Jívová 2, Jívová
GAIA - psychologická poradna (mapa)

Hotovost

Individuální konzultace: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) (500 Kč)

Individuální konzultace: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie (500 Kč)

Párové konzultace: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra (650 Kč) + 5 Více

Prožitková terapie v přírodě: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic (600 Kč)

Diagnostika dětí: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole (500 Kč)

Diagnostika rodiny: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině (500 Kč)

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

• deprese
  • fobie
  • osobní rozvoj

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

500 Kč

Párové konzultace: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra

650 Kč

650 Kč

600 Kč

600 Kč

500 Kč

Výběr střední či vysoké školy: vhodné pro žáky devátých tříd, maturitní studenty, studenty dokončující výuční list

1 000 Kč

1 000 Kč

Více na: www.gaiaporadna.cz

Cena není uvedená

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

81 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, zjistil jsem podle mého chování, že trpím narcistickou poruchou osobnosti. Je nějaká varianta jak s tím pracovat, když se chci změnit a jak si uvědomovat své chování v daných situacích? Trpí hlavně mé partnerské vztahy a jsem hodně náladový a urážlivý i k blízkým. Přijde mi, že myslím jen na své dobro a neohlížím se k ostatním, chybí mi schopnost vcítit se do ostatních a dívat se na věci z jiného pohledu. Bylo pro mě docela zdrcující přijít na to a nechtěl jsem si to přiznat, ale bojím se, že trpím i více poruchami. Je na místě vyhledat psychologa nebo psychoterapeuta? A co bych na vašem místě měl dělat, děkuji.

Dobrý den. První nejdůležitější věc jste již udělal a to je přiznat si, že potřebujete pomoc. Víte v životě člověka jde změnit všechno, ale jednou podmínkou je, že musí chtít. Otázkou tedy je, jste připravený na terapie, na kterých by jste pracoval na změně osobnosti, způsobu chování k vašim partnerkám, vnímání sebe lásky a sebe hodnoty, která je v tuto chvíli nevyrovnaná. Pokud ano, vzhůru do toho. Bude to dlouhá cesta, ale věřte, že změna stojí za to. Změna vám totiž dá vztah, po kterém toužíte a sníte.
    Držím palce a krásný den.

Mgr. Veronika Pešková

• Dobrý den, mám před dost těžkou operací - resekce slinivky aj. Jsem ve stresu, potřebuju si o tom s manželem(nejbližším) povídat, na něm je vidět, že ho to obtěžuje. Na nic se nezeptá, plácám se v tom sama. Dokonce ani nezavolala jedné jeho známé lékařce, která pracuje v té samé nemocnici.Vůbec jeho reakce nechápu, jako kdyby se ho empatie ani nedotkla.

Dobrý den, víte někdy se vztahy dostanou do bodu, kdy už nic nepřináší, ale spíše berou. Bývá to často ve chvili, kdy všechny cíle, které si pár stanovil, má splněno a teď už není jako by co dál. Jen tak spolu žijí. Chtělo by to obnovit a nastartovat znovu vztah, znovu najít společné hodnoty, nové plány a cíle, ale k tomu potřebujete, aby chtěl i váš partner na vztahu pracovat.
    Vztah se musí udržovat a rozvíjet celý život, je to celoživotní cesta, která právě mnohdy končí neúspěchem. Popovídat si můžete s psychologem, ale rozumím, že pocit samoty ve vás vůči manželovi to nenahradí. Doporučuji po operaci začít pracovat na vztahu. Krásný den.

Mgr. Veronika Pešková

• deprese