Zubní ordinace
Sokolovská 80, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Skvělý profesionální přístup, prostě lékař jakého chcete. Vybavení ordinace výborné a sestřička byla také velice milá.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Děkujeme za vstřícnost a snahu s rychlým ošetřením bolesti zubu. Super komunikace a přístup.

Pan doktor už patří do nové generace Lékařů a jsem ráda,že jsem se k němu dostala, byť jsem z Ostrova.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Znám práci pana doktora. Obecně, jako většina lidí mám z návštěvy zubaře jisté obavy. V případě pana doktora jsem v pohodě. Poučí, vysvětlí, ošetří. Jeho práci jsem nikdy nemusel reklamovat. Ví co dělá a jsem přesvědčen, že jde o připraveného odborníka. Prostředí je příjemné a nálady vždy dobrá. Pane doktore, ať se Vám daří

Moc milý a hodný lékař. Neustále usměvavý a vše v klidu vysvětlil. Měla jsem trošku složitější trhání moudráku a i tak to pan doktor zvládl skvěle. Za 15 minut byl zub venku a pan doktor ochotně celou dobu upozorňoval, co se bude dít i co právě dělá. Rozhodně doporučuji!

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Dnes jsem byla na extrakci zubu moudrosti. Bolest jsem cítila (to by ale jinde jiné nebylo), zub i s komplikacemi jsem měla do 10 min venku i s šitím. Pan doktor je milý a ochotný, vše mi vysvětlil. Sestřičky to samé. Doporučuji!

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Skvělá práce celého týmu.! Pan doktor Payma, je milý, vstřícný a svojí práci odvedl na jedničku. Zub jsem měla bez problému za ani ne 5 minut venku. Sestřička byla také velice milá, celou dobu mě podporovala.
Určitě doporučuji na 10000%!
Takže jestli hledáte skvělého zubaře/zubního chirurga, tak tady budete v těch nejlepších rukách.

Umístění: Zubní ordinace Vytržení zubu moudrosti

Dnes jsem byla u pana doktora. Velice milý, ochotný, usměvavý, velice profesionální přístup. Vše mi vysvětlil. Zub vytržený ihned s menší komplikací, kdy musel díru po zubu zašít. Udělalo se mi drobet nevolno, ale přístup pana doktora i sestřiček byl výborný a i s takovými situacemi si poradili na jedničku. Všichni moc milí a šikovní. Pokud budu zase potřebovat vrátím se určitě k tomuto lékaři.

Rozhodně nejlepší zubař, jakého jsem v životě potkala. K panu doktorovi Paymovi jsem šla jednorázově s akutkou - při trhání nešel mé zubařce zub vytrhnout kvůli dlouhému kořenu, zub prasknul a kořen zůstal v kosti. S velkými bolestmi jsem byla odeslána k panu doktorovi Paymovi, který zub vytáhnul během deseti vteřin. Vše mi před výkonem vysvětloval, usmíval se od ucha k uchu a byl velmi vstřícný. Omámená injekcemi jsem mu zapomněla dostatečně poděkovat za to, že mě zachránil. Takže ještě jednou děkuji!

Jsem moc spokojená s přístupem pana doktora Paymy a sestřiček.Chodíme tam celá rodinka i s vnoučátky přístup vynikající :-)))))