Dukelských hrdinů 967/10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Opakovaná návštěva bez Airflow • 950 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• dentální hygiena

Nejčastěji hledané služby

950 Kč

700 Kč

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Rychlé, příjemné, efektivní a v konečném důsledku i efektní:-) Zkušenost je to opakovaná a zážitek konzistentní.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Velice precizni a zaroven nejsetrnejsi dentalni hygiena. Mile jednani a citlivy pristup k pacientum.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Byl jsem velmi spokojený, s péčí, prostředím, organizací vyšetření. Nelze nic vytknout :-) mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Nováková byla skvělá, vtipná, šikovná. Moc oceňuji tu krásnou drobnost že zpříjemní klientovi čas na lehatku jeho oblíbenou hudbou. Ordinace i prostředí super. Zoubky mám krásné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se ke všem spokojeným pacientům, byla jsem nadšená. Šetrnost, citlivost, téměř jsem to necítila. Nesrovnatelné s mými předchozími zkušenostmi. Oceňuji také to, že mě paní Nováková neděsila výhledy do budoucna typu "pokud nebudete denně x hodin čistit mezizubními kartáčky, bakterie se vám dostanou až do mozku s srdce a umřete" jako se mi to stalo jinde... A ještě mi pustila oblíbenou hudbu :) Paní Veronika mi zlepšila den!

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Chodim na pravidelnou dentální hygienu. Prostředí je čisté a paní DiS. Nováková je profesionál.Jsem s péči velmi spokojená. Děkuji

Opravdu pečlivá a milá dentální hygienistka, při příchodu měla hned úsměv na tváři, snažila se všechno vysvětlit a ukázat. Určitě doporučuji a budu navštěvovat i nadále.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Pani Nováková je nejlepsi hygienistka kterou jsem poznala.Velmi citlivá,empaticka,vzdy s dobrou náladou.Moje zoubky jsou u u pani Novákové jako v lázních.:o)).Perfektně odvedená práce.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Skvělé, jako vždy. Velmi příjemné prostředí, paní Nováková je velmi milá, vše vysvětlí, zuby čistí citlivě, ale pečlivě. Je to zvláštní, ale dentální hygienu si díky ní docela užívám. Rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentalni hygienistka Veronika Novakova byla velmi prijemna, vse mi podobne vysvetlila, perfektne mi vycistila zoubky a hlavne, nic nebolelo! :) Cekarna a ordinace pusobi prijemne. :) Dekuji, urcite se vratim.

• dentální hygiena