Praktický zubní lékař
Náměstí 31, Kelč

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Excelentní lékař, snad ho nebudu muset nikdy měnit. Milý, vstřícný, zbytečně dlouho vás na křesle netrápí. Za mě 100% ze 100. Sestra také TOP.

Zubaře se bojím ,ale pan zubař je super,ochotný,milý,veselý a sestřička taky.Doporučuji všem má super chování,za mě ano.

Pan doktor je velmi schopný, jakož i trpělivý, což je pro mě, rozklepanou už v čekárně, velice důležité. Sestřička je milá.

S panem Šoborou jsem nadmíru spokojen. Velice osobitý a profesiální přístup. Kvalita práce a péče je výborná....

Srdce obrovské lidské, ruce zlaté, duše čistá, sestra nádherná, hudba znamenitá !

dal mně teda zuby do pořádku. po tom co jsem zažil u jiných lékařů je tento fakt borec. sympoš a posílá mně smskou oznámení že mám jít na preventivní prohlídku. tak vím kdy tam mám jít a myslí i za mně. jinak supr vybavení a příjemná muzika dolaďuje atmosféru a nabudí klid, což je velice pozitivní. Vřele doporučuji.

Už jsem tady zas.

Opravdu není moc co psát, je to prostě prima lékař - dnes jsme u něj byl, sice mi dělal více zubů, tak .... , ale lékařský i osobní přístup je velmi příjemný

Snad už nebudu muset nikdy měnit zubaře.

Skvělý zubař všem vřele doporučuji.
Od malička jsem měla jen špatné zkušenosti se zubaři a on vše napravil.
Zuby jak perličky a když je problém hned mě ho zbaví.
Takže za mě dobrý!

Zdravím Vás tady !

Už od ranného dětství bojuji s kazy ( i primárními )

Již několikrát jsem měnil zubaře až na doporučení kamaráda jsem se dostal k panu Šoborovi. Od té doby k němu jezdíme cca 50 km i s přítelkyní a lepšího zubaře jsem ještě v životě nezažil.

Je to super člověk, vynikající zubař. Není co více dodat.

Mé jméno je Zdeněk Dobroz.

je to nejlepší zubař