Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč +5 Více

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

Preventivní prohlídka

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• Zubní kaz

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

od 1 200 kč

Ostatní služby

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Preventivní prohlídka

Dozvědět se více

Stomatologická konzultace

1 200 Kč

Vstupní vyšetření, registrace.

Dozvědět se více

Stomatologická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. preventivní prohlídka

K paní doktorce jsem se dostal jen jednou a naštěstí naposledy.
Při zběžné prohlídce mi našla 12 kazů a hned vybízela k vrtání. Bohužel jsem se nechal zviklat a hrozilo tedy, že bych nechal nemalý peníz u paní doktorky.
Až následně jsem si uvědomil, že neudělala žádné rentgenové snímky na potvrzení nebo vyvrácení kazů. Termín jsem zrušil kvůli nemoci a našel svoji paní doktorku v jiné ordinaci. Ta našla kazy 3 při rentgenu i přímé prohlídce.
Takže paní doktorka chtěla vrtat několik zdravých zubů. Z osobní zkušenosti tedy nemohu tedy doporučit.

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Ve zkratce: Paní zubařka se na mě rozlítila do telefonu kvůli konzultaci s dalším doktorem ohledně jeho názoru na rentgen v těhotenství. Potom mi (bez toho rentgenu) chtěla vrtat 4 zcela zdravé zuby.

Detaily:

Nikdy v životě jsem neměla žádný kaz nebo jiný problém se zuby. U paní zubařky jsem byla několikrát předtím, než jsem otěhotněla, a návštěva byla vždy rychlá a v pořádku.

V těhotenství jsem paní zubařku navštívila v sedmém měsíci, kdy byly zuby stále výborné, a potom si mě pozvala ještě na měsíc devátý. Ovšem v devátém měsíci těhotenství mi paní zubařka najednou identifikovala 4 kazy, v každém koutě úst jeden, a hned mi doporučila zuby bez kontroly rentgenu a ještě před porodem vyvrtat.

Čtyři kazy za dva měsíce mi připadlo jako velké a náhlé zhoršení a vzhledem k mé nezkušenosti s kazy jsem svou situaci konzultovala i s jiným zubařem. Chtěla jsem vědět, zda by se třeba před vrtáním i přes těhotenství přece jen nehodil rentgen nebo zda počkat až na dobu po porodu, i když se zuby tak zdánlivě rychle zkazily. Před vrtáním u paní zubařky jsem jí tedy ještě telefonovala s přáním zeptat se ohledně rentgenu v těhotenství na její názor. Paní zubařka se však do telefonu rozčílila, proč hledám informace u jiného lékaře a že rentgen by si nechal v mé situaci udělat jen idi*t. Tento její přístup mě zklamal a jeji jednání odradilo. Křik na svého pacienta není dle mě na místě a konzultace s jiným lékařem by neměla být problém. Rozhodla jsem se přestoupit k jinému zubaři a ten mi, už v klidu po porodu a s pomocí rentgenu, nenašel ani jeden kaz. Mimo jiné mi tak kromě zbytečných zákroků, bolestí a času ušetřil i několik tisíc...

Paní zubařka mi tedy chtěla vyvrtat 4 zcela zdravé zuby. Bohužel mě napadá, zda si tehdy nepomyslela něco ve stylu "0 kazů = nezkušená pacientka, těhotná = žádná objektivní kontrola rentgenu" a tak šup a našla rovnou 4 kazy, které tedy chtěla vyvrtat ještě před porodem.

Samozřejmě je také možné, že paní zubařka byla jen velmi důsledná a nechtěla pár týdnů čekat a že konzultace u jiného lékaře ani ona sama nikdy neprovádí a že v den mého telefonátu měla jen špatnou náladu.

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Zánět kanálků

Nedoporučuji na zánět kanálků. Čištění kanálku účtuje každý extra, co jiní zubaři ne. Navíc si zaúčtuje za výplň, extra. Moje zkušenost: Výplň se mi rozpadla po pár týdnech. Navíc po 2 letech mi zubařka zjistila, že kanálky nebyli dostatečne pročištěny a musela jich znovu pročistit, protože u kořenu vznikl nový zánět. Obrovské náklady a bolest pro nedbalost.

MUDr. Viktoria Gusarova

Dobrý den, absolutně nechápu, proč píšete tak nehorázdné nepravdy. Odešel jste z mé ordinace s dočasnou plombou a místo toho, abyste ke mně vrátil po dvou týdnech, jak jsem Vám řekla, tak jste přišel po dvou letech, a divil jste se, že Vám mezitím plomba dávno vypadla a do do kanálku se dostala infekce. Lituji, že jste mě neposlouchal dost pozorně, ale říkala jsem Vám, že každý jednotlivý zákrok se hradí, a v daném případě platíte především za svou nedbalost. Hodně štěstí a sbohem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

Paní zubařka mi oznámila, že mám dva kazy v raném stádiu a jeden v pokročilém, na což mi doporučila používat zubní pastu Elmex. V mém případě rozhodně poslední návštěva. S paní zubařkou bylo velmi složité se dorozumět.

MUDr. Viktoria Gusarova

Dobrý den, přišel jste ke mně na konzultaci s tím, že se chce informovat, a veškeré informace jsem Vám poskytla. Máte snad něco proti pastě Elmex? S pozdravem, MUDr. Gusarova

G

Absolutne neprofesionalny pristup. Objednani sme boli na 19:00, doktorka bola nepríjemná už v čakárni, do ordinácie nás zobrali až okolo 19.40. Po 60-sekundovej optickej analýze doktorka zahlásila, že mám 8 kazov a vypýtala si 500Kč. Podotýkam, že v januári som bola u zubárky a žiadne kazy som nemala. Neodporúčam v žiadnom prípade.

Vážená Natalie Blinova,

Přišla jste ke mně těhotná a chtěla jste po mě abych Vám na těhotenský průkaz jen tak bez řádné lékařské prohlídky dala razítko o tom, že jste zdravá. Jako lékařka nemám oprávnění vzít si na sebe odpovědnost něco administrativně potvrdit bez kontroly.

Když jdete do jdete na zdravotní prohlídku do soukromé kliniky bez veřejného pojištění, tak přece nemůžete očekávat, že prohlídka bude zdarma.

Co se týká prohlídky během 60 sekund, kdybyste také vystudovala stomatologii a měla tolik zkušeností, tak by Vám možná taky stačila minuta na odhalení 8 kazů.

MUDr.Viktorie Gusarova

Dobrý den, bohužel musím přidat též negativní zkušenost s paní doktorkou Gusarovou. Přišla jsem s akutní bolestí předního horního zubu, který praskl. Sice jsem pochopitelně kvůli bolesti přišla bez objednání, ale myslím, že na tom není nic výjimečného. Čekala jsem 45 min, než mě paní doktorka přijala do ordinace, neřešila jsem, jelikož jsem brala v úvahu, že jdu bez objednání. Když mě p. doktorka přijala do ordinace píchla mi injekci na umrtvení s tím, že zub bude muset vytrhnout a poslala mě čekat zpět do čekárny. Mezi tím přijala do ordinace jinou pacientku, která byla v ordinaci 40 minut, poté přišla sestřička do čekárny a řekla jsem jí, že cítím, že umrtvení již po takové době přestává účinkovat a cítím , že vše přichází opět k sobě včetně bolesti zubu a sestřička, že musím počkat a do ordinace vzala dalšího pacienta. Čekala jsem dalších 25 minut. Když jsem se konečně dostala do ordinace injekce ztratila účinky a paní doktorka mi napíchala další injekci. Celkem s první dávkou jsem napočítala sedm vpichů!!! Zub byl vytržen za dvě minutky, což paní doktorka mohla udělat hned po prvním umrtvení a nemusela jsem tak kvůli dvěma minutám času strávit hodinu a půl v čekárně a dvakrát mi dávat injekci. Toto není normální postup!! Tři dny mi po vpichách ještě bolela pusa. Dále se mi nelíbilo, že během mého trhání zubu, měla paní doktorka přímo v ordinaci další pacientku, zřejmě dle komunikace a toho, že nečekala v čekárně ( vpuštěna dveřmi z hlavní chodby) se jednalo o nějakou její známou. Přitom jiný pacient v ordinaci během ošetření jiného pacienta nemá co dělat!!! Co vy na to paní doktorko?? Dále nejsem sice stomatolog, ale jsem názoru a dle konzultace s jiným stomatologem, že o tento zub jsem přišla zbytečně a kvůli Vám. Jak sama víte, tento zub byl mírně zakřivený, neměl však žádný kaz, jednalo se tedy o zdravý zub. Zeptala jsem se Vás, zda se s tím pokřivením dá něco dělat, vzala jste náčiní bez jakékoliv konzultace a vysvětlení se mnou a zub obrousila a dala výplň. První můj dojem po estetické stránce spokojenost, to jsem však nevěděla co bude následovat dál. Po dvou měsících výplň praskla,( při obědě hranolky s kuřecím steakem, takže nic tvrdého) na Vaše náklady jste zub opět opravila a dala výplň. Tato výplň praskla po roce po druhé (po kousnutí do pečiva) a skončilo to u Vás vytrhnutím tohoto zubu. Zřejmě po Vaší práci a zvoleného materiálu, bych musela jíst maximálně kaši :). A v čem Vám paní doktorko dávám vinu? Za prvé měla jste nejdříve ohledně zakřiveného zubu se mnou prokonzultovat všechny možnosti a případná rizika. Dle jiného stomatologa je nešťastné řešení zdravý ačkoliv zakřivený zub vyrovnat obrušováním, jsou i jiné možnosti, jako rovnátka nebo zubní fasety. V pátek jsem změnila stomatologa, který by býval pokud bych měla to štěstí k němu přijít, ještě v době, kdy jsem zub měla zakřivený, by určitě dle jeho slov našel řešení bez zbytečného zásahu do zubu. Díky Vašemu neuváženému zásahu jsem skončila po roce a půl péče u Vás o zub!! Dále se mi u Vás nelíbilo, že s pacientem řádně předem nekonzultujete postup ošetření, zásahů, možností. Což na stránkách Vaší kliniky je propagováno, jako samozřejmou záležitostí. Zřejmě to na Vaší klinice nefunguje u všech lékařů, bohužel. Po vytrhnutí zubu, jste opět nic neřekla, co dál, jaké jsou možnosti. Musela jsem se Vás zeptat sama. Vaše stručná odpověď udělat můstek, ale jaký z jakého materiálu, jaké jsou možnosti, zda jsou jiná řešení jsem se od Vás už nedozvěděla. Na moji otázku, kolik budu hradit za můstek, Vaše odpověď 15. tisíc korun, a níž bych jako pacientka vůbec věděla, jaký máte úmysl použít materiál. Navíc je zde možnost implantátu než můstek, který má tu nevýhodu, že se musí obrousit okolní dva zdravé zuby, navíc cenově vyjde téměř implantát stejně. Např: implantát Dentis či Lasak, zavedení 9. tis. korun + korunka a jsem na stejné ceně, jako Vámi nabízený můstek. Možnost těchto vyjmenovaných implantátů, nevím, zda jsou k dispozici na Vaší klinice. Vycházím s kliniky, kam jsem se obrátila. Tuto možnost by jste též měla říci pacientovi. Závěrem: bohužel po mé zkušenosti a zbytečné ztrátě zubu Vás nemohu jiným pacientům doporučit, uvážení je však na každém jednotlivci. Mě holt Váš úsměv zub nevrátí a k ošetření dalších zubů nestačí. Očekávám profesionalitu, zkušenosti, dobře ošetřené zuby a hlavně vše konzultované předem o možnostech léčby a postupu. To jsem u Vás postrádala. Další mé ošetření zubu, které mám já i má dcera u Vás objednané si vyškrtněte s diáře, dále nebudu Vaší pacientkou. Také zvažuji se obrátit na lékařskou komoru se žádostí o prošetření správnosti Vašeho postupu s požadavkem náhrady škody v té hodnotě kolik budu hradit za vyhotovení implantátu. No a na rozdíl od někoho z předchozích komentářů se zde podepíši, poněvadž za tím co píši si stojím. S pozdravem. Lenka Braham

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi špatné jednání a přístup. Že je člověk objednaný na daný čas rozhodně nic neznamená, stejně čekáte hodinu. No a největší perla je asi to, že mi chtěla paní Gussarová vrtat dva zdravé zuby a odstranit kámen na zubech, který nemám. No zkrátka je to dobrý byznys.

Dobré odpoledne.
Pří vyšetření jsem u Vás našla 2 zubní kazy a kamen. Proč utrácet peníze za zdravotní vyšetření, když snadnější je přečíst si na internetu co Vám může byt a nebo se podívat do zrcadla a stanovit si diagnózu sami? :)
Identifikovat počáteční kaz nebo pokročilý zubní kaz pod plombou stejně tak jako zubní kámen může jen a pouze zubař při podrobném vyšetření ústní dutiny.
Za hodinu čekání se omlouvám, někdy se to stane, přeci jen vyšetřuji případ od případu, a ne každý pacient je na tom stejně, někdy je zákrok jednodušší a časové méně náročný, a někdy zase ne.
Ve Vášem konkretním případě bych doporučila obrátit se na jiného specialistu, z oboru neurologie, rozhodně Vám to prospěje více, než napsat takovýto komentář na mém profilu ! :)
MUDr. Viktoria Gusarova

Dobry den jsem byl u pani doktorka 3 krat jsem mel problem s zubu musila vrtat a vitahnut nerv vrtala to a lečila kdy my pihala ihlu my propihala kořen až do dasen a ten mam zanět na zubu a zub byl nahistany na plombu nic nerozumi a ted jsem zmenil zubare budem bojovat o zub jestli se nevileči tak se vtrhnout a proč protože pani Gusarova si neudelala prace jak to ma byt prosim nehodte tam dopadnete jak ja dekuji za pochopeni

Dobrý den,
na tento příspěvek bohužel nemohu odpovědět, neboť jste neuvedl Vaše jméno, a nejsem tedy seznámena s Vašim případem, je možné že jste si mě spletl s někým jiným, jelikož pacienta jako jste Vy jsem neměla štěstí ošetřit, přeji tedy víc spěchu s příštím komentářem, a doufám že se tentokrát objeví u spraveného specialisty :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

• Zubní kaz
  • Paradontóza
  • Krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština