Svornosti 86/2, Havířov
Praktický lékař stomatolog s laborat.

F

Je to pán zubař v letech. Chodím k němu již víc než 15 let a jsem s ním velice spokojný. Vím, že v některých případech existují i modernější postupy, ale zuby spravuje velice kvalitně a z kvalitních materiálů.

Díky tomuto lékaři jsem nepřišla o zuby, které by jiný lékař určitě nezachraňoval. Čekací doby jsou sice delší ,ale stojí za to počkat na lékaře ke kterému chodím bez jakékoli obavy z bolesti a absolutní důvěrou. Pan doktor mi vždy ihned pomohl od bolesti, nikdy mě neodmítl i když měl plnou čekárnu, ceny za plomby, zubní náhrady jsou podle jiných lékařů hodně pod cenu.....prázdná čekárna není důkaz o tom, že jde o skvělého zubře, pro mě je důležitá lidskost pana doktora, skvělý přístup k pacientům a hlavně okamžitá pomoc. Věk pana doktora ve mně akorát vzbuzuje obavy, aby svou ordinaci nezavřel,stále odvádí kvalitní práci , nevím kde bych hledala jiného lékaře s jeho kvalitami.

Skvělý odborník s citem,když se nějaký zákrok protáhne,musíme trochu déle počkat(je to jinde jiné?),ale za tu péči a odbornost se to vyplatí.Jsme i s manželkou velmi spokojeni.

F

Nejhorší lékař jakého jsem kdy poznala,je pomalý,sexistické narážky, jde mu jen o peníze a není ani po roce a půl schopen doléčit zub,pořád jen objednává a nchává si vše platit a ani nevíte zaco vlastně platíte,vůbec nedoporučuji,navíc v čekárně i přes objednání ztvrdnete půl dne a pak místo aby vás ošetřil tak jen kecá blbosti,už to není ten pan doktor co býval no věk člověk nezastaví a pokud jde jen o peníze a ne o lidi tak tam nemá co dělat,ale je to na každém z nás koho si vybereme

je vstřícny,slusny,velmi schopny

Velmi ochotný, spolehlivý, snažící se vždy vyhovět svému klientovi. Vřele doporučuji.

G

Nejlepší pan zubař profesionál,kterého znám.Děkuji za vše.Doporučuji.

Vzhledem k jeho věku se zhoršuje kvalita práce. Znám ho již přes 20 let a proto sleduji oční hendikep a menší obratnost v rukou.Nemohu doporučit a nechávám na individuálním zvážení.

Velice dobrý lékař,jak po odborné tak i po lidské stránce.Delší doba v čekárně za profesionálně odvedenou práci stojí.Mohu jedině doporučit!

Velice dobrý lékař.Pouze objednávací časy by měli více odpovídat tomu kdy Vás veme na křeslo