Viera Karnoubová, gynekolog Teplice

Gynekolog

Duchcovská 10/304, Teplice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Empatie paní doktorce chybí .Je nepříjemná a zlá .S ničím si nedělá starosti a vše bere na lehkou váhu.Sestry jsou milé ,ale to je možná tak jediné pozitivum na této gynekologické ordinaci.Jsem svědkem toho jak si na ni ženský stěžují .Nikdy nedoporučuji !Zásadně NIKDY!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Dlouho jsem zvažovala, zda odejít, či ne. Chodím k doktorce K. 20 let. Odcházím. Nechá si platit za věci, které jsou jinde standartní a bez poplatků, 5 let mi říká, že můj stav je sice dobrý, ale může být hůř a je třeba pravidelně chodit na kontroly. S tím souhlasím, ale přece jen....lze to říkat i docela jinak. Nevyhrožovat. Už tam chodím nerada, přestože se nemám čeho obávat. Jako člověk je nepříjemná. Je nevlídná a nutí různá nadstandartní vyšetření. Neřekne jediné milé slovo. Bohužel.

Rozhodně nedoporučuji. U paní doktorky jsem byla jen jednou a z toho důvodu, že jsem tam byla poslaná z nemocnice. Hned po příchodu mě nejvíce zarazil přístup jak sestry, tak samotné paní doktorky. Už ze začátku mi přišlo, jako bych otravovala, což doprovázelo nepříjemné a arogantní chování.

K pani doktorce,chodím od začatku těhotenství,snaží se být mila ,ale to je tak asi vše.Neporadí,nezeptá se,mam vždy ma pravdu jen ona.Nepřistupuje individualně k pacientovi, to je docela důležité,protože každá jsme jina.Jsem v 31tt a trpim zvracením s krví skoro nic nesním,lekařka na mě pohliží jako na otravny hmyz co ji zatežuje.Výsledek je ,že mě posíla na vyšetření do nemocnice.Uplnou třesnickou na dortu je ,že v osmem měsici těhotenství zjistila,že užívám léky na štítnou zlazu,a velice ji to udivilo.Lekařka se nezajíma,vůbec,podstatné je, že by měla mít přehled,to je asi problém se podívat do tehotenské knižky.Nedoporucuji prijde mi že, je to lekař na baterky a to jsem slusná

Nedoporučuji. Doktorka mě "donutila" abych se očkovala proti rakovině čípku, problém jsem žádný neměla, jen na mě chtěla vydělat nějakou korunu. Zkoušela různé triky abych si očkování koupila od ní, ne z lékárny, protože jsem měla nějaký ten příspěvek od své pojišťovny. Pozor na ní! Sestřičky u ní, jsou taky nepříjemné. Jsem ráda, že už tam nikdy nemusím, protože jsem se přestěhovala a našla jinou doktorku.

Y

Paní doktorku silně nedoporučuji!
Pokud je člověk v pořádku, tak je vše OK. Jakmile nastanou problémy, vše se rázem mění. Paní doktorka je arogantní a nezúčastněná, dostatečně nevysvětluje problém, netoleruje jiné typy antikoncepce než hormonální (i když člověku nevyhovuje). Člověk se po její návštěvě cítí jako největší špína, pravidelně se mi chce brečet - i když s ní jednám s úctou a pokorou, dostávám zpět pěknou nálož arogance a odsouzení (připomínám jen, že nejsem promiskuitní, ani jsem nikdy neměla krom mykózy žádný problém.)
Po poslední preventivní prohlídce jsem krvácela, takže mě osobně už tam nikdo neuvidí.
Martina

Divím se,že této "lékařce" ještě neodebrali titul.Já od ní prchla snad po roce,bohužel moje příbuzná u ní zažila začátek prvního těhotenství,kdy arogantně řekla,že dítě bude postižené,jako o těhotnou absolutní nezájem,tak prchla ještě zavčasu.Narodila se zdravá holčička a paní doktorce bych doporučila,aby změnila zaměstnání. Myslím,že by si rozuměla s MUDr.Pajdlovou.

take mam spatne zkusenosti sla jsem k ni ze mam bolesti na leve strane u vaječníku udělala mi UZ a řekla že mám nejspíš prasklou cystu dala mi nějaké bobulky které jsem si ,,tam,, musela zavádět a nic bolesti byli větší nakonec mě odvezla RZ do nemocnice tam mi udělali vnitřní UZ a zjistili ze mám ten vaječník větší než by měl být vzali mi krev nechali si mě tam a druhý den přilítla doktorka s tím že jsem mimoděložně těhotná a musela jsem okamžitě na sál jelikož to bylo na hraně a milá p. doktroka Karnoubová se pak divila když jsem k ní šla na kontrolu že to nebyla cysta ale že jsem byla těhotná mimoděložně a že prý to nebylo možné takže nespokojenost a to velká a ješte je strašně drahá co se týče kardia

Paní doktorka je vždy nepříjemná. Vždycky se chovám slušně a s úctou, vždy umytá jak to jen jde, nejsem promiskuitní a když mi něco je, je její přístup horší než drátěnka tam dole. Na všechno se musím ptát, nic mi neřekne sama od sebe, ale už u druhé otázky se tváří jak kakabus. Dokonce mi lhala o mojí antikoncepci! Tvrdila mi, že se přestává vyrábět a že bych měla přejít na něco jiného. Tehdy jsem na to kývla. Tyto prášky jsou přitom stále na trhu. Nové byly podstatně dražší, a vždy mi předepisuje drahé produkty (i když mi v lékárně řeknou, že jsou i levnější, se stejným účinkem). Nedoporučuju, odcházím.

Od paní doktorky jsem prchla. Neseděla mi antikoncepce, měla jsem všechny vedlejší účinky z příbalového letáku a tak mi po mém naléhání antikoncepci vyměnila. Ta mi nevyhovovala a tak jsem jí chtěla změnit na jinou a ona mi řekla, že mi jinou už nemůže napsat. Odešla jsem k jinému lékaři, ten mi antikoncepci změnil a od té doby mám klid.