Jívová 2, Jívová
GAIA - psychologická poradna (mapa)

Hotovost

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) • 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie • 500 Kč

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra • 650 Kč +5 Více

PROŽITKOVÁ TERAPIE V PŘÍRODĚ: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic • 600 Kč

DIAGNOSTIKA DĚTÍ: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole • 500 Kč

DIAGNOSTIKA RODINY: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině • 500 Kč

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

• deprese
  • fobie
  • osobní rozvoj

1 názor

Umístění: GAIA - psychologická poradna

Paní magistra Pešková je úžasný člověk, je to velmi zkušená terapeutka a psycholožka s obrovskou mírou empatie, znalosti a pochopení.

GAIA - psychologická poradna

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra

650 Kč

650 Kč

600 Kč

600 Kč

GAIA - psychologická poradna

VÝBĚR STŘEDNÍ ČI VYSOKÉ ŠKOLY: vhodné pro žáky devátých tříd, maturitní studenty, studenty dokončující výuční list

1 000 Kč

1 000 Kč

VÍCE NA: www.gaiaporadna.cz

Cena není uvedená

1 názor

Umístění: GAIA - psychologická poradna

106 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Chci si zkusit nechat poradit ještě touhle cestou. Momentálně jsem v zahraničí, mám deprese asi půl roku. Před dvema měsíci to vygradovalo tak, že nejsem schopná chodit do práce a začala jsem užívat antidepresiva (citalopram 20mg/denně). Objednala jsem se k psychologovi, kde jsem byla dvakrát. Doktor říkal, že je to na 2-6 sezení. Potom prvním se mě hned ptal. co se změnilo a jestli mi je lépe. Problém je v tom, že se nic nezměnilo, naopak mi je ještě hůř, že by už mi mělo být lépe a není. Jsem bezradná, nevím jak si pomoct. Jen ležím, spím, jím, jsem smutná, nejsem schopná ničeho, na nic nemám náladu, nic mě netěší a pod. Prostě nechci žít. Přemýšlím často nad smrtí, jen to nemohu udělat svoji rodině. Nevím jak si pomoct, sama ani neznám příčinu, jsem prostě bezradná a k ničemu. :( Nevidím žádnou naději v tom, že mi bude zase někdy lépe. Nevěřím, že mi sebelepší doktor pomůže. Ikdyž bych moc chtěla. Myslíte, že se někdy vyléčím? Děkuji za odpověd.

Dobrý den, myslím si, že základní kámen úrazu je právě ten, že nevěříte tomu, že vám někdo pomůže. Máte hodně negativních zkušeností, tomu rozumím, ale i ten nejlepší psycholog a terapeut nezmůže nic, pokud se klient nechce vyléčit. Rozumím tomu, že určitá část vaši osobnosti vyléčit chce, ovšem člověk mívá v sobě několik vnitřních hlasů, z nich každý může chtít něco jiného. Je potřeba přijít na to, před čím vás deprese chrání a potom tyto věci v životě změnit. Čili řešit psychosomatiku, která je v tomto ta nejdůležitější. Nemáte deprese jen tak, jsou následkem dluhodobého stresu a života, který vás nenaplňuje a neuspokojuje.
    Pokud budete chtít pomoci, ozvěte se, krásný den :)

Mgr. Veronika Pešková

• Seznámila jsem se s jedním mužem. Pomocí seznamky. Dnes poprvé po 16dnech nenapsal. Kdy je možné navrhnout osobní setkání.

Dobrý den. Pokud nebudete spěchat na začátku vztahu, dobře se poznáte, uvědomíte si, zda vaše představy jsou sladěny s představami potenciálního partnera, zaručíte si krásný dlouhodobý vztah. Lidé k vůli strachům ze samoty a nemilovanosti uspěchávají začátky a honí se do vztahu, do kterého skáčou přímo po hlavě. Rozumím tomu, že je vám nepříjemné to, že nenapsal. Dejte tomu celému prostor, čas se poznat. Na osobní setkání není nikdy brzo, ani nikdy pozdě, jen si dovolte nespěchat :)
    Krásný den.

Mgr. Veronika Pešková