Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Dvořáková 13, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost

Konzultace online • od 500 kč

První sezení • 500 Kč

Psychologické konzultace • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Konzultace online • 700 Kč

Psychologické konzultace • 500 Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Ocitli jste se v náročné životní situaci? Trápí Vás problémy, se kterými už si sami nevíte rady? Nemusíte na to být sami. Poskytuji soukromé psycholo...

• Seberozvoj
  • Vztahové problémy
  • Psychické zdraví (závislosti, deprese, úzkosti, jiné)

• psychoterapie

Psychologické konzultace

700 Kč

500 Kč

Online konzultace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka první sezení

Byl jsem zatím jen na úvodním sezení, ale paní psycholožka mě vyslechla, aktivně se doptávala a na závěr navrhla i pár věcí, které můžu pro začátek zkusit. Působila na mě mile, důvěryhodně a otevřeně. Rozhodně z toho mám zatím dobrý pocit.

Paní psycholožka je člověk na svém místě a návštěvu u ní mohu vřele doporučit. Velice mi pomohla s úzkostmi, které mě trápily. Po každém sezení jsem se cítila lépe a měla víc jasno v tom, kam se můj život ubírá. Velice jí děkuji za laskavost a pochopení, se kterým se ke každému mému problému stavěla.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní Viera je člověk na pravém místě! Díky ní se mi změnil život, pomohla mi začít se na věci dívat jinak, udělat si pořádek sama v sobě a skoncovat se závislostí, které mě sužovala několik let. Jsem jí nesmírně vděčná a vřele jí doporučuji každému, kdo stejně jako já neví, jak se vymanit z objetí samoty, nepříjemných pocitů a zdánlivě neřešitelných trápení.

Vierka je skvělá. Krásný příklad člověka, který dělá dobře svoji práci. Zrovna když máte pocit, že se hovor stáčí do míst, ze kterých nemůže nic plodného vzejít, z vás vytáhne věc, která z vás nikdy předtím nevypadla. Po schůzkách s ní vám to bude v hlavě šrotovat ještě celý večer. A někdy ještě další den. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní psycholožka má skvělý přístup a moc jí děkuji za pochopení. Pomohla mi s vyřešením mé životní situace s naprostou profesionalitou, mohu vřele doporučit

Paní psycholožku mohu vřele doporučit. Je to člověk na správném místě - empatický a chápavý. Měla jsem pocit, že paní psycholožka vždy rozumí tomu, o čem mluví a svými otázkami mě vždy dovedla k odpovědi. Poradila mi i různé techniky, jak se vypořádat s různými situacemi. Moc mi pomohla a jsem ji za to velice vděčná.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní psycholožku Vieru Kratkoczku můžu s klidným svědomím každému doporučit... Paní psycholožka ráda vyslechne, řekne osobní názor a pomůže hledat tu správnou cestu... Díky Vierce mám hotovou školu, našel jsem si práci v oboru, už se tolik nestresuju jako dřív a mám takový dojem, že možná brzo bude i ta slečna... Díky Věrko :)

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Paní psycholožka se mi vždy věnovala s plným nasazením a oceňuji její trplělivost a vytrvalost, s níž opakovaně směrovala mou pozornost na to podstatné. Přestože jsem z návštěv u ní mnohdy odcházel s všelijakými dojmy, poskytovaly mi úlevu, povzbuzení do další aktivity a mnoho inspirace a nápadů. Velmi děkuji.

Umístění: Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

Pani magistra je opravdu velmi mila. Prostredi je prijemne a pristup lidsky. Hodne mi pomohly cetne rady, ktere jsem zde dostal a taky moznost sebereflexe. Mohu jenom doporucit !

Paní Kratkoczka je velmi dobrá posluchačka a výborná rádkyně. Chodili jsme k ní s manželem na párovou terapii, když už jsme si spolu sami nevěděli rady, a opravdu nám pomohla. Samozřejmě se nedá čekat, že se na prvním sezení dozvíte nějakou převratnou poučku, která dokáže zachránit manželství sama o sobě (protože neexistuje), ale s pomocí paní psycholožky se dá najít ta správná cesta. Je empatická a umí se "správně" zeptat. Do odpovědí nás nikdy nenutila, ale už třeba jenom přeformulováním řečeného nás dokázala dovést k zajímavým zjištěním o sobě samých či o sobě navzájem. Určitě ji vřele doporučujeme.

• Seberozvoj
  • Vztahové problémy
  • Psychické zdraví (závislosti, deprese, úzkosti, jiné)

• psychoterapie