Tyršova 501, Jičín
Sam. ordinace PL - gynekologa

T. G. Masaryka 373, Lázně Bělohrad
Sam. ordinace PL - gynekologa

Pan Doktor jak je titulovan zanedbal muj zdravotni stav na tolik, ze jsem kvuli nemu mela velice vaznou operaci. Na stesti jsem tedy v 16 ti letech neprisla o spodek. Moc k tomu ale nechybelo. Podle noveho gynekologa jsem prisla za 5 minut 12. Pan doktor me poradne neprohledl a jen predepisoval antibiotika i kdyz jsem s tim stejnym problemem chodila stale dokola. Navic je vazne protivnej. Opravdu NEDOPORUCUJI!

To jestli je nebo není pan Svoboda arogantní, je mi vcelku jedno. Každý je nějaký. Byl mým prvním gynekologem, byla jsem u něho skoro 10 leta ale nenašla jsem u něho zájem, nadšení a chuť. Místo aby mi problém vysvětlil, mi vynadal, ještě mě strašil... Je to škoda, z tohoto důvodu jsem vyhledala jiného lékaře a nestačila jsem se divit, jak se zachází s pacienty jinde. Teď se snad na prohlídky budu i těšit :)

Aneta

Nedoporučuji, arogantní. Při komplikacích s otěhotněním se nepokusil vůbec o nic. Řekl jen, vždyť máme umělé oplodnění. Stručně, rychle a ven. Po změně lékaře, vyčištění vejcovodů, 2 zdravé děti přirozenou cestou.

Já k panu doktoru chodila od svého dívčího věku a pokud nebylo co řešit, nebylo ani možno namítat, že by péče nebyla dostatečná, vyhovující, přístup aktivní apod.

Když však začaly problémy, měla jsem z něho pocit, že chtít informace nebo nějaké vyšetření či jiný léčebný postup je absolutně nepatřičné a obtěžující.

Když jsem chtěla aspoň konzultovat informace zjištěné odjinud (souhlasím s již zde někým napsaným, že na co se nezeptáte, to se nedozvíte), tak jsem pro změnu měla pocit, že jsem se zapsala na listinu všetečných všeználků, místo aby bylo oceněno, že se snažím spolupracovat.

Nakonec jsem se nechala vyšetřit jinde a již mám po operaci. Tato zkušenost ve mě vyvolala dojem že má pan doktor asi náběh na syndrom vyhoření, postrádám u něj zapálení pro obor a aktivitu.

Můj názor je ten, že pan doktor Svoboda má možná vstříctný a lidský přístup k pacientkám, ale zřejmě jen do doby , naž přijdou zdravotní problémy a komplikace..V případě mé velmi blízké příbuzné se " netrefil " v diagnostice, zanedbaná péče ,vše skončilo smrtí relativně zdravé pacientky, která pravidelně chodila na prohlídky...Ať si každý sáhne na svědomí...jestli včasná diagnostika, a kvalitnější péče nemohla zachránit život ...
Proti panu doktorovi osobně nic nemám , jen doufám , že ho svědomí alespoň trošku " kouše " .

asi by vás přešel smích a názor,kdyby vám váš nejlepší lékař řekl že máte rakovinu,dva dny jste se doma klepala a pak zašla na poradu jinam a ejhle...žadná rakovina.fandím vám a přeju,aby jste byla stále spokojená.

Nespolehlivý, arogantní, nedbalý