Veterinární Ordinace ŠenovPetr Vrána, Mv Jana Vránová, veterinář Šenov

MVDr. Veterinární Ordinace ŠenovPetr Vrána, Mv Jana Vránová

Veterinář

Vráclavská 1601, Šenov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Pana doktora Vránu určitě doporučuji. Chodíme k němu už několik let s několika zvířaty a vždy spokojenost. O jeho oblíbenosti svědčí také plná čekárna ve dnech kdy ordinuje. Rád poradí, pochopí a snaží se zvolit vždy vhodnou variantu, tak aby člověka nezruinovala. Nespěchá a vždy si na zvířátko udělá dost času. Lucie (Radvanice)

Paní doktorka je naprosto zmatená, již několikrát jsme od ní odešli s naprosto chybnou diagnózou, někdy to byla banalita, jindy riskovala život našich zvířat.

Vybíráme si tedy dny, kdy ordinuje pan doktor.

Pokud máte plaza, doporučuji navštívit jiného veterináře.. I přes jeho atestaci na plazy špatná diagnóza.. I přes příjemné vystupování nedoporučuji pro tuto skupinu chovatelů.

Je fajn, když má vetrinář zvířátka rád. Přidejte k tomu zodpovědný a vstřícný přístup a vyjde vám z toho doktor Vrána - tedy nezbývá než pochválit a doporučit. Robert, Šenov

Poprvé jsem k němu šel se psem jen proto, že jsem to měl blíž než k tomu předchozímu. Už bych neměnil, naprostá spokojenost.

Ukázkový přístup ke zvířatům,vynikající profesionální přístup ,čistá a příjemná ordinace s čekárnou,maximální spokojenost s celým týmem ordinace

Nejlepší veterinář, kterého jsme zatím měli. Velmi ochotný, obětavý, se skvělým přístupem ke zvířátkům. Vše vždy detailně vysvětlí a poradí. Pan doktor se snaží držet i pohotovost, což velmi oceňuji. Ceny za služby jsou vyšší, ale za to má člověk pocit, že je o jeho zvířátko dokonale postaráno. Jediné, co mi vadí, že v jeho čekárně bývá často přecpáno, ale to už asi ke špičkovému doktorovi patří. Jinam už nepůjdeme!

Perfektní veterinář se skvělým přístupem jak k pacientům tak k jejich majitelům. Poradí, pomůže a pochopí.

Naprosto vynikající veterinář, ochotný kdykoliv pomoci, poradit , velice profesionální se skvělým vztahem ke zvířatům. Než jsme tuto veterinu poznali, chodili jsme k různým veterinářům, nyní bychom už za žádnou cenu neměnili. Vřele doporučujeme!

Výborný veterinář!! Nikdy bychom neměnili a ani naše zvířátka, obzvláště po zkušenostech s ostatními veterináři.