Vítek Miroslav, gynekolog Most

MUDr. Vítek Miroslav

Gynekolog Více

23 názorů

Uložit


Adresy (2)

J. Skupy 202, Most
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Žižkova 151, Litvínov
Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
23 názorů

Ověřeny pacient

Chodím k němu od otevření soukromé ordinace,vždy mi pomohl a dokonce odoperoval.Sestřičky se chovali
vždy vstřícně a přijemně:)))


M
Ověřeny pacient

Já nemám žádné negativní zážitky. Pán doktor je starostlivý a sestřičky také. Nechápu jak tady někdo můžu napsat "asi zapomíná, že je jenom sestřička". Dneska už se neocení žádná snaha ani práce. Nebýt lékařů a sestřiček nevim kam by lidi teda chodili, ale budou si jen stěžovat. Pak takhle příjdou do ordinace a neřeknou ani slovo a budou se přetvařovat. To jsou lidi. Kdykoliv jsem se sestřiček na něco zeptala, tak mi odpověděli a všechno mi v klidu vysvětlili s úsměvem. Nejspíš taky záleží s jakým postojem tam příjde ta pacientka a jak se chová. Nemám co bych tam vyčetla. Vše probíhá tak jak má. Chodím tam s jistotou, že se mám na koho obrátit, když mám problém a že mi s tím pomůžou.


M
Ověřeny pacient

Lekar dobry diky nemu jsme mohla otehotnet i kdyz trochu pozdejhi nez jsme planovali, sestry proste reprezentuji spatne a delaji spatny dojem pro lekare.

Jednu sestru jsem jedinou mela nejradeji a ta je nyni na materské dovolene. Ostatní sestry nic moc :(


Díky...


Jsem velmi spokojena


Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji, ale souhlasím s negativním hodnocením sestry.


kvuli dlouhemu čekání v ordinaci jsem od pana doktora odesšla po zkušenostech s jinym lekařem jsem se k panu Vitkovi s pokorou vratila a jsem ráda že mi to bylo umožněno...děkuji


Měla jsem neustále záněta, a sexuálních partnerů poskromnu, zachránil mně při časném diagnostikování rakoviny děložního čípku. Dnes jsem v pořádku a v očekávání prvního potomka.


No tak to nevim, kde slečna nebo paní, potkala u tohoto doktora sestry, které by měly profesionální přístup?? :-D Jestli si spíš toto hodnocení nenapsaly sestřčky samy!!! Je fakt, že jsem radši odešla jinam, ale já tam potkala jednu a ta stála za to. Rozhodně mi nikdy s ničím neporadila a jediné, co uměla, tak věčně křičet, a povyšovat se nad všemi pacienty...no asi holt zapomíná, že je jenom sestrička. Ale jinak pan Vítek je opravdu profesionální doktor, ke kterému nemůžu mít žádné výhrady. Akorát by mohl popřemýšlet o svém personálu.


Pana doktora po předchozí zkušenosti s některými jeho kolegy mohu jen a jen doporučit, ačkoliv jsem zde četla opak, nemohu si na přístup, ani léčebné postupy a péči v těhotenství ani v nejmenším stěžovat, pan doktor mi velice pomohl jak profesionálně, tak lidsky, také sestřičky jsou ochotné a vstřícné a za panem doktorem do Mostu neustále dojíždím, ač již dávno bydlím 60 km odsud, v žádném případě bych jej nevyměnila. Děkuji K. Erbová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti