Orlí 10, Brno
CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE biopsie delozniho čipku

Dobry den moje pani doktorka me poslala za panem doktorem Dvořákem kvuli spatnym vysledkum cytologie ,pred par dny jsem byla u p.Dvoraka na biopsii a chci všechny uklidnit co na to jdou neni se vubec ceho bat jen malinko to stipne ale opravdu nepatrne ,nekteri to prirovnavaji jako brani krve ale brani krve je mnohem horsi.Pan doktor me velice uklidnil mela jsem velky strach ,vse me vysvetlil co me bude delat a co me jeste ceka,pri vysetrovani me vzdy predem rekl co bude delat a kdy co mam ocekavat (stipnuti,mirny tlak..) po biopsii se me zeptal jestli se me nemota hlava a jak se citim ,pan doktor ma opravdu vlidny profesionalni přistup k pacientum opravdu se ke kazdemu chova velice dobre nejak vas neodbyde spis na opak ,tedka cekam na vysledky a pak me ceka konizace cipku z ktere jsem mela taky velky strach ale pan doktor me vse vysvetlil a uklidnit ,provadi to jen v lokalnim umrtveni( opichne cipek injekci),sestricka byla taky moc mila ,vsem drzim pesticky at vse v klidu zvladnete

K panu doktorovi Dvořákovi jsem byla poslána na základě špatných výsledků vyšetření. Následně mi bylo provedeno ošetření čípku konizace. Pan doktor odvádí svou práci perfektně. Ikdyž jsem měla strach, pan doktor mi s ochotou vše vysvětlil. Hodnotím velmi pozitivně!

K panu doktorovi Dvořákovi mě poslal na zákrok můj gynekolog. Měla jsem obavy i z negativních kometářů tady, ale naprosto zbytečné. Můžu jen souhlasit s těmi pozitivními - pan doktor byl moc hodný, ochotný, opatrný, i když jsem měla velký strach, choval se tak hezky a ohlednuplně, že jsem vše v klidu zvládla. Jen je škoda, že nepřibírá nové pacientky, takového gynekologa bych brala hned.

Na gynekologii chodim opravdu velmi nerada, hodne se stydim a jsem nervozni. Ale musim rict, ze od doby, kdy jsem kdysi presla k MUDr. Dvorakovi, uz to pro me neni zas takove trauma. Pan doktor je opravdu velmi profesionalni, prohlidka vzdy probehne bez zbytecneho cekani a natahovani, i cela atmosfera centra je prijemna. Linda

K MUDr. Dvořákovi chodím já i moje mamka. Nikdy jsem nezažila nic nepříjemného, naopak, pan doktor je velmi slušný a milý. Já chodím jen na pravidelné prohlídky a pro antikoncepci, ale mamce hodně pomohl, když měla docela vážné problémy. I sestřičky jsou fajn. Jediný na co si někdy stežují i mé kamarádky, které tam chodí, je, že se nejde někdy dobře dovolat na recepci. Ale to je oproti všem výhodám, žádné čekací dobe a přístupu pana doktora a sestřiček opravdu detail..Alena

K dr. Dvořákovi mě poslal můj pražský gynekolog na speciální zákrok. Z cesty do Brna jsem nebyla nadšená, ale nyní jsem vděčná, že jsem se k němu dostala. Měla jsem řadu obav, ale po této návštěvě jsem po delší době opět v klidu, vše mi vysvětlil a choval se citlivě. Fakt, že pan doktor ošetřuje velký počet pacientek, beru jako velké plus, soudím, že se tak opravdu mohu spolehnout na jeho zkušenost. A jako mimobrněnská jsem velmi kvitovala nulovou čekací dobu, což jsem nikde jinde nezažila ☺ Rozhodně pana dokora doporučuji. Jitka V.

Byla jsem dnes na konizaci čípku u MUDr. Dvořáka. Byla jsem velmi spokojena. Jeho přístup byl laskavý a profesionální. Velmi mě uklidňovalo, že mi vše podrobně vysvětlil a během zákroku popisoval každý svůj krok i reakce, které vyvolá v mém těle.Měla jsem k němu naprostou důvěru a pocit, že mu na každé pacientce opravdu záleží. Nejsem jeho stálou pacientkou a na zákrok jsem byla odeslána svým lékařem až z jižních Čech. Tím spíše oceňuji jeho velmi příjemné jednání, které ostatně projevovali i ostatní zaměstnanci centra, včetně sestry. Mohu pana doktora vřele doporučit. Jarka

Já se tedy musím Dr. Dvořáka zastat. Byla jsem dnes u něj na konizaci čípku, z čehož jsem měla docela velký strach a pročítání příspěvků o panu doktorovi tady na fóru mi moc nepřidalo. Pan doktor nebyl v žádném případě arogantní, naopak se choval velmi pěkně, vše mi před zákrokem vysvětlil a v průběhu zákroku mi popisoval, co dělá a kdy mám co očekávat (bolest, pálení atd.). Zákrok byl hotový během chviličky a vůbec mě ani nebolel. Takže moje zkušenost je rozhodně pozitivní.

Jsem pacientkou pana dr.Dvořáka a jsem pro mě je to velmi příjemný pán.Vždy se zeptá,zdali nemám nějaké problémy.Vyšetření není nepříjemné jako jsem zažila u minulé dr.Nikdy se mi nestalo,že by mě odbil..Chodím k němu 6 let.Objednané pacientky bere na čas,nečekáte!!Ti co pana dr kritizují,to sem nemusí psát,mají na výběr a můžou jít jinam!!!!Já jsem spokojená a vřele doporučuji!!!Monika V.

Chodim k nemu uz pres deset let a jsem spokojena. kdyz jsem mela problem, vzdycky pomohl. myslim, ze je to slusny lekar. mila