Vladana Kotková, zubař Čerčany

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

České armády 17, Litoměřice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický zubní lékař Volba sveho zubniho lékaře

Zkušenost s pani Dr.Vladanou Kotkovou je absolutni spokojenost s jeji péčí prostředím ordinace a hlavně jejim neustálím smichem a pozitivni náladou.Konečně mám zubaře u kterého se nebojim a dokonce tam jdu i ráda.Profesionálni přistup k pacientovi a jeji věčně pohodová naláda vas zbavi strachu už když vstoupite do jeji ordinace..Je mě 54 let a poprve se nebojim zubaře.pani doktorko děkuji a přeji mnoho let s vašim krásným elánem dávate pacientům pocit že se neni čeho bát a zoubky zpravené od vás jsou parádni.Děkuji Svobodová Milena

Š

Lékařka s velmi profesionálním a individuálním přístupem k pacientovi. Nezvyklá a velice překvapivá je její časová přizpůsobivost. Pravidelně mě potěší výbornou náladou a udržením příjemné konverzace během výkonů (ty se prozatím vždy obešly bez komplikací). Ordinace je velmi komfortní a zařízená moderním vybavením. Paní doktorka zbořila můj strach z návštěv zubařů.

Ochotná, starostlivá jestli něco bolí nebolí zachránila mi dva zuby o který jsem málem měl přijít. Perfektní zubařka a jako bonus jsem odcházel s usměvem na tváři kopec srandy! :) Doporučuji 5/5

Paní zubařku všem doporučuji! Je velice pečlivá, pracovitá a vtipná.

Paní doktorku mohu jen doporučit-příjemná,pečlivá

Paní doktorka je milá, energická, stále usměvavá, pečlivá, nikdy nic nezanedbá. Prostě úžasná!! Vyplatí se za ní jet i z veliké dálky.

velice pečlivá, příjemná

Vždy jsem se až panicky bála zubaře,už se nebojím,po úžasných zážitcích z její zubní ordinace mě strach opustil.Paní doktorka vyléčí nejenom bolavý zoubek,ale i dušičku.Je pečlivá,starostlivá a navíc se náramě zasmějete ikdyž máte vrtačku v ústech.Jsem jí za mnoho vděčná, moc děkuji.Martina

Opravdu neuvěřitelně milá,precizní a profesionální,zvláště milá k dětským pacientům!!!

Tato dáma je velmi příjemná, vtipná a hlavně zručná! Zachránila zuby mně i mé rodině, když jsme zoufalí utekli od jiného zubaře.. Děkujeme