Orlí 10, Brno
CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE

Dlouho jsem vahala, nez jsem se rozhodla zverejnit svoji spatnou zkusenost s timto panem doktorem. Komentare v kategorii "velmi slabe" jsou bohuzel tak pravdive, az mi z nich mrazi. O lidske strance pana doktora zde psat nechci. Jak tady vsak ctu, k memu prekvapeni, nejsem zdaleka jedina, ke ktere mel pan doktor velmi !!! osobni vztah ! anebo kterou pan doktor z lekarskeho hlediska zanedbal. Pan Dvorak je zkratka predevsim Pan BusinessMan, coz o nem rikaji i jeho prazsti kolegove. A to myslim mluvi za vse.

Na mé neustálé stížnosti, že trpím často záněty (tak jednou za 14 dní x let vkuse) mi řekl, že je kolem nás hodně bakterií a někdo je na to zkrátka víc citlivý. Žádné podrobnější vyšetření, test na chlamydie apod mi za 5 let neudělal. Stěžovala jsem si na bolest v podbřišku několik návštěv, prý všechno v pořádku... a měsíc po návštěvě mi na tom bolavém místě najednou praskla cysta. Nu kdo ví, třeba se sama udělala tak rychle a hned zase praskla. Poškodila mi ale cévku, takže jsem byla na operaci a tam, když jsem řekla, že jsem si na tu bolest u pana Dvořáka stěžovala před měsícem, jen se po sobě podívali a zaslechla jsem, jak ironicky říkají "no jo, slavný doktor Dvořák..".. nic z toho neusuzuji, jenom už k panu doktorovi zkrátka nechodím. Ale chápu, je to práce jako každá jiná a nikdo nejsme neomylný.

MUDr. Dvořák je zřejmě dobrý lékař, ale jako člověk mě velice zklamal. Byla jsem jeho pacientkou cca pře deseti lety a stalo se mi při vyšetření, že mu volal zřejmě známý na mobil, MUDr.Dvořák si nechal mobil podat sestrou a jedmou rukou držel mobil a druhou měl ve mě. Bavili se způsobem " jak jde život" a já jen čekala, až se ten na druhé straně zeptá:" Co právě děláš?"
Po tomto zážitku jsem se zaregistrovala jinam a udělala jsem dobře, k lékaři, který nebere pacienta jako člověka bych neměla důvěru.

Páni doktoři :Dvořák,Janča,Untzetig, Kutějová, Dvořáková, Kubíčková to je opravdu výkvět neschopných gynekologů v Brně. Ještě že je máme tak pohromadě v centru na Orlí abychom si mohli vybrat.
Prostředí je tam pěkné, opravené jen co je pravda,ale jednání s pacientkou otřesné.
Šetří se zde úplně na všem, počínaje podložkami na gynekologickém křesle o velikosti papírového kapesníku -jen se na to zkuste trefit dámy svým zadečkem- konče neustálým vnucováním hormonální antikoncepce a tělíska Mirena.

Nerada si stěžuji, jen se chci podělit o svůj názor. S panem doktorem jsem za tři roky návštěv sice neměla problémy, ale taky žádné pozitivní zkušenosti. Přišla jsem, on mě zběžně prohlédl, řekl, že se můžu obléct a že si musí ještě něco zařídit a prakticky pokaždé pak odešel. Nikdy jsem neměla šanci se jeho osobně na něco zeptat. Ani nevím, jestli mi za ty tři roky udělal stěr z čípku, ale myslím, že toho bych si snad všimla, že bere vzorek, takže asi stěr nikdy nedělal. Připadala jsem si tam jenom jako číslo, ne jako člověk. Ale protože sama nemám ráda, když někdo nadává a nic s tím nedělá, tak jsem se sebrala a už jsem u jiného lékaře. S někým si člověk sedne líp, s někým vůbec, mně pak doktor Dvořák nesedl.

Tento "lékař" je dalším názorným příkladem toho, že v tomto oboru nemají chlapi co dělat. Nerespektuje ani takovou samozřejmost jako je zachování lékařského tajemství. Po mém odchodu z jeho ordinace, kdy jsem odmítla vyšetření jeho osobou, zvedl telefon a informoval o podrobnostech mé návštěvy třetí mě naprosto neznámou osobu.O této skutečnosti jsem se dozvěla od další mě již známé osoby, která se toto dozvěděla. Chování hodné pavlačové drbny nikoli lékaře.

Arogantní, neprofesionální přístup. Při preventivní prohlíce nepoužil gynekologické zrcátko pro jedno použití (nebylo mi nabídnuto), vzápětí po prohlídce jsem onemocněla zánětem močových cest. Po konzultace s ním, připustil možnost nákazy po jeho prohlídce a bral to jako normální věc. Naprostá ignorance!

Pan doktor je určitě odborník, choval se ke mně pěkně a profesionálně, i když jsem poplatek neplatila. Na druhou stranu jsem si připadal jak na běžícím pásu. Preventivní prohlídka byla se vším všudy hotová za pět minut. Je zřejmě velmi zaměstananý, ale myslím, že svým pacientkám nevěnuje čas, který si zaslouží.

Š

Pan doktor je určitě zkušený a kvalifikovaný. Bohužel se domnívám, že posledních několik let věnuje více pozornosti svým funkcím než pacientkám, a proto se nejednou stalo, že "přehlédl" resp. zanedbal problémy u pacientek, které by přehlédnout rozhodně neměl.

Arogantní, neuměl. Málem jsem u něj přišla o dítě. Myslí jen na peníze. Pacient je pro něj na obtíž. Chodím jinam.