Oblastní zdravotnické zařízení Brno, ZZMV
Nosálovská 1, Vyškov

Umístění: Oblastní zdravotnické zařízení Brno, ZZMV Jiný

Laďu znám již spoustu let a vždy ochotně pomůže a to ikdyž neměl sestru. Jeho obrovskou předností je pracovitost. Nikdy se mi nestalo, že bych čekal dýl jak půl hodiny a to i přes zmiňované telefonáty. Kdyby telefony nebral tak na něj budou nadávat ti co mu volají.... Za mě super dr. a to i v jeho letech. Doufám, že nám ještě dlouho vydrží

Dr.Doležel je ochotný a obětavý lékař,který když může tak je vždy nápomocen.Chtělo by to více takových obětavých lékařů kteří neví co to je nafoukanost a arogance.

U Ladíka jsem 20 let a nebýt těch telefonů, tak nemá žádnou chybu.Je spolehlivý a svědomitý. Absolutní jednička. Jako sestřička je velmi špatný. Nestíhá to.

dobrý lékař.

Je dobrej, nepije, sice trochu kouří i po odvykčce, takže hodnocen jako velmi dobrý :-)

Pan doktor je muj letitý obvodní lékař, ve kterého mám plnou důvěru.Vždy mi dobře poradil a jsem s jeho prací maximálně spokojený.

Souhlasím s názory, že je to ten nejstarostlivější lékař, co znám.Není pravda, že se stará jen o kamarády a na ostatní .....Každému se snaží věnovat dostatečně a pačlivě.Víte kolik má zodpovědnosti za každého, kdo mu vleze do ordinace?Kolik životů má ve své moci?
A nevyčítejte mu ty telefonáty! Když zato nemůže, že mu každý známý s volá s malicherností a i ty bybičky, co nemohou přijít volají s prkotinama a on ochotně pomáhá všem.Chce pomoci každému.Prostě nemá srdce zto, odříci ani tu babbičku po telefonu. Je to Mudr.s velkým M!

Je fakt, že k němu chodila moje babička, mamka - já jsem zvolila jiného. Vždycky jsem žila v představě, že musí být hrozně starý když už k němu chodila aj moje babička. Po dnešní návštěvě vím, že tomu tak není. Je to velmi milý a pozorný doktor a trošku lituji, že jsem k němu nešla. Po jedné návštěvě však nemůžu nijak extra posuzovat - proto hodnocení velmi dobrý.

Já jsem s panem doktorem spokojená. Když se mu něco nezdá, okamžitě to začne řešit. Přišel mi na mononukleozu hned v počátku, takže jsem nemusela do nemocnice a vždy mi dobře poradil a vysvětlil, když jsem se ptala. A že telefonuje mi nevadí, hlavně že pomůže. Doporučuji.

Léčí již leta celou naši rodinu a za ni mohu říci,že je to velmi svědomitý lékař/vůbec mi nevadí,když někdy musí telefonovat/,nic nezanedbá,okamžitě vás pošle k odbornému lékaři a tomu telefonuje ještě před vámi,že vás tam posílá,aby bylo na jeho pacienta řádně dohlédnuto.Nemluvím jen o naší rodině.Ano,i po pracovní době zajede za starým člověkem,který ho potřebuje.A nemusí!!Pomlouvají ho jen lidi typu Dr.Navrátila,který se mu tímto způsobem snaží přetahovat pacienty,když ho v době dovolené někdy zastupuje.Zažili jsme!A že se k němu musíte složitě objednávat,jak tady někdo píše? Nechápu,chodí se tam bez objednání,tak to psal asi člověk,který k němu nechodí.Ukázkou celkové kvality a velmi pěkného přístupu,zvláště ke starým pacientům,je to,že další již pan Dr.Doležel nemůže přijímat,má jich totiž hodně!Tak už ho nepomlouvejte,nezaslouží si to.Takové lidi spíše podpořte.