Tyršova 501, Jičín
Sam. ordinace PL - gynekologa

T. G. Masaryka 373, Lázně Bělohrad
Sam. ordinace PL - gynekologa

Jeho přístupu a profesionalitě se nedá nic vytknout.Jsem mu velice vděčná,pomohl mi ,když jiní nedokázali.

Pan doktor je velmi dobrý lékař. Díky němu jsem donosila syna, který měl cca 50% šanci, abych ho donosila. Tímto mu moc děkuji

Velmi příjemné jednání, naprostá profesionalita!

Pan doktor Svoboda je člověk,který má lidský přístup,je milý,pozorný a umí naslouchat.Pokud máte nějaký problém a obrátíte se pomocí emailu,tak dlouho nečekáte na odpověd.Určitě si zvolím pana doktora jako porodníka.
Zuzka

Když čtu všechna hodnocení mám pocit,že každá chodíme do jiné ambulance.Nevím, kde se bere ta zloba,fakt je,že vše si umím představit,jen tu aroganci jaksi ne...Já za sebe musím říct, že jsem po celou spoustu let,co k panu doktorovi chodím,s jeho péčí velmi spokojená. Kdykoliv jsem se na něco zeptala,vždy mi odpověděl a vše vysvětlil, dokonce mi i na jakémsi anatomickém obrazu vše ukázal. Díky jeho pečlivosti mi včas objevil závažnou diagnozu a po doplnění dalších odběrů mne poslal na operaci. I já jsem se jí bála a protože mám v rodině lékaře na pražské klinice, poprosila jsem o dokumentaci k možnosti dalšího názoru na moji nemoc, kterou mi na dobré slovo zapůjčil. Pan docent vše potvrdil a doporučil stejný postup. Na operaci jsem nakonec šla do Jičína a byla jsem moc spokojena.Vše dobře dopadlo a další pravidelné kontroly a odběry neukazují na nějakou recidivu. Takže já za sebe musím říct - pane doktore děkuji.

Znám pana doktora již od dob,kdy byl pouze v nemocnici.Vždy měl k pacientkám příkladný vnímavý přístup, vždy dokázal poradit,vyslechnout,pomoci.Chodím k němu i po celou dobu od otevření jeho ambulance - je to asi 15 let? Jsem ráda,že stále patří mězi lékaře pracující i v nemocnici, protože když jsem měla problém a musela jsem na operační výkon,moc mi pomohlo,když jsem jej viděla,uklidnil mne a to jsou věci,které pochopí jen ta,která je v depresi a strachu před narkozou a operací.Vše dobře dopadlo a já jsem moc ráda.Lékaře bych neměnila.

K panu doktorovi chodím několik let a byla jsem zvědavá na jeho hodnocení na těchto stránkách. Překvapilo mě, jak odlišné názory se zde vyskytují. Sama za sebe mohu říct, že kdykoli jsem měla jakýkoli zdravotní problém,vždy mě velice pečlivě vyslechl i vyšetřil. Nikdy jsem neměla pocit, že ho obtěžuji nebo zdržuji a to jsem dokonce ne vždy stíhala jeho ordinační hodiny. Vždy mi vyšel vstříc a vyšetřil mě i mimo ordinační dobu-nevím kdo jiný by to v dnešní době dokázal. Nicméně si myslím, že je důležité nejen lékaři věřit po stránce odborné, ale zároveň je velice osvobozující, když k němu máte takovou důvěru, že se dokážete svěřit opravdu se vším a nebojíte se ztrapnění-takový pocit mám u doktora Svobody. Rozhodně nevěřím, všem těm negativním hodnocením zde, protože mi přijdou naprosto zcestné a už vůbec nevěřím někomu kdo se ani neumí za takovou špínu podepsat. Já panu doktorovi věřím-vždy mě pomohl, vyléčil, poradil a nikdy nic nezanedbal. Je to lékař citlivý, empatický a s dlouholetou odbornou praxí. Za celé roky jsem neviděla, že by se choval arogantně nebo že by na někoho křičel! to je opravdu hloupý žert.
Pakliže se rozhodujete, kterého lékaře zvolit, radím pana doktora-nezklame vás.
S úctou Lydie Winterová

Chodím již 8 let k panu doktorovi Svobodovi a jsem velice spokojená. Lidský přístup, vřelé chování a výsledky mluví za vše. Určitě doporučuji.

Pana Svobodu jsem poprvé navštívila asi před 18 ti lety na doporučení
léčitelky, velmi příjemně mě překvapil neodmítavým postojem k alternativním
metodám řešení gynekol.problémů.Myslím si, že je to nesmírně empativní lékař
takže si dovoluji nesouhlasit s některými názory že není zároveň dobrým psychologem svých pacientek.Díky jeho přístupu a výtečným znalostem jsem si ho
proto neváhala zvolit jako porodníka svých dvou dětí.Jsem ráda, že mu můžem jestě jednou tímto způsobem s manželem poděkovat za skvělou péči a psych.podoru během porodů.

Je príjemné, že aj takouto formou môžem pánovi Svobodovi poďakovať za perfektný prístup a skvelú starostlivosť. Som na 100% spokojná!