Jívová 2, Jívová
GAIA - psychologická poradna (mapa)

Hotovost

DIAGNOSTIKA DĚTÍ: vhodná pro ty, kteří chtějí vyřešit problém doma, nebo ve škole • 500 Kč

DIAGNOSTIKA RODINY: vhodná pro ty, kteří chtějí si udělat kompletní obrázek o vazbách a vztazích v rodině • 500 Kč

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: osobní rozvoj (malé sebevědomí, sebeláska, špatné nastavení osobních hranic, sexuální problémy, otázka ženství a mužství, problémy v komunikaci - stud), partnerské a vztahové problémy (před rozchodové a porozchodové krize) • 500 Kč +5 Více

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE: psychospirituální krize, tramumatické situace, těžké životní údálosti (smrt, nemoc, ztráta domova, závislosti), deprese, úzkosti, strachy, fobie • 500 Kč

PROŽITKOVÁ TERAPIE V PŘÍRODĚ: vhodná pro ty, co pracují na sebedůvěře, sebelásce, při pocitech strachu, napětí, agrese či úzkosti, nastavování osobních hranic • 600 Kč

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra • 650 Kč

Jsem člověk, který věří, že každý z nás si zaslouží spokojený, šťastný a láskou naplněný život. Nikdo tady není náhodou, nic se neděje náhodou a vše m...

• deprese
  • fobie
  • osobní rozvoj

600 Kč

GAIA - psychologická poradna

PÁROVÉ KONZULTACE: hádky, neschody, konflikty ve vztahu, žárlivost, nevěra

650 Kč

VÍCE NA: www.gaiaporadna.cz

Cena není uvedená

GAIA - psychologická poradna

VÝBĚR STŘEDNÍ ČI VYSOKÉ ŠKOLY: vhodné pro žáky devátých tříd, maturitní studenty, studenty dokončující výuční list

1 000 Kč

1 názor

Umístění: GAIA - psychologická poradna

Paní magistra Pešková je úžasný člověk, je to velmi zkušená terapeutka a psycholožka s obrovskou mírou empatie, znalosti a pochopení.

118 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chtěla bych se zeptat stres s cestováním autobusem a vlakem nevím jak se zbavit Děkuji za odpověď

Dobrý den, začněte pracovat se svými strachy, které zmiňovaný stres vytváří. Nejdřív je potřeba si přiznat čeho se bojíte, pojmenovat si to. Potom najít kořen strachu a ten zpracovat. Vydala jsem knihu: Už se nechci bát. Koukněte se na ní :)
    Krásný den.

Mgr. Veronika Pešková

• Dobrý den, je mi 15 a začal jsem chodit na střední školu.
    Cca 2-3 dny jsem z nervozity zvracel.
    Zjisitl jsem, že mám fajn třídu, takže strach ze špatného kolektivu odpadl.
    Jenže jak jsem hodně zvracel třeba i po vodě (z té nervozity před prvními dny před školou), tak jsem se začal bát jíst, aby se mi to opět nevrátilo.
    Když dělám nějakou aktivitu a nepřemýšlím nad tím, tak i chuť na jídlo mám, jenže jakmile se schyluje k jídlu, tak už začínám přemýšlet nad tím, aby jsem se náhodou nepozvracel atd. (nejhorší jsou rána).
    Tak by mě zajimalo, jestli to po pár týdnech odezní, protože se to o dost zlepšilo, i tím, že jsem jedl různé prášky na zklidnění nervů a na žaludeční neurózu, jenže po 1/4 diazepamu jsem byl dost unavený a to nechci, a zároveň chci žít šťastný život bez prášků na psychiku.
    Takže od víkendu před prvním dnem na škole se to zlepšilo o hodně, jenže furt to není ono, jindy se raduji z maličkostí, ale teďka jsem často nesvůj.
    Jen bych ještě rád podotkl, že už nezvracím, jen mám strach při jídle a často ani chuť na něj nemám.
    PS: Rodiče o všem vědí, dělají vše pro to aby mi bylo skvěle a podporují mě!
    Děkuji za odpovědi.

Dobrý den. Doporučuji vám začít pracovat se strachy. Strachy jsou ve všem a všude, je to základ všeho a budete se s nimi podotýkát celý život. V dětství nás chrání rodiče, v dospělosti už se musíme sami stavět k věcem čelem. Pokud na vás působí negativně změna tím, že se rozbouří fyzické tělo, uklidnit tělo může jen změna myšlení, ve kterém se strach rodí. Jukněte na knížku, kterou jsem napsala: Už se nechci bát.
    Krásný den

Mgr. Veronika Pešková