Radyňská 12, Plzeň
Veterinární ordinace

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora jsem byla s kočkami - na očkování a na prohlídce, když se kocour zranil. Dr. Honsa i paní sestřička byli velmi ochotní, profesionální a příjemní. Kočky se jich vůbec nebály, nechaly se pohladit, neutíkaly. Za mě velká spokojenost.

Umístění: Veterinární ordinace kastrace

Pán doktor je velice milý a ochotný,má úžasný přístup ke zvířatům.Doporučuji!Nejlepší lékař na světě.

Pan doktor je velice milý a ochotný. Už jsme u něj 2 roky a vždy jsme byli spokojeni. Neměnili bychom.

Pan doktor má úžasný přístup ke zvířatům, náš pes i číča ho miluje. Miki, Šmoulinka a panička Stavrevová

Skvělý přístup ke zvířatům,milé jednání,cenová dostupnost,žádné čekání.ochota poradit i po telefonu.
Jsem naprosto spokojená. J.Tyrová

Chodíme již několik let s více zvířatama (psi, kočky, želva...) a vždy ochotný, nikdy žádný problém, vše vysvětlí, nabídne alternativy....

Naprosto nedoporučuji komukoliv kdo má třeba jen lehce vystrašeného pejska. Nám dal přednášku o správném chování psů a vysvětlil nám, že pokud nebude stát jako socha tak ho neošetří. Podotýkám že pes je neagresivní a potřebovali jsme akutní ošetření po záchvatu!

Vždy vše v pořádku, skvělé jednání. Chodíme tam s kočičkou od mala na všechna očkování, odčervení, kastraci. Nikdy jsem nečekala frontu. Pokud nejste objednaní, doporučuji chodit ráno 7:30-9:00 hod.