Veterinář, Pardubice III, Pardubice

• „Pan doktor Beránek je neuvěřitelně empatický člověk,cítíte se u něj,jako nejdůležitější pacient,to že miluje zvířátka,je patrné z toho,jak se k nim chová....neskutečně úžasný přístup a profesionalita.....musím opravdu vřele doporučit.Pooperačni péče je rovněž dokonalá a velmi pečlivá.Vdecim panu doktorovi Beránkovi za to,že můj pejsek není slepý....bez pana doktora už by byl.DÍKY pane doktore,jsme VÁM moc vděční.DÍKY Z CELÉHO Nejste bůh,abyste všem pomohl,ale jste nejúžasnější a nejobetavějši člověk jakého znám Více

Husova 1747, Pardubice, Pardubice Mapa

Veterinární klinika sp. pro choroby oční

• „Paní doktorka je odbornice na svém místě a nejen to, je i empatická jak směrem k pacientům, tak k jejich majitelům. Vždy, když jsme přišli s jakýmkoli problémem, pomohla nám. Náš pejsek měl nemocné srdce a díky péči paní doktorky měl určitě o něco delší kvalitní život. Více

Hradec Králové, Labská louka, Hradec Králové Mapa

Zoovet

• „Chtěl bych se připojit k ostatní s doporučením paní MVDr. Mravíkové. Již před osmi lety nám kastrovala kočku a kocoura, kterých jsme se na chalupě ujali. Naposledy nám paní doktorka vyšla maximálně vstříc, co se termínu týče, když nám provedla kastraci u kotátka, kterého jsme ujali v létě, v termínu neděle 22. prosince 2019 před vánocemi !!! Nádherně provedený zákrok, prostě profesionální a přitom racionální a velmi empatický přístup, díky moc! Pavlíkovi Práčov Více

Erbenova 383, Chrudim Mapa

• „30.12.2014 Skvělá paní doktorka, velice ochotná , perfektní a lidský přístup , zvířátka jsou u ní v nejlepších rukou. Více

Čs. armády 218, Chrudim Mapa

• „Ctěli bychom poděkovat panu doktorovi za péči o našeho pejska. Jeho přístup k zvířátkům mnohým veterinářům chybí. Je to ten nejlepší doktor. Díky jemu i celému kolektivu kliniky Více

Labská Louka 650, Hradec Králové Mapa

Hradec Králové

• „Pan doktor se krásně postaral o moje starší feny Yorkšíra. Vždy s rozumem vysvětlil, dal možnost výběru. Ať je to řešení od střevních potíží až po náročnou operaci jako trhání zubů, kastrace, nebo odstranění žlázy. Cena všech výkonů byla rozumná a jako bonus má v ordinaci velmi milou sestřičku. Více

Pichlova 1338, Pardubice Mapa

Veterina na Višňovce

• „Na jejich služby si absolutně nemohu stěžovat. Perfektní lékaři, perfektní přístup, ochotní...Kéž by takoví byli všichni.... Více

Hradecká 290, Holice Mapa

• „Paní doktorka je nejen odborníkem ale je i zvířecí lékař s lidskou duší a pochopením pro majitele. Je zatím úplně ten nejlepší veterinární lékař, se kterým jsem se setkala. Moc jí děkuji - Jeřábová Více

Nový dvůr 993, Heřmanův Městec Mapa

Veterinární klinika Heřmanův Městec

• „Velká spokojenost, paní doktorka velmi příjemná, komunikativní, vždy ochotná a své práci rozumí, se zvířátky to umí. Doporučuji Více

Na Labišti 529, Pardubice Mapa

• „Dobrý den s Aesculapem mám je a jen ty nejlepší zkušenosti.. Vyléčili mi psa z velmi agresivního druhz rakoviny pouze tím, že mu amputovali prstík a to bylo asi tak 90% že ikdyž to odoperují, nepřežije další rok.. Pejskovi je 11 let a je to čilý důchodce.. Dále se mi můj mladší pes pořezal os klo a to tak, že si přeřezal šlachu.. Paní doktorka Bacílková je vážně skvělá internistka i chirurgička... Pan Havlík je jak již tu padnul názor tvrdší ruky, ale ikdyž je drahý a v ambulanci nic moc, v životě jsem neviděla lepšího chirurga.. Každopádně kdybych měla volit, nikdy bych nikam jinam už nešla.. Byla jsem na exkurzi a vim za co si platím, jakože ta veterina je skutečně neuvěřitelný nadstandard... Takže děkuju za záchranu života jednoho pejska a záchranu zdraví ani ne dvouletého psa :) Více

kpt. Nálepky 237, Pardubice Mapa

• „Velmi příjemná doktorka s profesionálním vystupováním. Při potížích s kočkou dobře poradila.

Na Labišti 529, Pardubice Mapa

Mánesova 679, Sezemice Mapa

Veterinární ordinace Sezemice

Čipování zvířat

550 Kč

• „Já mám s veterinární ordinací , jen ty nejlepší zkušenosti . Ceny skvělé a skvělý přístup pánů doktorů . Nedám na tuto veterinu dopustit , díky že tu jste :-) Více

Jiřího Potůčka 259, Pardubice Mapa

• Štrossova 239, Pardubice Mapa