Mgr.

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• P
    Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní psycholožku Vieru Kratkoczku můžu s klidným svědomím každému doporučit... Paní psycholožka ráda vyslechne, řekne osobní názor a pomůže hledat tu správnou cestu... Díky Vierce mám hotovou školu, našel jsem si práci v oboru, už se tolik nestresuju jako dřív a mám takový dojem, že možná brzo bude i ta slečna... Díky Věrko :)

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Poskytuji soukromé psychologické konzultace jednotlivcům i párům. Nabízím Vám diskrétní a příjemné prostředí v centru Brna, s krátkou objednací dobou, vstřícné ceny, anonymitu a hlavně lidský přístup. Jsem absolventkou magisterského studia jednooborové psychologie na Fakultě sociálních studií v Brně a aktuálně studentka doktorského studia stejné fakulty, se zaměřením na partnerské vztahy. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v postmoderních přístupech v psychoterapii, neustále se vzdělávám, navštěvuji kurzy, workshopy, výcviky, pracuji pod supervizí. Víc na http://psycholozka.wix.com/brno

• psychoterapie

Nemoci

• vztahové problémy
    • seberozvoj
    • životní dilemata
    • psychická odolnost a zvládání stresových situací
    • otázka sebevědomí
    • hledání osobního naplnění a životního směrování
    • volba kariéry, kariérní uplatnění, příprava na přijímací pohovor

Services

První sezení 200 Kč
    Kariérní poradenství 400 Kč
    Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P
      Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

• Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní psycholožka se mi vždy věnovala s plným nasazením a oceňuji její trplělivost a vytrvalost, s níž opakovaně směrovala mou pozornost na to podstatné. Přestože jsem z návštěv u ní mnohdy odcházel s všelijakými dojmy, poskytovaly mi úlevu, povzbuzení do další aktivity a mnoho inspirace a nápadů. Velmi děkuji.

• Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Pani magistra je opravdu velmi mila. Prostredi je prijemne a pristup lidsky. Hodne mi pomohly cetne rady, ktere jsem zde dostal a taky moznost sebereflexe. Mohu jenom doporucit !

• J

Paní Kratkoczka je velmi dobrá posluchačka a výborná rádkyně. Chodili jsme k ní s manželem na párovou terapii, když už jsme si spolu sami nevěděli rady, a opravdu nám pomohla. Samozřejmě se nedá čekat, že se na prvním sezení dozvíte nějakou převratnou poučku, která dokáže zachránit manželství sama o sobě (protože neexistuje), ale s pomocí paní psycholožky se dá najít ta správná cesta. Je empatická a umí se "správně" zeptat. Do odpovědí nás nikdy nenutila, ale už třeba jenom přeformulováním řečeného nás dokázala dovést k zajímavým zjištěním o sobě samých či o sobě navzájem. Určitě ji vřele doporučujeme.

• M

Pani psychologicka mi velmi pomohla s mojou tazkou zivotnou fazou. Je velmi empaticka a svojej praci velmi dobre rozumie. Vrelo ju odporucujem.

• J

Paní psycholožka je velmi milá, empatická, vstřícná, umí skvěle naslouchat a její pozitivní přístup odbourá případnou nervozitu. Naše sezení byli příjemné, mohla jsem se vypovídat, co mě trápí. Dala mi zajímavé rady a pomohla mi zamyslet se nad otázkami, které jsem měla. Vřele doporučuji.

• H

Naprostá spokojenost, paní psycholožka mi velmi pomáhá. Díky ní si postupně uvědomuju, co vlastně od života chci a kterou cestou mám jít. Nechybí ani příjemné prostředí a empatický přístup. Rozhodně doporučuji.

• L

S paní psycholožku jsem spokojená, pomohla mi v těžkých chvílích uspořádat svůj život a celkově se zklidnit a začít myslet pozitivněji. Je velmi příjemná a empatická. Určitě doporučuji.

• J

Velmi dobrá zkušenost, příjemné prostředí a profesionální lidský přístup. Paní psycholožka má hodně zkušeností.