Viera Karnoubová, gynekolog Teplice

MUDr. Viera Karnoubová

Gynekolog

Duchcovská 10/304, Teplice
Ord. praktického lékaře gynekologa

K paní doktorce chodím už dvanáct let a jsem velice spokojená. Teď, když se tam vymněnily sestřičky tam dokonce chodím ráda. Jsou milé, usměvavé a velice vstřícné a ochotné. Protože jsem 40 let pracovala jako zdravotní sestra, velice si toho cením. Mohu jen doporučit.

Vždy jsem z návštěvy nervózní a přitom se nemám čeho bát. paní doktorka se hned pta jak se mam,jestli je vše v pořádku, udělá mi všechna vyšetření a vždy vše vysvětlí, usmívá se. je citlivá. změna antikoncepce nebyl žádný problém. Pravdou je že sestry jsou po telefonu vždy nepříjemné, ale tváří v tvář jsou úplně jiné.

Já si nemohu stěžovat,před pár týdny jsem měla určité problémy,zavolala jsem a sestřička mne ochotně objednala hned na druhý den,i když mne upozornovala,že mají plno a budu čekat.Čekala jsem asi 10 minut...po rozhovoru s p.doktorkou a prohlídce,mne upozornila,že i přes to,že mám tělísko mohu být těhotná nebo mám začínající zánět..nikdy jsem podobné problémy neměla a tak jsem byla dost vyděšená..ihned mne odeslala na odběry a druhý den jsem měla výsledky..na štěstí jsem musela jen pro antibiotika které mi předem napsala a upozornila,že je mám vzít až po výsledcích odběrů..chodím k ní od mých 15ti let..je pravda,že občas měla špatnou náladu,nebo byla nepříjemná,ale takové dny má každý....čím je paní doktorka starší tím víc jí to sluší a je milá...opravdu mne překvapují negativní názory.

S paní dr. Karnoubovou jsem spokojená. Jsem u ní už 12 let, pomohla mi už s několika problémy. Přišla jsem k ní od dr. Hubáčka !?! Mám dvě děti a musím potvrdit, že péče o těhotné je maximální, obě sestřičky jsou velmi příjemné. Bylo tu zmíněno dlouhé čekání, na preventivky se můžete objednávat a u akutních problémů zase uvítám, že můžu jít ihned bez objednání, ale musím počítat s tím, že si počkám. Co se týče peněz, dr. si nechá ráda zaplatit, ale vždy jsem upozorněna dopředu. Každopádně doporučuji.

C

Jedna z nejlepších můžu doporučit!

pani doktorka je milá,vždy vysvětlí co potřebuji vědět,ještě jsem nezažila návštěvu,aby p.doktorka měla špatnou náladu,sestřičky taky super, já jsem naprosto spokojená,jediný co je někdy opravdu hrozný jsou ty čekací doby,je tedy pravda,že nejsem objednaná,ale i tak je to někdy úmorný,vydržet se to však dá,jestli má někdo jiný názor já mu ho neberu,já jsem spokojená

nejlepsi doktorka

S paní doktorkou jsem spokojená - můžu říci,že mě doslova zachránila život (velké zanedbání jiné lékařky).Vždy se ke mě chová příjemně pokaždé mi udělá veškerá vyšetření i s ultrazvukem. Nakonec mi pomohla k narození krásné a zdravé dcerky. Akorát to velké čekání,když zrovna máte nějaký problém a potřebujete vyšetření.( nezapomente si peníze - snad nikdy se mi ještě nestalo že bych za něco nezaplatila !??!)

Vůči pani doktorce nic nemám, vždy když jsem přišla mi pomohla.Kdo mi opravdu vadí, jsou zdravotní sestřičky, jejich arogantní chování je neuvěřitelné.

Jsem naprosto spokojená