne spokojen,za rovnatka se plati dost. me to stalo 15 tis,coz se mi ale plne vyplatilo.jinak pekna ordinace v nepekne poliklinice