Zálužská 138, Třemošná

Chodím k paní doktorce Sýkorové už léta a mohu říct že jsem opravdu velice ale velice spokojená, víte obdivuji se jí nebot si vždycky pamatuje co jsem jí říkala a nemusí se ani dívat do papíru co tam má napsáno a ví přesně co jsem jí říkala a vždycky mi poradí a tohle je moc dobře neboť nás nemocných má určitě hodně a pamatovat si všechny je dost náročné a má perfektní přístup k lidem a proto jí mám moc a moc ráda a přeji jí aby zvládala nás co nejsme fit,

Chodila jsem jsem k paní doktorce celkem dlouho, než odešla na MD. Psychiatrička, která jí zastoupila mě opravdu nijak výrazně nepomáhá a proto bych se ráda vrátila ke zde jmenované lékařce.
Děkuji touto cestou za vše, hlavně za citlivý přístup a profesionální chování. Vždy mi dodávala jen pozitivní energii.

Milá Irčo, je vidět, že nevíte nic o tom, jak funguje tato stránka, paní doktorka nemůže nijak ovlivnit, kdo tady co oní píše, může se k tomu jen vyjádřit.
Vztah pacienta a psychiatra je velmi citlivá věc a vím, že paní doktorku stojí mnoho sil, aby se každému věnovala s takovou péčí a empatií. Je to velmi náročné povolání a já přeji paní doktorce mnoho sil a ať nám ještě dlouho nevyhoří.........

reakce na "irču"
za svůj život jsem se setkal se spoustou psychiatrů,kteří mě léčili,vždy je to všechno založeno na důvěře pacienta a lékaře,ale dr.Sýkorová je psychiatra na svém místě - byl jsem hospitalizován v Bohnicích,v Liberci,v Červeném Dvoře,u Apolináře a věřte mi,že se málo kdy člověk setká s tak dobrou psychiatrou.
Přeji "irče" hodně štěstí,bude ho potřebovat!!!!!!

jsem velice spokojen s pečí, vstřícností a empatickým přístupem paní doktorky,ve svém životě jsem se setkal se spoustou psychiatrů a paní doktorka je jedním z nejlepších,které jsem navštěvoval a ještě stále navštěvuji

Paní doktorka je velmi vlídná, hodná. Má empatii. Opravdu se o "Váš přiběh" zajímá. Je to pohlazení na duši s ní komunikovat. Moje předchozí psychiatrině by sama se potřebovala léčit u psychiatra....A byla až zlá a vše jen "hr-frr"
Oblíbená věta mojí předchozí psychiatrině byla: "Vše při starém, že... nic nového.. ,že. Chcete jen napsat léky... že jo.." No tak jo... jsem jí řekl a vypadl jsem....