PL stomatolog a zubní laboratoř
Na Vinobraní 19, Praha

Specializujeme se na komplexní rekonstrukce chrupu s cílem zachovat v co největší míře vlastní zuby, případně chybějící doplnit zubními můstky či implantáty.

MUDr.Viktor Zavřel,CSc,zubní ordinace a zubní laboratoř, Na Vinobraní 19, Záběhlice, Praha 10
Na Vinobraní, Praha 10, Praha

800 Kč

400 Kč

3 450 Kč

Na Vinobraní 19, Praha

PL stomatolog a zubní laboratoř

MUDr.Viktor Zavřel,CSc. absolvoval obor zubní lékařství v roce 1987 na Univerzitě Karlově v Praze.Třináct let pracoval na II.stomatologické klinice VF...

Léčené nemoci

• Provádíme veškeré spektrum zubních výkonů kromě ortodoncie.
  • Specializace:parodontologie a zubní protetika
  • Zubní implantologie

Od dob co chodím k panu doktorovi se nebojím zubařů .
Velice profesionální a bezbolestný přístup.
Kvůli zanedbání z mé strany ,jsem chodila k panu doktorovi každý měsíc , po dobu déle jak rok a nechala jsem si zavést implantát - téměř bezbolestně !
Pan doktor má zlaté ručičky :-)
Veronika

Pan Doktor je perfektní odborník , pečlivý a má lidský přístup .Velmi si ho za jeho dokonalou práci vážím .
Věra H.

Pán zubár je super, ani som necítila, kedy mi aplikoval injekciu. Kiež by bolo mnoho takých,ako je on vo svojej profesii, aj u nás na SK. Ďakujem mu,že ma prijal do svojej ambulancie. Je jednička.
K.M.

Myslím, že pan doktor je skvělý zubař, který svojí práci rozumí, je velmi šikovný a pečlivý. Také je velmi milý a pozorný. Velký důraz dává na prevenci. Od té doby, co jsem v jeho péči, se kvalita mých zubů značně zlepšila. Málo kdy se mi objeví nový kaz. A když už, tak jen velmi malý. Za jiného zubaře bych neměnila!

Velmi dobrý a kvalitní stomatolog.Jeho péče o pacienty je příkladná i pro jiné lékaře.

Špičkový specialista! Velmi pečlivý, provádí kvalitní práci a je velmi ochotný. Také jeho personál je na vysoké úrovni.Jsem rád, že k němu chodím.M.B.

Na vysoké odborné úrovni,velmi pečlivý, dbalý hygieny.

Velmi precizní lékař s rozsáhlými znalostmi.

Vinikající lékař,jak nahradil mé super nízké zuby -prostě bomba!
Chvála i laborantce!

Vynikající lékař ve všech směrech týkajících se zubní chirurgie,protetiky,paradentozy a všeho ostatního. Díky němu máme zuby.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Trpím paradentalnimi choroby. Vytvoří se bolestivý zánět a zubař buď hned zub vytrhe, nebo nasadí na týden antibiotika. Takto to trvá již asi 10 let, takže jestli to tak půjde dál, nabudou mít náhrady za co držet. Dá se to vůbec nějak léčit ? Vláďa

parodontální kapsa-chobot lze léčit.Základem je skvělá hygiena zvláště mezizubních prostor vláknem nebo mezizubními kartáčky.To musí být provedeno denně a je to Váš hlavní úkol.Naším úkolem je Vás to naučit a odstranit Vám co nejvíce naddásňového a poddásňového zubního kamene.
Viktor Zavřel

MUDr. Viktor Zavřel