Dukelských hrdinů 967/10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Opakovaná návštěva bez Airflow • 950 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

950 Kč

700 Kč

Šťastné Zoubky

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Vše super! Dochvilnost, pečlivost, přístup K pacientovi, oblíbená hudba hrající v ordinaci. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasně lidský přístup (pro bázlivce k nezaplacení), citlivé ošetření a nevím jestli je to v tomto případě správné označení, ale nazvala bych to vynikající manuální zručností.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. :) paní/ slečna je velice příjemná a milá. doporučuji a prijdu urcite znovu.

Příjemné a čisté prostředí. Paní Nováková je velmi ochotná a sympatická, vždy mi řekla, co bude dělat a vše vysvětlila. A když vám na pozadí ještě hraje vaše oblíbená kapela, je to bezva ;-) Skvělé a profesionální služby, rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

jako vždy bezvadné, nemám co vytknout, děkuji, jako vždy bezvadné, nemám co vytknout, děkuji. Krásný výhled do vnitrobloku na třešěň :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná péče o klienta, krásné prostředí a velmi empatický a příjemný přístup. Mohu jen a jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná návštěva v hezké ordinaci, kde vám na pozadí hraje vaše oblíbená muzika. Práce profesionální včetně hodně užitečných rad.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Nováková je skvělá, milá, jemná, vše mi podrobně vysvětlila, doporučila, jak pečovat o zuby. K tomu navíc hraje vaše oblíbená hudba :-D Mohu jen doporučit.

Kdyby dentální hygiena probíhala všude tímhle způsobem, nemusela jsem moji dnešní návštěvu odkládat tak dlouho a zbytečně se ji bát! :) Byť jsem dostala jen ty nejlepší doporučení, návštěva předčila má očekávání. K tomu všemu jako bonus nádherná ordinace a prostředí. Ještě jednou děkuji a těším se zas za půl roku! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Strašně milá a ochotna paní doktorka. Byla jsem nadmíru spokojená a krásné vše vysvětlila. Naprostá spokojenost :)