Jívová 2, Jívová
GAIA - psychologická poradna (mapa)

Hotovost

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) • 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie • 500 Kč

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra • 650 Kč +5 Více

PROŽITKOVÁ TERAPIE V PŘÍRODĚ: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic • 600 Kč

DIAGNOSTIKA DĚTÍ: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole • 500 Kč

DIAGNOSTIKA RODINY: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině • 500 Kč

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

• deprese
  • fobie
  • osobní rozvoj

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

GAIA - psychologická poradna

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra

650 Kč

650 Kč

600 Kč

600 Kč

GAIA - psychologická poradna

VÝBĚR STŘEDNÍ ČI VYSOKÉ ŠKOLY: vhodné pro žáky devátých tříd, maturitní studenty, studenty dokončující výuční list

1 000 Kč

1 000 Kč

VÍCE NA: www.gaiaporadna.cz

Cena není uvedená

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

91 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu asi psychologa, jsem zdrav. sestra bohužel je tato práce pro mě zklamáním, lidé, práce, systém atd. již jsem vystřídala řadu míst a je to všude stejné a myslím, že by bylo nejlepší tuto práci opustit, ale nějak mi to nejde a stejné je to s vš, kterou jsem opustila a už se učím na přijímačky. Bohužel mám averzi k psychologům, co mohu dělat? Díky.

Dobrý den. Pokud máte averzi s největší pravděpodobností ať už člověk napíše cokoliv, stejně si to pro vás bude nějak špatně. Pozitivní krok je v tom, že to aspoň zkoušíte. Nejdřív bych se zaměřila na změnu přístupu k celému životu. Vidíte ho moc pesimisticky. Hledáte co je špatně a málo toho, co je dobře a za co by jste mohla být vděčná. Je potřeba změnit úhel pohledu na vše. Na vaši práci, na školu, na lidi, na psychology. Nehledat jen to, co je negativní a jak je to špatné, ale také to, jak vám to pozitivně slouží, v čem by to pro vás mohlo být dobré a užitečné. Vše má dvě strany mince. Musíte být ochotná vidět i tu druhou stranu.
    Krásný den.

Mgr. Veronika Pešková

• Dobrý den, omlouvám se za delší psaní, pokusím se psát stručně. Před rokem vyústily moje do té doby s nikým nesdílené psychické problémy ve zhroucení se, načež jsem vyhledala psycholožku. Nemám žádnou konkrétní diagnózu, prý to tak nedělá, ale tipuju lehčí deprese s občasnými úzkostnými stavy. Trápí mě to od dětství. Možná má vliv rozvod rodičů a vše kolem něj. Paní psycholožka mi tehdy řekla, že mám dvě možnosti. Prášky a nebo terapii, kde spolu najdeme příčiny. Vybrala jsem si druhou variantu. A teď co mě trápí. Pozoruji sice zlepšení, co se týče častějšího odpočinku, tak nějak jsem se naučila se sebou žít v tom smyslu, abych se nepřepínala a jsem sdílnější s okolím. Co se týče samotného problému, tak ale žádné větší zlepšení nepozoruju. Už mě docela unavuje, že se na terapii pokaždé maximálně otevřu, ale vlastně bez pokroku. Většinou spolu prostě o věcech mluvíme. Takové ty věci typu "představte si, že chováte svoji stránku, která se bojí" se mi doslova příčí a nedělají mi dobře. Chápu, že je to asi běh na dlouhou trať, ale nemohu si dovolit platit za sezení více než jednou/dvakrát měsíčně a začínám mít pocit, že je to všechno marné. Zajímal by mě názor někoho jiného. Své psycholožce věřím, je to úžasný člověk. Ale někdy si říkám, jestli je tohle správná cesta. Je vůbec reálné se někam posunout za tohohle "tempa"? Nebylo by jednodušší a efektivnější brát léky? Začínám mít zase obavy, že budu za chvíli hlavně příteli jen na obtíž...

Dobrý den, každému člověku sedí něco jiného a i když si s psychologem sednete lidsky, neznamená, že je to člověk, který vám pomůže. Nebojte se být upřímná a říct jí to. Měla by vám sama umět poradit a případně doporučit zkusit někoho jiného, pokud na sobě necítíte změny. Je potřeba probrat strachy v sobě strachy ze změny, které velmi často brání samotné změně. I když se lidé chtějí změnit, velmi často se bojí změnit. Je to takový paradox, protože každý chce být spokojený a šťastný, ale zajete koleje a vzorce chování tomu někdy jednoduše brání.
    Věřím, že najdete společnou cestu, popřípadě jiného terapeuta, který vám sedne jiným přístupem a prací více. Nebojte, je to v pořádku :)
    Krásný den.

Mgr. Veronika Pešková