Dukelských hrdinů 967/10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Opakovaná návštěva bez Airflow • 950 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• dentální hygiena

Nejčastěji hledané služby

950 Kč

700 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Velmi profesionalni a mily pristup. Mohu vrele doporucit. Osetreni probiha citlive a laskyplne. Diky

Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Velmi příjemná návštěva. Empatický přistup. Bonus - hudba na Vaše přání jako překvapení velmi doporučuji

Velmi dobrá profesionálka, velmi příjemná, všechno skvělé! Tak doporucuji urcite: Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní Novákovou jsem byla velmi spokojena, oceňuji zejména pečlivost s jakou provádí svou práci. Také je velmi sympatická a milá, což se u této profese cení, určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a brzbolestné ošetrení. Vřelý a velmi milý přístup. Skvělá lokalita a příjemné prostory ordinace. Jinam už nejdu, o moje zuby je dobře postaráno :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší hygienistka kterou jsem za cely život potkala . Pečlivě děla svoji práci, všechno detailně vysvětli a jako bonus vám pustí i vaši oblíbenou hudbu ! Je naprosto skvělá ! Doporucuju !

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, příjemná a profesionální dentální hygienistka. Dodržen přesný čas návštěvy. Nemám žádné výhrady.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Po opakovaných návštěvách mohu jen doporučit. Pani Nováková odvedla profesionální práci a všechny mé dotazy ochotně zodpověděla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasný přístup a profesionalita. Mohu jen doporučit , ošetření bylo dokonce příjemně. Celkově moc děkuji za přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá, komunikativní, šla jsem hned na řadu, vše v pořádku. Určitě se objednám znovu a doporučuji.

• dentální hygiena