Wilsonova 301/10, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Působím na privátní klinice URO MEDICO a pravidelně se účastní kongresů v ČR i zahraničí. Specializuji se na urologii, uroonkologii a chirurgické zákr...

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského, všeobecné lékařství, Bratislava, 2002
  • Mezinárodní zkouška z urologie a získání titulu Fellow of the European Board of Urology (FEBU)
  • Atestace v oboru urologie, 2008

Od 3 000 Kč

Od 2 500 Kč

Od 2 500 Kč

Umístění: URO MEDICO cystoskopie

Pani Doktorka je velmi pozorná k detailům. Je jediná z desítky, která na mě upozornila a řešila můj problém.
Objevila potenciální příčinu mé cystitidy, které jsem již 7 let nemocný, a podstoupila mi operaci. Vše podrobně vysvětlovala na všechny otázky. Jsem velmi spokojená s doktorkou a přeji jí jen úspěch do budoucna a pevné zdraví!

Umístění: URO MEDICO Jiný

Paní doktorka byla velmi příjemná už u předoperačního vyšetření. Taková lidská. Vše důkladně vysvětlila a podrobně upřesnila. Samotný zákrok (vasektomie) pak probíhal v naprosté pohodě (možnost u výkonu poslouchat vlastí muziku, paráda). Vzhledem k choulostivému chirurgickému výkonu velmi profesionální přístup. Zájem o pacienta po operaci, palec nahoru. Všem můžu jen doporučit. Dělá svou práci opravdu skvěle. Díky...

Umístění: URO MEDICO preventivní prohlídky

Svou první preventivní prohlídku na urologii jsem absolvoval u MUDr. Veroniky Šturcové. Proběhla nejen zcela profesionálně, ale také s citem a taktem, které jsou u tohoto pro muže "háklivého" vyšetření třeba. Proto paní doktorku mohu pacientům jen doporučit. Za rok k ní přijdu na další preventivní prohlídku.

Umístění: URO MEDICO preventivní prohlídky

Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit.

První návštěva a velmi citlivý, empatický při vyšetření pečlivý přístup. Paní doktorka trpělivě vyslechla všechny mé komentáře a kdybych mohl dát hvězdiček 10 už by tam byly.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Paní doktorka mi vše vysvětlila a současně provedla vstupní vyšetření. Výborná lékařka a profesionální přístup. Doporučuji a děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Paní doktorka nikdy nebyla ani náznakem nepříjemná, nikdy jsem nepocítila to, že ji obtěžuji. Vždy je opravdu velmi vstřícná a vždy mi rychle pomohla. Můj problém vždy vyřeší s úsměvem. Moc Vám děkuji. Hanka U.

Umístění: URO MEDICO Jiný

Byl jsem u paní doktorky na biopsii prostaty. Tohoto zákroku jsem se velice obával, ale vše proběhlo naprosto v pořádku. Paní doktorka je moc milá a přátelská. Moc Vám dekuji. Pavel L.

Umístění: URO MEDICO cystoskopie

Mám vleklé potíže s močovým měchýřem, až paní doktorka Šturcová mi dokázala pomoci. Byla jsem u ní na cystoskopii, tohoto výkonu jsem se velice obávala, že bude bolestivý, ale opak byl pravdou. Paní doktorka je velice citlivá a vše dopadlo na jedničku a bezbolestně. Vřele doporučuji!

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského, všeobecné lékařství, Bratislava, 2002
  • Atestace v oboru urologie, 2008

Ceny ZnamyLekar.cz

• urologie

Stáže

• Účast na European Urology Residents Education Programme, 2005
  • Stáž Tanza Univesity Hospital, Egypt, 2000
  • Sekundární lékařka na Urologické klinice 2. LF UK a FN Motol, Praha, 2002 – 2016
Zobrazit více

Znalost jazyků