Kollárova 22, Svitavy
Sam. ordinace PL pro dospělé

Neznám lepšího lékaře-široko daleko- dojíždím k němu 30km- nelituji toho. Vždy mi pomohl-nikdy neodmítl. Každý z nás má právo na výběr svého lékaře- komu nevyhovuje-nemusí k němu.
s pozdravem pacientka z Letovic

Není ve Svitavách lepší lékař, je opravdovým Doktorem s velkým D. Po druhé návštěvě mi pomohl od bolestivého zánětu šlachy na zápěstí pravé ruky. Naordinoval mi takovou medikamentozní léčbu, že druhý den od její nasazení o ruce téměř nevím. Bravo pane doktore !!!!!!!!!!! Vzhledem k tomu, že tuto ordinaci navštěvuji mnoho roků, vím o čem mluvím, vždy svým svérázným způsobem dokázal odhalit i tu nejzapeklitější chorobu, se kterou jsem ho kdy navštívila Díky Otčenášková

Nejlepšííííííííííííííííí!!!!!!!! Mohu jen doporučit! Moc mi pomohl a jeho svéráznost je perfektní a vždy z jeho ordinace odcházím vysmátá jako nikdy! :-D

Nejlepšííííííííííííííííí!!!!!!!! Mohu jen doporučit! Moc mi pomohl a jeho svéráznost je imponující! :-D

když jdu k panu doktorovi, tak je to jak na houpačce, jednou je na mě příjemnej, podruhé je ke mě drzý a příjdu mu jak na obtíž, je to různé..ale je pravda, že zatím co mi předepsal, nebo na jaké vyšetření mě poslal, tak to mi pomohlo..ale je pravda, že já bych byla spokojená, kdyby byl pan doktor príjemný a já měla z jeho vyšetření dobrý pocit i po duševní stránce..

Doporučuji všem nespokojeným polointeligentům,aby chodili k jinému lékaři,který bude mít zajisté více jim vyhovující chování. Mě u lěkaře jde o odbornost.

Výborný lékař a odborník. V 18-ti letech mi zřejmě zachránil život, protože jsem dostala ledvinovou koliku, můj původní lékař, kterému jsem řekla, že se od narození léčím s ledvinami, mě poslal na rentgen plic. Večer mi maminka musela zavolat pohotovost a naštěstí měl službu MUDr. Podivínský, který si mě ihned převzal do své péče a já jsem mu za to vděčná. S jeho léčbou jsem nadmíru spokojená.

Žádný úlisný patolízal. Navíc mi imponuje jeho vztah k admistrativě. U mě má 100%.

Je to lékař s lidským, i když svérazným přístupem.Má úžasný přehled a naše rodina je ráda že můžeme být pod lékařským dozorem takového člověka.Díky.Benda

S panem doktorem jsem naprosto spokojen, jedná se o velmi zodpovědného a kvalifikovaného odborníka, který je maximálně vstřícný a lidský. Jsem rád, že mohu mít tak skvělého lékaře, kterého bych všem vřele doporučil. Jako bonus krátké čekací doby a velmi příjemná a ochotná sestřička. Svoji práci v neustálém stresu oba zvládají na jedničku.

Ivan Kružík, Svitavy