Masarykova 456, Nové Sedlo

Konečně jsem se setkala s praktickým lékařem, kterému jeho odborné znalosti zkušenosti korunuje etický, empatický a obětavý přístup . TO NENÍ NÁZOR, TO JE FAKT.
Důvěra v lékaře, která se buduje na skutečné pomoci je úspěchem, která
vymítá strach, obavy a napomáhá nám pacientům v léčbě, zvláště při vleklých onemocněních.
Jsem jednou z pacientek, které se dostává této nadstandartní péče.
Díky obětavému komplexnímu přístupu se moje zdraví s úctou a vděčností
navrací.

S MUDr. Balounem mám jen pozitivní zkušenosti, vždy perfektně stanoví diagnózu a tím i účinné léky. Před tím jsem měla lékaře, ke kterému jsem musela 3x, než mi dal správné léky. Určitě doktora Balouna doporučuji, je to odborník s perfektním přístupem.

Lidský, obětavý a trpělivý. Je odborníkem na svém místě.

Pan doktor je v Novém Sedle teprve krátce, ale ve mě uděla dojem doktora na správném místě. Je příjemný, pečlivý a jde do detailu, pokud Vám něco chybí. Pokud je problém, vždy Vám to tak hezky vysvětlí, že pochopíte hned oč běží. Ne jako jiní lékaři, kteří na vás latinou. Jsem moc ráda, že k němu mohu chodit nejen já, ale celá má rodina. Moc si ho vážím.

Vzhledově z dálky vypadá jako doktor, ale z blízka je to naopak! Doktor, který se nevyzná ve formulářích k lékařství k tomu určených, neumí je řádně bezchybně vypisovat a hlavně nemá přehled o svých pacientech, nemá co na pozici jako praktický lékař vůbec co dělat !!!

NEpraktický felčar

moudrý inteligentní člověk, skvělý zkušený internista a praktický lékař

Vždy ví co s člověkem udělat když má problemi a také dokáže pomoc ve všem.

Tato ordinace nemá chybu..nejdříve milá sestřička a pak profík doktor. Odcházel jsem s maximální spokojeností.

Pan doktor sice v Novém Sedle ordinuje teprve krátce, nicméně o něm mohu říct pouze samou chválu. Je velmi milý, příjemný, starostlivý a velice ochotný. Snaží se co nejlépe poradit a pomoct. Jde vidět, že má veliký rozhled a znalosti. Problém vysvětluje laicky, aby ho pacient co nejlépe pochopil. Díky jeho přístupu se v jeho ordinaci cítím dobře a neváhám se ho na cokoliv zeptat, vždy vše srozumitelně vysvětlí, poradí, doporučí. Jsem ráda, že nástupcem pana doktora Zahejského je takový profesionální lékař s lidským charakterem.