Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek
psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
V. Nezvala 604, Frýdek-Místek
Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Jsem objednaný na 9:00 a v čekárně sedím do 16:00, klasika. Lidé v čekárně říkali že tam čekali i do 22:00. Doktora nezajímá co vám je, je nemocný a potřebuje pořád kecat o něčem, co nemá s vaší diagnózou nic společného. A pak si ještě stěžuje, že si ostatní stěžují, ale vlastně je chudák on, protože "musí" v práci tvrdnout denně několik hodin přes čas, které mu nikdo nezaplatí. A hlavně z lékařského hlediska je úplně zbytečný, vůbec nepozná, co vám je. Kdybych nepotřeboval nemocenskou, tak bych tam nebyl. Nedoporučuji, dejte přednost jiným.

Tak špatného lékaře jsem snad ještě nepotkala. V čekárně jsem strávila 4 hodiny ( podle sdělení jiných pacientů bývá čekací doba i 7 hodin) a v ambulanci pak další 2,5 hodiny. Ke slovu jsem v ambulanci byla připuštěna snad na cca 5 minut. Jinak to byl monolog pana doktora, který se však, bohužel, netýkal mého problému (ten ho snad ani nezajímal), ale oboru psychiatrie obecně. Za celou dobu co mluvil ,se mi nepodíval do očí (koukal do stolu nebo do PC). Já jsem z toho byla totálně vyčerpaná a jen jsem vduchu myslela na nešťastné pacienty v čekárně, kteří tam čekali několik hodin a ještě další jim kvůli mně přibyly. Musím však konstatovat,že mi pan doktor vlastně pomohl. Po jeho návštěvě jsem se zoufalství rozhodla zmobilizovat všechny své síly i bez jeho pomoci. A pokud bych opravdu potřebovala pomoc, tak ji zcela určitě vyhledám u jiného lékaře.