Hotovost

DIAGNOSTIKA DĚTÍ: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole • 500 Kč

DIAGNOSTIKA RODINY: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině • 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) • 500 Kč +5 Více

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie • 500 Kč

PROŽITKOVÁ TERAPIE V PŘÍRODĚ: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic • 600 Kč

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra • 650 Kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

• deprese
  • fobie
  • osobní rozvoj

600 Kč

GAIA - psychologická poradna

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra

650 Kč

VÍCE NA: www.gaiaporadna.cz

Cena není uvedená

GAIA - psychologická poradna

VÝBĚR STŘEDNÍ ČI VYSOKÉ ŠKOLY: vhodné pro žáky devátých tříd, maturitní studenty, studenty dokončující výuční list

1 000 Kč

1 názor

Umístění: GAIA - psychologická poradna

Paní magistra Pešková je úžasný člověk, je to velmi zkušená terapeutka a psycholožka s obrovskou mírou empatie, znalosti a pochopení.

123 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Proběhlo 4 rande. Po něm mě přítel napsal, že má nějaké problémy a abych se podívala i po někom jiném. Vysvětlení se mi nedostalo. Co si o tom mám myslet. Najdi si někoho lepšího než jsem já řekl. Děkuji za váš názor.

Dobrý den, není důležité v tuto chvíli proč, ale jak. Jak a co člověk cítí, když je ve vztahu. Pokud si uvědomí, že vztah není kompatibilní, že necítí, co by cítit měl, je v pořádku se vzájemě netrápit a umožnit si, prožít štěstí s někým jiným.
    Láska je i o tom, umět druhého pustit.
    Krásný den.

Mgr. Veronika Pešková

• Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den, ano. Vztahy jsou jedna z nejsložitějších věcí na prožívání tady na zemi. Vzájemné pochopení, tolerance, respekt a láska je to, co se lidé učí si vzájemě dávat. Zkuste si popřemýšlet, zda projevy a chování vašeho bývalého partnera jsou těmi, které by jste si ve vztahu od muže dlouhodobě představovala, zda opravdu vztah, který byl, měl všechny aspekty na udržení, které jsou potřeba. Někdy je to těžké si přiznat, hlavně, pokud je člověk dlouho sám, nebo nemá samotu zpracovanou, že to není ten pravý a potom se snaží udržovat něco, co nefunguje.
    Mějte krásný den a přeji vám nalezení vnitřního odpuštění.

Mgr. Veronika Pešková

• deprese