Dukelských hrdinů 967/10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Opakovaná návštěva bez Airflow • 950 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

950 Kč

700 Kč

Šťastné Zoubky

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• dentální hygiena

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Skvele misto, profi a zaroven mily pristup. A hlavne zdrave a krasne zuby. Vzdy se na svou ustni hygienu tesim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Moc prijemna slečna, co dokaze pomoct a poradit. Celkove vyšetření udelala pečlivě a zaroven casove nenarocne. Rekla mi, co delam dobre a na cem bych mela zase zapracovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Pani doktorka byla velmi milá! Poprve v životě jsem si dentalni hygienu dokonce užila a ne pouze přežila!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje prvni návštěva u dentalni hygienistky a už teď se těším na další.
Moc mi paní Veronika pomohla sice to bylo trochu nepříjemné, protože jsem měla hodně zubního kamene, ale byla pečlivá a citlivá.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Paní Veronika Nováková je velmi pečlivá a milá profesionálka. Dentální hygienu provádí s úsměvem, naprosto precizně a bezbolestně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a pozitivní přístup. Byla to má první návštěva u paní hygienistky a již ted se těším na další návštěvu.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Super citliva pece bez bolesti a precizni prace.
Doporuceni domaci pece.
Krasne prostredi.
Super pristup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hezká a útulná ordinace, perfektní ošetření a profesionální vystupování. Potěšilo mne, když mi po celou dobu hrála má oblíbená muzika, kterou jsem uvedla v dotazníku.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Skvělý a odborný přístup, profesionální vystupování, vždy veselá a mila. Určitě doporučuji k návštěvě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Nováková je skvělá a asi to bude znít zvláštně, ale těším se na další návštěvu. Za mne naprostá spokojenost!