Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Poskytuji soukromé psychologické konzultace jednotlivcům i párům. Nabízím Vám diskrétní a příjemné prostředí v centru Brna, s krátkou objednací dobou, vstřícné ceny, anonymitu a hl... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Dvořáková 13
    602 00 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Psychologické konzultace 400 Kč
    Kariérní poradenství 400 Kč
    První sezení 200 Kč
    Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji soukromé psychologické konzultace jednotlivcům i párům. Nabízím Vám diskrétní a příjemné prostředí v centru Brna, s krátkou objednací dobou, vstřícné ceny, anonymitu a hlavně lidský přístup. Jsem absolventkou magisterského studia jednooborové psychologie na Fakultě sociálních studií v Brně a aktuálně studentka doktorského studia stejné fakulty, se zaměřením na partnerské vztahy. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v postmoderních přístupech v psychoterapii, neustále se vzdělávám, navštěvuji kurzy, workshopy, výcviky, pracuji pod supervizí. Víc na http://psycholozka.wix.com/brno

Nemoci

• vztahové problémy
  • seberozvoj
  • životní dilemata
  • psychická odolnost a zvládání stresových situací
  • otázka sebevědomí
  • hledání osobního naplnění a životního směrování
  • volba kariéry, kariérní uplatnění, příprava na přijímací pohovor

Hodnocení pacientů:

• JB

Paní psycholožka je velmi milá, empatická, vstřícná, umí skvěle naslouchat a její pozitivní přístup odbourá případnou nervozitu. Naše sezení byli příjemné, mohla jsem se vypovídat, co mě trápí. Dala mi zajímavé rady a pomohla mi zamyslet se nad otázkami, které jsem měla. Vřele doporučuji.

• HZ

Naprostá spokojenost, paní psycholožka mi velmi pomáhá. Díky ní si postupně uvědomuju, co vlastně od života chci a kterou cestou mám jít. Nechybí ani příjemné prostředí a empatický přístup. Rozhodně doporučuji.

• S paní psycholožku jsem spokojená, pomohla mi v těžkých chvílích uspořádat svůj život a celkově se zklidnit a začít myslet pozitivněji. Je velmi příjemná a empatická. Určitě doporučuji.

• JS

Velmi dobrá zkušenost, příjemné prostředí a profesionální lidský přístup. Paní psycholožka má hodně zkušeností.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Blanka Šimková

psycholog,  dětský psycholog,  psychoterapeut