Veselí nad Lužnicí

Jakého specialistu hledáte?
  • „Vždy vstřícný a pečlivý.Je super zubař.

Čechova 263, Bechyně Mapa

Zubní ordinace

• „- ochotný, jako málo který lékař ! A hlavně pomůže !! Sluší se jen poděkovat !!!

Poliklinika Soběslav

• „Paní doktorka je velmi pečlivá a starostlivá, člověku všechno vysvětlí. Chová se k pacientům vstřícně a mile a snaží se každému dobře poradit. Jsem s ní spokojený a každému ji vřele doporučuji. Více

Šimona Lomnického 87, Ševětín Mapa

Ordinace prakt. lékaře a internisty

• „Chodím tam celý život ,a sem nesmírně spokojen,doktorka umí skvěle komunikovat s dětmi,za mě na 110% hodnotim známkou 5 Více

Mrázkova 489, Soběslav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Dermatolog, Diabetolog, Gyne… kolog, Hematolog, Internista, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

„Velmi milí

Čechova 298, Bechyně Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Je super lékařka, ochotná, profesionální. Vždy jsem spokojena s jejím ošetřením a přístupem k pacientovi.

J. V. Sládka 699, Veselí nad Lužnicí Mapa

Samostatná ordinace PL se závod. péčí

• Praktický lékař

„Vždy na mi pomohl a za 30let co jsem k němu chodil se nezmýlil a moc pomohl neznám lepšího doktora!!!!!!

nám. Emy Destinové 7, Stráž nad Nežárkou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Výborná lékařka, profesionálka, ochotná a usměvavá. Vždy najde porozumění, vše v klidu vysvětlí. Sestřička je to samé. Skvělý přístup k dětem i rodičům. Více

č.d. 184, Dolní Bukovsko Mapa

Dětská poradna

• „opravdu nejlepší lékařka kdo ma tu možnost at se sem určitě zapíše

nám. Míru 313, Deštná Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá při vyšetřování, po stránce odborné i praktické , při jednání s pacienty velmi příjemná, člověk má velmi dobrý pocit, že je o něj dobře postaráno a hlavně že paní doktorce na nás záleží Více

PL pro dospělé

• „Jsem u něj odmalička, někdy je nepříjemný, vystraší mě počtem vyšetření a možnými scénáři, ale oceňuji, že je velmi pečlivý, naprosto mu důvěřuji. Více

č.d. 143, Želeč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka! Není co dodat. Mám s ní osobní zkušenost a kromě dlouhého čekání v čekárně (což je běžné u mnoha praktických lékařů) jsem s ní byla vždy spokojená. Více

Na Libuši 920, Bechyně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní dr. je starostlivá. Chodíme k ní už skoro 11 let. Vysvětlí vše podrobně(někdy opravdu jak malému dítěti). Dez problémů doporučí ke specialistům. Všem bych jí doporučila. Více

Vlkovská 310, Ševětín Mapa

Pediatrie

• „Vynikající zubař,lidský přístup,dokáže pacienta uklidnit a vysvětlit co ho čeká,i sestřička je milá a vstřícná.

Zahradní 932, Bechyně Mapa

Praktické zubní lékařství

• „MUDr Ilonu Žídkovou mohu jen chválit. K pacientovi je ochotná, vstřícná a ohleduplná. Během ošetřování je citlivá, reaguje na citlivost pacienta. Její ošetření je vždy perfektní bez dalších komplikaci. Preventivně a úspěšně poradí a doporučí jak lečit a předejit paradentoze. Nejlepší zubní lekář který mě lečil. Více

Stomatologická ordinace

• „Paní doktorka je super a poklad,na rozdíl od našeho bývalého pediatra, který se k dceři choval opravdu nevalně,jsem i po čtyřech letech v její péči nadšená jejím maminkovským přístupem,který mne vždy pohladí po duši.Poznala jsem i jejího syna-dětského lékaře,jde v jejích stopách.O obou mohu říct-ano,to je opravdu DĚTSKÝ LÉKAŘ. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Milá, příjemná paní doktorka s lidským přístupem. Vyslechne a slovem povzbudí. Doporučuji.

Nová 888, Lišov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Celý život byla pro mne návštěva zubaře něco, co jsem odkládala, radši v bolestech trpěla. Pak jsem poznala pana doktora Štěpána.Je to naprosto dokonalý odborník a s jeho lidským přístupem jsem se úplně přestala bát. Sestřička také moc příjemná osoba. Více

Poliklinika Soběslav

• „Když slyším ve svém okolí hlášky a stesky na místní praktické lékaře, říkám si jaké mám štěstí, že jsem registrovaný u mé pani doktorky. Pár známým jsem už ji doporučil. Někteří mě "poslechli", přeregistrovali se a dnes toho nelitují. Pani doktorka nemá ve zvyku jen léčit ale zajímá ji i příčina onemocnění a tím předcházet nemocem. Za to ji děkuji. A vy co jste nespokojeni dbejte jejich rad. Více

sídl. 5.května 896, Bechyně Mapa

MEDI ARNIKA s.r.o., ordinace PL