Tyršova 501, Jičín
Sam. ordinace PL - gynekologa

T. G. Masaryka 373, Lázně Bělohrad
Sam. ordinace PL - gynekologa

Pečlivý ano, dalo by se říct, že mně zachránil život i když na upozornění specializovaného onkologického pracoviště, ale přestože příjemně a slušně vystupuje, tak v krizové situaci neumí citlivě jednat s psychikou pacientky. Možná je zvyklý na tyto případy a neuvědomuje si, co pacientka prožívá za strach a nejistotu a nevěnuje navíc svůj čas k podpoře již zmíněné psychiky.

Vážené dámy, pacientky, ženy názorů všelikých.
Přečetl jsem si - spíše náhodou - nejsem přítelem anonymů - Vaše názory na mne, na moji práci,ale i na práci svých kolegů a jiných ambulancí.
Jsem rád, pokud jste spokojeni, snažím se svoji práci ( nemám rád slovo poslání ) dělat co nejlépe a lege artis, čili dle lékařské etiky a nejnovějších znalostí.
Vím,že není na světě člověk ten, jenž by se zavděčil lidem všem, jsme různých nátur, kultur,intelektu i osobností. Proto by si měl každý najít svůj osobnostní otisk u lékaře jemu zcela vyhovujícího.
Nechci se vyjadřovat k poplatkům, které vybírám zcela dle zákona a tak jak musíme, ani k napadnutí o záchraně života v trvání minut. Věru, v normální ambulanci až takto vyhrocené případy nepotkáváme.
Chci jen deklarovat snahu nás všech lékařů . Chceme a je to naše práce, poskytovat službu Vám všem. Pokud ale máte cokoliv na srdci, sdělte to nám, adresně, s možností rozebrat Váš případ, Vaše rozlady či kritiky. Diskutovat s anonymními stíny bez faktických znalostí nelze.
Přeji Vám pevné zdraví, vstřícné a vzdělané lékaře a odvahu diskutovat tváří v tvář.
dr.svoboda, ženský lékař
dr.svoboda@iol.cz - k diskuzi konstruktivní a adresné.

Milá Taureau, patrně jsi uplně blbá !!! Jednak se neumíš ani pořádně podepsat a druhak opravdu nevím proč se zaobíráš třiceti korunami ?? Tobě snad za tuto směšnou částku návštěva u lékaře, který je vstřícný, vlídný, ochotný a především profesionální, nestojí?? Pokud vím, že mi pan doktor poskytne vždy tu nejlepší péči a já od něj budu odcházet s pocitem, že jsem naprosto zdravá a pořádně vyšetřená, dám klidně daleko vyšší poplatek!!

Opravdu tě lituji a vzkazuji ti jediné.............-TY SI PANA DOKTORA SVOBODU PROSTĚ NEZASLOUZÍŠ!

Já vám pane doktore za vaši perfektní léčbu děkuji. Máte u mě velký dárek.

S úctou vaše pacientka

Li Reckitt

Když je tak hodnej a vstřícnej, proč vybírá třicetikorunový poplatek za preventivní vyšetření, to se přeci NEPLATÍ !!!! Jen za mě by to bylo dvakrát do roka a to nevím kolik naivních jako jsem já tam chodí.
Ani doklad mě nedal. Jsu prostě blbá