Stomatologická ordinace
Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát s...

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• Ruština,
  • Čeština,
  • Angličtina

Nejčastěji hledané služby

Od 2 000 Kč

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Velmi příjemný přístup , dobrá domluva za mě velice profesionální

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Paní zubařka je velmi citlivá, empatická a má pochopení pro přecitlivělé a ustrašené klienty. Vysvětlí možnosti zákroků a to upřímně s jejich plusy i riziky.

Umístění: Stomatologická ordinace

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné. Paní doktorka je velmi citlivá!!!!!

Umístění: Stomatologická ordinace Běžný termín

Nemá chybu, takové služby v našem zdravotnictví jsem hodně dlouho nezažil. Super

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Pani doktorka je moc sikovna a je to profesional. Velmi mile jednani i snaha pomoci komplikovanemu pacientovi.

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Paní doktorka velice milá,vstřícná,vše vysvětlila a poradila.Zkrátka úžasná, ještě jsem se nesetkala u lékaře s takovým přístupem.Sestřička také velice příjemná a milá.

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

velmi milá paní doktorka; vše řádně vysvětleno; děkuji

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Velmi vstřícný přístup paní doktorky a skvěle odvedená práce.

Umístění: Stomatologická ordinace Běžný termín

Nechtěla sem hodnotit ale budu.Nedoporuciju,v dnešní moderní době,nová pacientka a nebyl mi udelan rentgen chrupu a léčivo se na základě pohledu ,a další věc,při poslední návštěvě mi měla podle poslední domluvy opravit další zuby a přišla sem do ordinace a najednou změnila názor,že nic dělat nebude atd atd.takze už nikdy tuto doktorku

Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Výplň po opravení kazu je úplně plochá, zub není vytvarovaný a nemá strukturu. Výplň je okolo zubu ostrá a nedočistěná. Práce vůbec není precizní a přesná.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

• Ruština,