Adresy (2)

J. Skupy 202, Most
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Žižkova 151, Litvínov
Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
23 názorů

Ověřeny pacient

Chodím k němu od otevření soukromé ordinace,vždy mi pomohl a dokonce odoperoval.Sestřičky se chovali
vždy vstřícně a přijemně:)))


M
Ověřeny pacient

Já nemám žádné negativní zážitky. Pán doktor je starostlivý a sestřičky také. Nechápu jak tady někdo můžu napsat "asi zapomíná, že je jenom sestřička". Dneska už se neocení žádná snaha ani práce. Nebýt lékařů a sestřiček nevim kam by lidi teda chodili, ale budou si jen stěžovat. Pak takhle příjdou do ordinace a neřeknou ani slovo a budou se přetvařovat. To jsou lidi. Kdykoliv jsem se sestřiček na něco zeptala, tak mi odpověděli a všechno mi v klidu vysvětlili s úsměvem. Nejspíš taky záleží s jakým postojem tam příjde ta pacientka a jak se chová. Nemám co bych tam vyčetla. Vše probíhá tak jak má. Chodím tam s jistotou, že se mám na koho obrátit, když mám problém a že mi s tím pomůžou.


M
Ověřeny pacient

Lekar dobry diky nemu jsme mohla otehotnet i kdyz trochu pozdejhi nez jsme planovali, sestry proste reprezentuji spatne a delaji spatny dojem pro lekare.

Jednu sestru jsem jedinou mela nejradeji a ta je nyni na materské dovolene. Ostatní sestry nic moc :(


Díky...


Jsem velmi spokojena


Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji, ale souhlasím s negativním hodnocením sestry.


kvuli dlouhemu čekání v ordinaci jsem od pana doktora odesšla po zkušenostech s jinym lekařem jsem se k panu Vitkovi s pokorou vratila a jsem ráda že mi to bylo umožněno...děkuji


Měla jsem neustále záněta, a sexuálních partnerů poskromnu, zachránil mně při časném diagnostikování rakoviny děložního čípku. Dnes jsem v pořádku a v očekávání prvního potomka.


No tak to nevim, kde slečna nebo paní, potkala u tohoto doktora sestry, které by měly profesionální přístup?? :-D Jestli si spíš toto hodnocení nenapsaly sestřčky samy!!! Je fakt, že jsem radši odešla jinam, ale já tam potkala jednu a ta stála za to. Rozhodně mi nikdy s ničím neporadila a jediné, co uměla, tak věčně křičet, a povyšovat se nad všemi pacienty...no asi holt zapomíná, že je jenom sestrička. Ale jinak pan Vítek je opravdu profesionální doktor, ke kterému nemůžu mít žádné výhrady. Akorát by mohl popřemýšlet o svém personálu.


Pana doktora po předchozí zkušenosti s některými jeho kolegy mohu jen a jen doporučit, ačkoliv jsem zde četla opak, nemohu si na přístup, ani léčebné postupy a péči v těhotenství ani v nejmenším stěžovat, pan doktor mi velice pomohl jak profesionálně, tak lidsky, také sestřičky jsou ochotné a vstřícné a za panem doktorem do Mostu neustále dojíždím, ač již dávno bydlím 60 km odsud, v žádném případě bych jej nevyměnila. Děkuji K. Erbová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti