Samostatná ordinace ORL
Politických vězňů 576, Slaný

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor mě zbavil častých angín. Odstranil mi mandle a od té doby již přes 2 roky jsem ani jednou neměla angínu. To před odstraněním jsem měla angínu každý měsíc. Doporučuji!

Mudr. Čuba je opravdu "Pan Doktor", který to na víc umí s dětmi. Moje dcera (4 roky) se doktorů vždy bojí , ale s panem doktorem byla hned kamarádka. Seznámil jí se strašidelnými přístroji na vyšetření a trpělivě jí vysvětloval co jí bude dělat. Zvládli jsme vše v klidu a bez pláče. Moc a moc mu tím to děkuji za jeho nevšední a naprosto ojedinělí přístup a také jeho skvělé asistentce.

Lidský přístup, zachovává si svůj humor a to je fain, dobře vše vysvětlí, prostě doktor se vším všudy.

Je to nej ORL doktor na Kladensku

Co dodat. Hodný, laskavý a velmi lidský přístup k paicentovi. Profesionál s mnoha letými zkušenostmi. Kladenská star mezi lékaři. Hlavu vzhůru, jak rád říkáváte! Doporučuji!

Ať jsem měl v oboru othorinolaryngologie jakýkoliv problém tak nikdy nebyl ani náznakem povýšený nebo arogantní jak to bohužel někdy u kladenských ušařů bývá. Je to tip člověka kterého si vážím ne jen jako špičkového odborníka, ale také jako člověka. Kdykoliv jsem měl během vyšetření jakýkoliv dotaz k mému zdravotnímu stavu tak mi vždy vše vysvětlil a ne jako někteří jeho kolegové z oddělení kteří se na mě podívali stylem, že on je lékař on to ví, ale mě jako pacientovi je to k ničemu. V době mého pobytu na ORL v Kladně kde mi brali krční mandle byl ještě s jednou doktorkou jediný který se mnou byl ochoten mluvit a ne jen vlítnout ke mě na pokoj stylem: "vše v pořádku? Určitě ano! Tak nashle". V době kdy jsem měl největší bolesti byl jako jediný který mi od nich pomohl lékama a né větou, že po mém zákroku je to běžné. Chápu je to asi běžné, ale proč trpět když ty analgetika existujou, jde jen o to je napsat do Dekurzu. Jak příjdete k lékaři a on si pro Vás ještě sám příjde do čekárny a neposílá sestru (která je mimochodem také úžasná, milá a empatická) tak se Vám do ordinace jde mnohem lépe. Opravdu nejlepší specialista na ORL který v kladenském okrese je a né-li možná jeden z nejlepších v ČR.

Výborný doktor! Díky němu pro mě byly záněty středního ucha v dětství snesitelnější.

Výborný lékař s vynikajícím přístupem k pacientovi!!! Jen tak dál, pane doktore! :-)

Je milý, hezký, a k tomu ještě šikovný :-)

Nesetala jsem se s lepším a větším odborníkem a hlavně s takovým lidským přístupem, jaký má pan doktor Čuba. Můj syn mu plně důvěřuje a já samozřejmě také, oba nás pan doktor již operoval.