MUDr. Vladana Kotková

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

České armády 17, Litoměřice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá, velmi lidská a profesionální, je pečlivá, vše vysvětlí, umí vyslechnout a pokaždé se v ordinaci zasmějeme

Umístění: Ordinace Jiný

S pani doktorkou jsem velice spokojena! Vřelý pristup, citlivé ošetření, sympatická lékařka a vždy se zasmejeme. Chodím již k zubari rada! To, ze osetreni dnes něco stojí je bohužel pravda, od pojišťovny dostane zubař 00 nic (ne jako obvodní lekar za počet pacientů v kartotece)… Ale co dnes nestojí peníze. Raději si zaplatím, než abych o zuby přišla. Zubní kazy jsou z rtg snímku videt a vždy mi je lékařka ukazala a vysvětlila stav a postup, Zachránila mi zuby po zásahu jinych zubních lékařů! Takže za mě mohu jen doporučit a poděkovat za peci!

Umístění: Ordinace Jiný

Nejsem s paní doktorkou spokojená, s bolavým zubem mi nepomohla. Musela jsem jít na pohotovost, nechovala se jako profesionál a odborný lékař. Více ji zajímají peníze , mám aplikaci VZP a z ní jsem zjistila co naúčtovala pojišťovně , která se to dozví.

Po přihlášení k paní doktorce jako nový pacient mě čekala první návštěva. Ta se uskutečnila a já byla z paní doktorky velmi nadšená. Respektive z jejího přístupu, chování. Řekla mi, že bude potřeba vrtat několik zubů, a že mě to bude stát cca 5.000,- Kč. To jsem se zhrozila a jelikož mě nic nebolelo, dohodly jsme se, že to necháme až za nějaký čas, vzhledem k financím. To bylo v roce 2017. Poté jsem se ale přestěhovala do jiného kraje a zubaře musela změnit. Zde jsem doposud a konečně se dostávám k důvodu mého hodnocení. Tento nový zubař mi sdělil, že mám chrup zdravý a nic se vrtat nebude. Řeklo by se jistě, mohl by se mýlit on. Jenomže nyní je rok 2022 a za celou dobu nebylo třeba vrtat, žádná bolest ani kaz se neobjevil! Je smutné a alarmující, co vše jsou lidé schopni učinit pro peníze. Možná jsem jediná, možná ne, ale i špatné zkušenosti by se měly sdílet.

Umístění: Praktický zubní lékař Volba sveho zubniho lékaře

Zkušenost s pani Dr.Vladanou Kotkovou je absolutni spokojenost s jeji péčí prostředím ordinace a hlavně jejim neustálím smichem a pozitivni náladou.Konečně mám zubaře u kterého se nebojim a dokonce tam jdu i ráda.Profesionálni přistup k pacientovi a jeji věčně pohodová naláda vas zbavi strachu už když vstoupite do jeji ordinace..Je mě 54 let a poprve se nebojim zubaře.pani doktorko děkuji a přeji mnoho let s vašim krásným elánem dávate pacientům pocit že se neni čeho bát a zoubky zpravené od vás jsou parádni.Děkuji Svobodová Milena

Já jsem byla s paní doktorkou také vždy spokojena, ale po tom, co se odstěhovala z Čerčan do Litoměřic a já si tedy musela najít jiného zubaře, bylo mi tím novým řečeno, že většina plomb od ní jsou jakési provizorní výplně, které vydrží tak dva tři roky (a proto se mi už rozpadávají, zuby se pod nimi kazí a budou se muset předělat). Toto mi tedy paní doktorka nikdy neřekla, že mi tam dává provizorní plomby, které vydrží jen dva až tři roky, a peníze, které jsem platila, také žádnému provizoriu neodpovídaly! Takže ve výsledku jsem velmi zklamaná, ač zprvu jsem z ní také byla nadšená.

Lékařka s velmi profesionálním a individuálním přístupem k pacientovi. Nezvyklá a velice překvapivá je její časová přizpůsobivost. Pravidelně mě potěší výbornou náladou a udržením příjemné konverzace během výkonů (ty se prozatím vždy obešly bez komplikací). Ordinace je velmi komfortní a zařízená moderním vybavením. Paní doktorka zbořila můj strach z návštěv zubařů.

Ochotná, starostlivá jestli něco bolí nebolí zachránila mi dva zuby o který jsem málem měl přijít. Perfektní zubařka a jako bonus jsem odcházel s usměvem na tváři kopec srandy! :) Doporučuji 5/5

Mužu se zeptat, zda je paní doktorka soukromá? Zda se u ní hodně a za vše platí nebo je to v pohodě? Jdu k ní v pátek, tak abych si vzala dostatek peněz. Děkuji za odpoveď.

Paní zubařku všem doporučuji! Je velice pečlivá, pracovitá a vtipná.