Stomatologická ordinace
Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Od 2 000 Kč

Stomatologická ordinace

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát s...

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

• Ruština,
  • Čeština,
  • Angličtina

Umístění: Stomatologická ordinace preventivní prohlídky

Paní doktorka je vždycky velice milá a ochotná a věnuje se mému problému.

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Rychla a velice prijemna,usmevava pani doktorka

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Super ;) Moc profi oani doktorka a rychla :) Urcite se vratim.

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

První setkání s paní doktorkou, byla jsem velmi mile překvapena. Profesionální, konstruktivní, rychlá a empatická a navíc vtipná.

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Empatická, citlivá rychlá. Paní doktorka je nesmírně šikovná a není drahá.

Umístění: Stomatologická ordinace Běžný termín

Осталась очень довольна дантистом Викторией, во время всех посещений врач был внимателен и аккуратен.

Umístění: Stomatologická ordinace Běžný termín

Jsem u paní doktorky pacientkou jen krátce, ale má zkušenost je velmi dobrá. Paní doktorka je navíc velmi milá, usměvavá.

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Velice milá paní, která se snaží pomoc. Jak paní zubařka tak i paní sestřička. Společně tvoří skvělé duo. Děkuju moc!

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Efektivní léčba paní doktorky mi zachránila zub...

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Profesionál .... paní doktorka koukla a hned věděla co narozdíl od předešlého zubaře moc děkuji za vše...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova