Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč +5 Více

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

Preventivní prohlídka

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• Zubní kaz

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

od 1 200 kč

Ostatní služby

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Preventivní prohlídka

Dozvědět se více

Stomatologická konzultace

1 200 Kč

Vstupní vyšetření, registrace.

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je sice velmi příjemná,jsem rád že mi vyléčila paradentozu ale co se mi nelíbilo bylo to,že když jsme se domlouvali na zubní náhradě,tak mi sice nabídla 3 alternativy ale jakmile jsem se zeptal,zda by se tato zubní náhrada dala udělat na zdravotní pojišťovnu,bylo mi řečeno paní doktorkou,že jsem se asi splet,protože oni jsou soukromá klinika a nic na VZP nedělají!!!!Tak jsem změnil zubaře!!!Pokuď vím,tak smlouvu s VZP klinika má,tak nevím jaký je v tom problém!!!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• Zubní kaz
  • Paradontóza
  • Krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština