Viera Karnoubová, gynekolog Teplice

MUDr. Viera Karnoubová

Gynekolog

Duchcovská 10/304, Teplice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Také chodím k lékařce paní Karnoubové a musím napsat i já zde svůj názor na tuto ženu.Myslím si, že jako lékařka pacientce neublíží,při vyšetření je šetrná,chová se vzorně.Ovšem kde je chyba-je dost nekomunikativní a to myslím v ohledu jako člověk--sice se snaží, ale rozhodně příliš lidská není.Má bohužel dost vysoké ego-o čemž jsem se přesvědčila, když jsem od ní odcházela na operaci.Vzhledem k tomu,že jsme žena dospělá a o svém těle mám právo rozhodovat v první řadě já-jsem se s touto doktorkou utkala v souboji o její ješitnost,kdy jsem si já sama zvolila nemocnici a nepřišla jsem se do ordinance jak se patří poradit.Byla jsem vystavena situaci, která se dá popsat --paní učitelka a žák--bohužel, myslím si, že v tomhle se paní doktorka Karnoubová velice mýlí--zřejmě si spletla povolání.Já jako pacient mám právo se rozhodovat o sobě především sama a nikde v její čekárně nejsou vypsaná pravidla, jak se k této lékařce chovat a jaký postupy zachovávat.Proto i já jsem nucená hledat nového lékaře, s kterým můžu navazovat dobrou komunikaci v postavení pacient -doktor .--neboli náš zákazník-náš pán.Ještě na okraj chci dodat ,že tato lékařka je vhodná pro mladé dívky, které se poprvé setkají s gynekologií a myslím si ,že paní Karnoubová je schopná dobře s těmito pacientkami v tomto věku zacházet.

je náladová