Centrum pohybové medicíny
Pyšelská 4, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Centrum pohybové medicíny Knees problems of my husband

Hi. My husband and me, we have visited the clinic and we are very happy not only from Dr. Hradil but from all staff there. Thank you very much.

Zdravim,dnes jsem navstivila CPM a nestacila se divit.Dr.me vysetril napsal RHB a rozloucil se cca 8min???Na recepci mi slecna sdelila,ze musim zaplatit 6000kc!!!!aby mi mohla objednat procedury,ktere si stejne platim.Zeptala jsem se proc mam platit 6000kc, bylo mi sdeleno,ze je to narizeni a i kdyz jsem pacient,ktery na kliniku jiz dochazi 5 rok musim zaplatit.Myslim,ze je to naprosta nehoraznost takto zdimat z lidi penize.Kdybych toto zarizeni vyuzivala kazdy mesic tak jeste,ale kdyz tam clovek jde 1x max .2x za rok je to neco nemyslitelneho.Ja nemam takovy prijem abych si mohla dovolit platit takove sumy,Vidim,ze to bylo zarizeni spickove urovne a mnoho dr. a RHB pracovniku z Malvazinek kteri v nem pracuji a vlastne udelali z toho spickove rehabilitacni centrum je ted pouze opet pro ty vyvolene kteri maji prijmy od 20tisic vyse.Obycejni lide si to nemohou dovolit i kdyz si cely zivot plati zdravotni pojiseni,je to k nicemu.Je to moc smutne,ale od bolesti mi to nepomuze Jarka

K panu dr Hradilovi jsem byla objednana sestrou na recepci,po uraze ktery jsem utrpela v lednu letosniho roku a potrebovala jsem rehabilitaci.Do tohoto zarizeni jiz dochazim vic jak 4 roky.Nejen,ze jsem byla obj na 12.30h, kdy je doba obeda,ale dr Hradil mel u sebe v ordinaci "zname"se kterymi ve 13h na obed odesel.To ze tam ma obj pacientku ho vubec nezajimalo i kdyz byl na to upozornen sestrickou!Ve 13.50h se dostavil opet se "svymi znamymi" a zavrel se s nimi do sve ordinace.Po 20min,kdy jsem rekla sestre,ze jiz dele cekat nemohu, nesmele zaklepala na dvere,aby upozornila pana dr,ze jiz cekam 2hod!! Byvali sportovci, nebo kdo to byl opustili jeho ordinaci a pan dr.velice neochotne pozval dovnitr me.Misto toho aby se zajimal s jakym problemem za nim jdu, chtel vedet kdo me za nim poslal a objednal. To opakoval 3x.Kdyz jsem mu rekla ze jsem pacientkou jiz 4 rok a obj me sestricka z recepce namitl,ze na nej musim pomalu.A odesel z ordinace ven.Po 5min se vratil s tim,ze jsem byla minule u jineho dr a proc jdu prave k nemu!Nevim co ma tento pan dr za problem,ale po 2 hod zpozdeni jsem mela dost cekani natoz nemistnych poznamek.Nakonec mi rekl abych se vysvlekla a ukazal mu me zraneni...Upozornuji ze byl unor venku -8st a okno v ordinaci bylo dokoran.Po upozorneni,ze mi je zima rekl,ze cerstvy vzduch jeste nikomu neublizil.Jeho neochota a arogance me neprestala udivovat.Nejsem zadna celebrita ani sportovkyne z olympiady,ale radne platim zdravotni pojisteni a myslim,ze si jako kazdy takovy pacient zaslouzim adekvatni osetreni.Pisi toto z odstupem casu,jelikoz nic neresim s horkou hlavou,ale dnes jsem se setkala s panem,ktery ma tu samou zkusenost.Nevim jestli on napise nejakou recenzi na dr Viteslava Hradila ktery muze byt odbornik,ale jeho chovani tomu neodpovida.Kdyz je to nejaky znamy tak se muze pretrhnout a vsichni ostatni musi pockat.Jana

Právě se vracím z CPM, kde jsem byl na 15 hod objednán k MUDr. Hradilovi. Po 45 min čekání jsem byl ledabylým způsobem vyzván ke vstupu do ordinace. Po úvodním seznámení s mým zdravotním stavem jsme byli vyrušeni Prof.Kolářem a patrně jeho pacientkou...a já následně vykázán MUDr. Hradilem na chodbu, kde jsem strávil cca 10 minut. Bylo 16 hod a z mého vyšetření neproběhlo nic. Doktor Hradil se mě stejným způsobem jako prve vyzval dál, na to už jsem ale neměl absolutně náladu. Návštěva centra pohybové medicíny pro mne osobně byla velkým zklamáním. Čest ústavu zachraňovala alespoň velmi milá sestřička-recepční a Prof. Kolář, který se následně několikrát omluvil. Z úst MUDr. Hradila omluva nezazněla, trapné ticho při odchodu však neopomenul zaplnit moudrým.. "to víte, šéf je šéf", na což nelze odpovědět jinak, než že "ano...šéf je šéf a pacient je pacient"....

Tímto zdravím pana doktora Hradila,moc mi pomohl a nejen mě,skvělý lékař s příjemnou náladou a povzbuzením.Díky moc za péči kterou mi kdysi pomohl.Irena B.-Praha

prim. V.Hradil je velmi dobrý lékař a odborník v oboru FBRL

Zdravím...to se ani nedivim že tento lékař - primář rehabilitační nemocnice nebyl dosud hodnocen...ono totiž pana doktora ani moc nezajimá léčba pacientů ale spiš a na to klade velký důraz zajimá pořádek mezi okny na pokojích pacientů, aby tam nebyly nějaké potraviny, nebo ručníky na topení,ale chorobopisy ?? co to je...s nimi se seznamuje cca po tydenní hospitalizaci. Když jsem po měsiční rehabilitaci navštívil svého operatéra, byl velmi udiven a rozhořčen, když se ode mne dozvěděl, že pacienti po TEP kolene jsou mimo jiné léčení elektrolečbou...pry je to hrubý nedostatek a operované koleno se hůř hojí...ale to je asi primářův záměr... vyvarujte se zdravotnickému zařízení pod vedením tohoto lékaře...