Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek
psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
V. Nezvala 604, Frýdek-Místek
Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Panu doktorovi přeji do Nového roku všechno nejlepší a hlavně zdraví. Zéjména to, aby se nezbláznil z těch, co ho napadají, že je špatný lékař.
Já chci jen chválit. Bezmeznou trpělivost, kterou musí s námi mít a někteří ji ani neocení, považuji skoro za svátost. Každý chce od něj pomoc a co nejrychleji. Ale to je práce s naší duší a myslí, pokud se tedy nejedná o daleko složitější případy, a to chce čas v případě léčby a vyvinout také vlastní úsilí. Jíst prášky a nepracovat na sobě a ještě lékaři nadávat... ten kdo takto smýšlí je BLB! Když jdu na psychiatrii, musím přece počítat s tím, že uslyším také názor, který mi nemusí vyhovovat. Neznamená to však, že je hned špatný, mám spoustu času, do příští návštěvy, si to promyslet a případně si to vyříkat či oponovat. Já se za pana doktora stavím ve smyslu- JE TO ODBORNÍK NA SLOVO VZATÝ! :-)
Pana doktora i jeho dceru lékařku ve stejném oboru, také trpělivost sestry, vyzdvihuji na metu nejvyšší. Byla jsem i jinde a byla to HRŮZA. Raději mnohokrát v čekárně počkám a počítám s tím dopředu, než odejít jinam.
Děkuji za všechno. Lenka V.

sice jsem čekala v čekárne 3 hodiny ale nelitovala jsem toho že jsem tak dlouho čekala lekař ma lidský přístup, všechno mi vysvetlil stačilo se jenom zeptat, doporučuji.

Jsem spokojená

Ze tří návštěv jsem získal velmi dobrý dojem.

Výborný specialista s lidským přístupem, velmi doporučuji.

Myslím že jako specialista je nejlepší.Dovede si ziskat duveru pacienta.

velmi dobrý a chytrý lékař,přísný k pacientovi,ale tak to má být.Všem,kteří potřebuji pomoc,velmi doporučuji.

Velmi dobrý a chytrý.