Veronika Neumannová (rozená Stixová), psycholog Praha

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Uložit

Psycholog Více

37 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Lojovická 921/53, Praha
Klíč k Lásce k životu

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vážení návštěvníci, vítám vás na mém profilu,
velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů a názorů, které mi zasíláte. Ráda vám budu i nadále nápo...

Více

Léčené nemoci

 • Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
 • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
 • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie
 • dětská psychologie
 • klinická psychologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Lojovická 921/53, Praha

2 400 Kč

Klíč k Lásce k životuLojovická 921/53, Praha

1 700 Kč

Klíč k Lásce k životu

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Veronika mi změnila život a nemohu popsat slovy jak nesmírně jsem jí za to vděčná! Rozhodnutí ji navštívit bylo zásadním krokem v mém životě. Jsou to téměř 4roky. Můj život nabral diametrálně jiný směr - směr ku klidu, úspěchu, poznání smyslu života.
Paní Veronika je jedinečná, má veliký dar a schopnost - umět věci vysvětlit, navést na správnou cestu. Setkání s ní je k nezaplacení, za nic bych ho nevyměnila.
Tímto Vám obrovsky děkuji a zdravím :)

L
Ověřeny pacient
Umístění: Klíč k Lásce k životu psychologické poradenství

Paní Veronika mi pomohla projít velmi náročným obdobím, kdy jsem prožívala životní krizi, ve které jsem se utápěla a nevěděla, jak z ni ven. Již předtím jsem vyzkoušela několik jiných psychoterapeutů, ale až u Veroniky jsem našla terapeutický způsob práce a především způsob životního nazírání, který mi velmi vyhovuje a ji mi inspirací i do budoucna. Paní Veronika umí nejen pomoci "tady a teď" a tím ulevit momentální zátěži, ale především učí a vybavuje člověka novými mechanizmy a kompetencemi tak, aby si byl každý schopen i v budoucnu pomoci sám - předává dar. A já za tento dar děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá L., moc děkuji za milá slova, je a bylo mi ctí a radostí Vás provázet k plnému rozkvetení Vašeho potenciálu, který bude pomáhat druhým lidem. Také Váš dar je výjimečný a necháte-li se na své Cestě vést svým nitrem tak jako dosud, vždy Vás zavede přesně tam, kde máte být a k tomu, co máte vykonávat, a toto dovedení znamená, že už jsme připraveni :-) S láskou, Veronika

Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Za svůj život jsem vyzkoušela několik odborníků, u kterých jsem hledala pomoc se svými problémy. Až u paní Veroniky jsem se setkala s pomocí, kterou jsem jinde nedostala. Pochopení, vstřícnost, empatie, odpověď na každou mou otázku je u paní doktorky naprostou samozřejmostí. Pracuje nad rámec svých povinností, odpoví na každý mail, nasměřuje, doporučí konkrétní možnosti, cvičení, článek, knihu. Po několika online konzultacích jsem neváhala absolvovat více než dvou hodinovou cestu, kdy mi osobní setkání přineslo nejen další posun, ale také jsem osobně mohla poznat úžasnou a moudrou ženu, odborníka na pravém místě. Pevně věřím, že mi paní Veronika i nadále v mém životě bude Andělem, který mi pomáhá na životní cestě. Veškerá má slova díků nebudou nikdy dostatečná za veškerou její pomoc. Přesto znovu z celého srdce DĚKUJI!!!

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá L., moc ráda jsem Vám pomohla a nadále pomáhat budu, když budete potřebovat :-) Ušla jste velký kus Cesty a já se těším na to, až v budoucnu bude Vaše Světlo zářit ještě více než je tomu nyní .-)

H
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Klíč k Lásce k životu

Nevím jak lépe vyjádřit zkušenost s Paní Veronikou,než,že to je pro mne jak setkání s "Andělem".
Paní Veronika svoji práci odvádí opravdu skvěle,s velkým nasazením,se srdcem a láskou.
Sezení jsou plná světla,pozitivní energie,porozumění,podpory,péče,lásky,radosti,štěstí a bezpečí.
Je to skoro rok,kdy už jsem myslela,že se ze svého špatného psychického stavu nemohu dostat jinak,než se opět vrátit na antidepresiva. Trápilo mne toho spousty,strachy,úzkosti,vztahy,rodová zátěž,emoční zranění apod.
S Paní Veronikou společně pracujeme na odkrývání a uzdravení všeho,co uvnitř sebe nosím a to bez léků.Teď už se cítím mnohem,mnohem lépe a i když mám před sebou stále ještě velký kus cesty,tak věřím,že to nejhorší mám už za sebou a teď už budu jen s radostí a nadšením kráčet dál po své cestě k uzdravení a i nadále s podporou Paní Veroniky,které si moc vážím za vše co pro mne dělá a které patří mé veliké "DĚKUJI,ŽE JSTE" :)

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Hani, moc si toho vážím a děkuji! Bylo a je mi ctí provázet krásného člověka s velkým srdcem a darem citlivosti k žití klidu, lásky a radosti :-) Těším se na další sdílení, Veronika

K
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Klíč k Lásce k životu psychologické poradenství

Pokaždé naprosto skvěle! Sezení s paní Veronikou mi moc pomohla. Je velmi milá a empatická, s čímkoliv rada pomůže.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji a vážím si toho! :-) Mnoho radostných a naplněných dní, a vítání všeho, co teprve přijde, Veronika

P
Umístění: jiné místo Jiný

S Veronikou jsem nejprve viděla rozhovor v rámci pořadu "Rváči s osudem" a moc mě zaujaly její názory a náhled na mezilidské vztahy, který se tolik liší od zažitých pohledů. Podstatou Veroničina náhledu je pochopení, soucit a porozumění. Moc mi pomohla s porozuměním jednání jak lidí okolo, tak mě samotné. Již dlouho jsem měla pocit, že cesta odsouzení mě nikam nedovede, ale Veru mi pomohla pochopit jak na to a tou cestou mě provedla. Díky ní se mi teď na svět dívá veseleji, mnohem méně mě tíží a ovlivňují staré prožitky. Když mi na prvních schůzkách říkala, že život může být klidné a veselé místo, nevěřila jsem .. teď už věřím. Mé nynější vnímání a pohled na svět je celkově tak moc odlišný od toho jaký byl než jsem potkala Veroniku, že se občas až divím, jak jsem to tak dlouho mohla zvládnout, o to víc si vážím, že ji mám na své Cestě.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá P., jsem nesmírně šťastná za Vaše pokroky, kterých jste dosáhla! Udělala jste ohromný kus práce a já jsem na Vás moc pyšná :-) Veronika

D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

K Veronice jsem se dostala díky svému bratrovi, který již několik sezení absolvoval. V té době jsem byla vedená jako pacientka s Roztroušenou sklerózou. Ale v tu dobu mě nejvíce trápila má cesta. Cítila jsem se sama v sobě ztracená. Postrádala jsem sebevědomí a nevěděla jsem kde jsem a kam směřuji. A aby toho nebylo málo, mé partnerské vztahy mi pořád nějak nevycházeli a akorát mi přinášely spíše trápení než radosti. Všechny své problémy jsem vztahovala na svého otce, ale ukázalo se, že mé problémy jsou daleko komplexnější. Díky Veronice jsem našla cestu a sebrala jsem ze dna své sebevědomí a začala pracovat sama se sebou na své mysli a sebelásce. Tolik probrečených meditací, tolik slz nenávisti, sebelítosti, vzteku, smutku, ale i štěstí. A co čert nechtěl... při návštěvě MS centra (centrum pro lidi s RS) mi oznámili, že veškeré mé výsledky jsou negativní, a že bychom mohli léčbu ukončit. A co si budeme povídat takového břemene se každý rád zbaví, jen musí přijít ten správný čas.
Tahle recenze je to nejmenší jak mohu Veronice poděkovat.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá D., z Vašich úspěchů mám obrovskou radost, věřila jsem od samého počátku, že to dokážete! :-) Jsem na Vás pyšná za vše, co jste dokázala a jak jste dokázala svou Cestu uchopit. Přeji mnoho a ještě více lásky a radosti do dalších dní, týdnů i let. S láskou, Veronika

M
Umístění: Hojení emočních zranění (120 minut) (Rozpouštění negativních emocí, proměna negativních přesvědčení. Nemá nic společného s nekontrolovaným spuštěním traumatu. Domlouvá se minimálně po prvním informativním setkání)

Po přečtení její knihy Strach z opuštění jsem věděla, že to bude ten správný člověk a bylo to tak. Pomohla mi projí loni na jaře asi během 2 měsíců náročným tématem a nakonec ho skvěle uzavřít. Jsem moc vděčná a od té doby se mnoho v běžných okamžicích mění v mém životě k lepšímu, tím co měním já (i když je to samozřejmě často náročné, ale s tím se počítá!). Děkuju ještě jednou a doporučuju všem.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Dobrý den,
moc děkuji za krásná slova! Velice mě těší, že se Vám daří a že jsem mohla pomoci.
Přeji Vám do dalších dní mnoho uvědomění, lásky a prožitků radosti, Veronika Neumannová

B
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologické poradenství (první setkání 60 minut, každé další 55 minut)

Pociťovala jsem velmi silnou empatii, porozumění a také snahu pomoci. Dostalo se mi kvalitní vysvětlení i návrh, jak pokračovat dál. Nikdo mne neutěšoval v mých bolestech, naopak dostalo se mi účinné podpory v tom, abych se s nimi dokázala vypořádat. Děkuji.B.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Dobrý den, Vašeho názoru si velice vážím, jsem ráda, že jsem mohla pomoci a v případě potřeby budu ráda i nadále nápomocná.
Přeji Vám krásné a naplněné dny, Veronika Neumannová

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní Veroniku jsem navštívila na doporučení mého přítele. Pamatuji si, že před první návštěvou jsem byla velmi nervózní. Teď vím, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Dlouhá léta, už od dětství, mě trápily naše rodinné vztahy a samozřejmě se to podepisovalo i na mém sebevnímání a zdraví. Pomohla mi naší rodinné situaci porozumět a navedla mě správným směrem. Během pár návštěv se začaly mírnit mé zbytečné starosti, obavy, zranění a začala jsem získávat „pevnou půdu“ pod nohama, od které jsem se mohla odrazit a jít dál, dál se rozvíjet a to po mnoha stránkách. Paní Veronika je úžasná bytost, která svou práci dělá s láskou a je znát, že ji velmi baví a naplňuje.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji za pozitivní slova a velmi ráda jsem Vám na Cestě byla a jsem pomocníkem :-) Udělala jste velké pokroky a těší mě všechny Vaše další. S přáním všeho nejlepšího a mnoha štěstí a lehkosti do nové budoucí Cesty, Veronika

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

35 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den,
když se stane něco takového, cítí člověk velkou bolest, nepochopení a zklamání. Někdy právě bolest nás má probudit, abychom se zamysleli, proč se nám určité věci s lidmi v životě dějí a opakují. Pokud jste již dříve byla zklamaná s některými lidmi, je čas se podívat do sebe na svá emoční zranění, která potřebují Vaši pozornost. Podívejte se do původní rodiny a také dál do rodu otce a matky a uvědomte si, čím tam lidé trpěli, jaká témata se opakují, čím jste trpěla Vy. Je čas zahojit, co je třeba, aby se nic takového již nedělo a Vy jste mohla navázat harmonický vztah.
Na druhé straně lze dle jeho chování soudit, že je to člověk nezralý, což může mít celou řadu příčin. Může to být muž, který bloudí životem a hledá tu domněle nejlepší ženu, třeba proto, že jeho matka mu neposkytla to, co potřeboval. Případně mohl mít otce, který mu svým způsobem života a přístupem ke vztahů nepředal, co je třeba. Muž může mít potíže se k nějaké ženě přiblížit. Může mít strach z opravdové emoční vazby, protože mohl jako dítě prožít něco bolestného.
Pokud se Vám to již stalo, zamyslete se, zda si do mužů nepromítáte naději na naplnění něčeho, co Vám v minulosti od blízkých osob mohlo chybět. Uvědomte si, jak jste se cítila - využitá, ponížená, odmítnutá, opuštěná...A pátrejte po svém původním zranění. Vše, co se děje pak, je jen nadstavbou, která nám má zrcadlit to, co je uvnitř třeba vyřešit.
Držím palce, Veronika Neumannová

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Dobrý den,
Je mi 19. Před týdnem mě začala trápit nespavost. Začalo to tím že mě jednou v noci vzbudilo něco hlasitého, měla jsem brzo vstávat. Ty zbylé asi tři hodiny jsem už neusla. Myslela jsem že to dospím další den. I přes únavu to najednou nešlo. Nemyslím že bych se v tu chvíli nějak stresovala, najednou to ale nešlo. Od té doby usínám i po čtyřhodinovém zoufalství usnout. Za noc se ještě tak 3x budim. To se mi nikdy nestávalo. Cítim větší a větší zoufalství. Přes den bojuju z úzkostí a do postele už se ani netěším. Mám pocit že se mi nenávratně zhoršila schopnost usínání a nic s tím nemohu udělat. Dříve jsem se do postele vždy těšila a většinou i jak jsem chtěla tak jsem usla. Po dobu noci se vždy snažím uvolnit a uklidnit. Bohužel mě to pokaždé spíš nutí k představě jak blízko jsem k usnutí. Ale cítim že jsem uvolněná. Je to jako by můj mozek ztratil schopnost spát. Mám strach že z nedostatku spánku budu mít zdravotní problémy. Mám sice spoustu snů ale už týden spím tak 4 hodiny. Mám hrůzu z prášků na spaní. Nevím jaká je šance že se to správý samo. Cítim negativní pocity už jen přijdu do ložnice. Už nevím jak dál.

Dobrý den,
doporučuji vyzkoušet krizové Bachovy kapky na spaní a klidně také krizové pastilky (též Bachova terapie) - na citlivé osoby to velice zabírá - pomáhá zklidnit od úzkosti, uvolnit tělo a psychiku. Můžete zkusit třeba večer pastilku a na noc před spaním několik kapek na spánek. Jsou to přírodní produkty. Prášky na spaní neřeší příčinu. Protože tu může jít v důsledku leknutí i o spuštění nějakého podvědomého tématu (například strachu z něčeho špatného, což bývá navázáno na téma emočního zranění), můžete se jím zabývat paralelně nebo i poté, co začnete zase spát.
Držím palce! Veronika Neumannová

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vážení návštěvníci, vítám vás na mém profilu,
velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů a názorů, které mi zasíláte. Ráda vám budu i nadále nápo...

Více

Léčené nemoci

 • Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
 • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
 • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie
 • dětská psychologie
 • klinická psychologie

Publikace a články