Samostatná ordinace PL pro dospělé
Komenského 187, Kolín

Nejlepší lékařka po všech stránkách.

Je to doktorka, která se svými pacienty cítí a VŽDY dokáže vyxlechnout, poradit a pohladit po duši, mám ji moc ráda - jako lékaře i jako člověka :-)

Pani doktorka je velmi pečlivá, důsledná a příjemná v jednání s pacientem.K této lékařce mám velkou důvěru. Doporučuji a děkuji za její péči.

Lékařka, která je lidská a velice pečlivá.

Moc si jí vážím, je fakt nejlepší lékařka.Empatická a vstřícná, příjemná a umí naslouchat problémům svých pacientů...

Velmi lidský a citlivý přístup. Je pečlivá a důkladná. A tak by to mělo u lékaře být. A jako nadstandart: je velmi milá. L.Filipová

Paní doktorka s velkým D, super po všech stránkách, nelze opomenout ani skvělou sestřičku - prostě obě SUPER!!!

Č

Velmi dobrá lékařka, která umí léčit a naslouchá i pacientům a dokáže je psychicky podpořit. Takových je velmi málo. Musím ji poděkovat.

Nejlepší lékařka - po všech stránkách!!!

Velmi pečlivá příjemná,hodná a profesionální lékařka,vždy ví,jak pomoci.MOC SI JÍ VÁŽÍM