Stomatologická ordinace
Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Od 2 000 Kč

Stomatologická ordinace

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát s...

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

• Ruština,
  • Čeština,
  • Angličtina

Umístění: Stomatologická ordinace Běžný termín

Zlate rucicky, nejlepsi doktorka ve svete, udelala me radost, proste spicka

Umístění: Stomatologická ordinace preventivní prohlídky

Paní zubařka i sestřička skvělé k dětem, milé, hodné, trpělivé.

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

S první návštěvou jsem byla spokojená, paní zubařka byla moc milá a navrhla další kroky ohledně dentální hygieny.

Umístění: Stomatologická ordinace preventivní prohlídky

Děkuji. Kvalitní práce paní doktorky a sestřičky.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Vše super, moc příjemná paní doktorka a sestřička.

Í
Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Byla to moje první návštěva u paní doktorky. Oceňuji profesionální přístup a empatii. Od dětství se zubaře bojím. Strach úplně opadl. Chválím také laskavý přístup sestřičky.

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Byla to moje první návštěva u paní doktorky. Nemohu zatím nijak obšírně hodnotit, ale hlavně děkuji za vstřícný a empatický přístup. Čekání mi nijak dlouhé nepřišlo a při vstupu do ordinace opadl i strach z vyšetření. Ordinace je maličká, ale stísněným dojmem nepůsobí. Bohužel, některé ceny výkonů opravdu platí za nadstandardní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Moc mi paní doktorka pomohla a zachránila mi zub děkuji

Umístění: Stomatologická ordinace preventivní prohlídky

Děkuji, jsme moc spokojeni. Paní doktorka byla velmi příjemná, dítě se nebálo.

Umístění: Stomatologická ordinace Běžný termín

Zhodnocení problému, návrh možností řešení, popis progresu v případě bez řešení - vše co jsem potřeboval

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova