Klíč k Lásce k životu

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Konzultace pro páry • 1 800 Kč

Hojení emočních zranění 120 minut (bližší informace na webu www.veronikaneumannova.com; domlouvá se minimálně po prvním informativním setkání) • 2 600 Kč

Psychologické poradenství • 1 300 Kč

Vážení návštěvníci, vítám vás na mém profilu, velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů a názorů, které mi zasíláte. Ráda vám budu i nadále nápomocná....

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
  • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Přerušeno: PhD. studium v oboru Lékařská psychologie a psychopatologie, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

• psychoterapie

2 600 Kč

Psychologické poradenství

1 300 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

S Veronikou jsem nejprve viděla rozhovor v rámci pořadu "Rváči s osudem" a moc mě zaujaly její názory a náhled na mezilidské vztahy, který se tolik liší od zažitých pohledů. Podstatou Veroničina náhledu je pochopení, soucit a porozumění. Moc mi pomohla s porozuměním jednání jak lidí okolo, tak mě samotné. Již dlouho jsem měla pocit, že cesta odsouzení mě nikam nedovede, ale Veru mi pomohla pochopit jak na to a tou cestou mě provedla. Díky ní se mi teď na svět dívá veseleji, mnohem méně mě tíží a ovlivňují staré prožitky. Když mi na prvních schůzkách říkala, že život může být klidné a veselé místo, nevěřila jsem .. teď už věřím. Mé nynější vnímání a pohled na svět je celkově tak moc odlišný od toho jaký byl než jsem potkala Veroniku, že se občas až divím, jak jsem to tak dlouho mohla zvládnout, o to víc si vážím, že ji mám na své Cestě.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá P., jsem nesmírně šťastná za Vaše pokroky, kterých jste dosáhla! Udělala jste ohromný kus práce a já jsem na Vás moc pyšná :-) Veronika

Umístění: jiné místo Jiný

K Veronice jsem se dostala díky svému bratrovi, který již několik sezení absolvoval. V té době jsem byla vedená jako pacientka s Roztroušenou sklerózou. Ale v tu dobu mě nejvíce trápila má cesta. Cítila jsem se sama v sobě ztracená. Postrádala jsem sebevědomí a nevěděla jsem kde jsem a kam směřuji. A aby toho nebylo málo, mé partnerské vztahy mi pořád nějak nevycházeli a akorát mi přinášely spíše trápení než radosti. Všechny své problémy jsem vztahovala na svého otce, ale ukázalo se, že mé problémy jsou daleko komplexnější. Díky Veronice jsem našla cestu a sebrala jsem ze dna své sebevědomí a začala pracovat sama se sebou na své mysli a sebelásce. Tolik probrečených meditací, tolik slz nenávisti, sebelítosti, vzteku, smutku, ale i štěstí. A co čert nechtěl... při návštěvě MS centra (centrum pro lidi s RS) mi oznámili, že veškeré mé výsledky jsou negativní, a že bychom mohli léčbu ukončit. A co si budeme povídat takového břemene se každý rád zbaví, jen musí přijít ten správný čas.
Tahle recenze je to nejmenší jak mohu Veronice poděkovat.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá D., z Vašich úspěchů mám obrovskou radost, věřila jsem od samého počátku, že to dokážete! :-) Jsem na Vás pyšná za vše, co jste dokázala a jak jste dokázala svou Cestu uchopit. Přeji mnoho a ještě více lásky a radosti do dalších dní, týdnů i let. S láskou, Veronika

Umístění: Hojení emočních zranění (120 minut) (Rozpouštění negativních emocí, proměna negativních přesvědčení. Nemá nic společného s nekontrolovaným spuštěním traumatu. Domlouvá se minimálně po prvním informativním setkání)

Po přečtení její knihy Strach z opuštění jsem věděla, že to bude ten správný člověk a bylo to tak. Pomohla mi projí loni na jaře asi během 2 měsíců náročným tématem a nakonec ho skvěle uzavřít. Jsem moc vděčná a od té doby se mnoho v běžných okamžicích mění v mém životě k lepšímu, tím co měním já (i když je to samozřejmě často náročné, ale s tím se počítá!). Děkuju ještě jednou a doporučuju všem.

Dobrý den,
moc děkuji za krásná slova! Velice mě těší, že se Vám daří a že jsem mohla pomoci.
Přeji Vám do dalších dní mnoho uvědomění, lásky a prožitků radosti, Veronika Neumannová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství (první setkání 60 minut, každé další 55 minut)

Pociťovala jsem velmi silnou empatii, porozumění a také snahu pomoci. Dostalo se mi kvalitní vysvětlení i návrh, jak pokračovat dál. Nikdo mne neutěšoval v mých bolestech, naopak dostalo se mi účinné podpory v tom, abych se s nimi dokázala vypořádat. Děkuji.B.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Dobrý den, Vašeho názoru si velice vážím, jsem ráda, že jsem mohla pomoci a v případě potřeby budu ráda i nadále nápomocná.
Přeji Vám krásné a naplněné dny, Veronika Neumannová

Umístění: jiné místo

Paní Veroniku jsem navštívila na doporučení mého přítele. Pamatuji si, že před první návštěvou jsem byla velmi nervózní. Teď vím, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Dlouhá léta, už od dětství, mě trápily naše rodinné vztahy a samozřejmě se to podepisovalo i na mém sebevnímání a zdraví. Pomohla mi naší rodinné situaci porozumět a navedla mě správným směrem. Během pár návštěv se začaly mírnit mé zbytečné starosti, obavy, zranění a začala jsem získávat „pevnou půdu“ pod nohama, od které jsem se mohla odrazit a jít dál, dál se rozvíjet a to po mnoha stránkách. Paní Veronika je úžasná bytost, která svou práci dělá s láskou a je znát, že ji velmi baví a naplňuje.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji za pozitivní slova a velmi ráda jsem Vám na Cestě byla a jsem pomocníkem :-) Udělala jste velké pokroky a těší mě všechny Vaše další. S přáním všeho nejlepšího a mnoha štěstí a lehkosti do nové budoucí Cesty, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu Obsesivní myšlenky

Paní Veronika je jak úžasná terapeutka, tak úžasná osobnost a můžete se na ní obrátit opravdu s čímkoliv. Svoji práci dělá srdcem. Problém se kterým jsem tam původně šel, jsme vyřešili rychle, díky tomu jsem zjistil, že mi může pomoct ve více aspektech mého života a tak se stala mým průvodcem na cestě k uzdravení těla, mysli i duše. Pomohla mi vrátit se na správnou cestu plnou štěstí, lásky a radosti. Pomohla mi jak na úrovni těla a mysli, ale také na úrovni duchovní a spirituální, což pro mě už od mala hrálo důležitou roli, bohužel jsem se od toho časem odklonil a začaly tak eskalovat mé problémy. Díky ní jsem se vrátil na svoji cestu, kvůli které jsem přišel na tento svět.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Davide, moc Vám děkuji za hřejivá slova :-) Bylo mi ctí doprovázet Vás k vlastnímu vnitřnímu vedení - máte dar a pomůžete na tomto světě ještě mnoha lidem. Více netřeba dodávat, víte :-)
Mnoho lásky, radosti a naplnění na Cestě, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu Vztah s otcem

Dobry den,
pani Neumannovou jsem navstivila pote, co se mi dlouhodobe zdavalo o otci, se kterym jiz leta nejsem v kontaktu. Jsem verici a duchovni clovek a proto jsem radeji hledala nekoho s duchovnejsim pristupem. Trochu jsem se bala, co me ceka a toho, ze nejspis budu hodne plakat, ale pani doktorka byla uzasna, ja se citila klidne a v dobrych rukou. Plakala jsem jen trosku, vztah s otcem mi minimalne velmi zlepsila, pomohla mi pochopit jeho pohnutky a odpustit mu a uz se mi o nem nezdava a nakonec jsem jeste zjistila, ze daleko vetsi problem jsem mela se svou matkou, cehoz jsem si do te doby nebyla uplne vedoma. Pani Neumannova mi rekla i veci o me samotne, ktere se mi neposlouchaly snadno, ale musim uznat, ze byly pravdive a aplikovala jsem je do zivota. Citim se uzasne, vidim zivot a mezilidske vztahy jinyma ocima a i dale se v techto vecech vzdelavam, napr.jistou doporucenou cetbou. Pani doktorka mi moc pomohla a vrele ji komukoli doporucim!vPokud je clovek ochoten verit i na jinou nez klasickou psychologii ci pokud ta mu doted nepomohla, rozhodne by mel vyzkouset tento pristup, neni se ceho bat:-)
PS A pani doktorka vari vybornou kavu!:-)
Dekuji mnohokrat!

Milá Lily,
velice ráda jsem Vám pomohla a protože znám i pokračování příběhu, jsem ještě raději za to, jak se vše dál vyvíjí! :-)
Přeji jen to nejlepší, vědomý růst a radost v každém okamžiku se stále planoucím vědomím smyslu svého života. Ať Vaše přítomnost naplňuje srdce druhých a jejich zase Vaše, ze srdce, Veronika Neumannová

Paní Neumannová je úžasná bytost, ze které energie a štěstí přímo září. V březnu jsem k ní přišla kvůli dlouhodobým depresím a obecně jsem nevěděla co sama se sebou. Za necelý půlrok během několika sezení mi pomohla změnit náhled na svět a uzdravit spoustu vnitřních zranění. Všechna tato zranění, o kterých člověk v běžném životě ani neví, člověka nutila se zacyklovat v nefunkčních vztazích a toxických vzorcích chování - jak nehezké myšlenky uvnitř hlavy, tak i projevy ven k ostatním. Je vidět, že paní Neumannová ke každému přistupuje velice individuálně, žádné problémy nezlehčuje, naopak se do všeho dokáže moc dobře vcítit a nikoho za nic neodsuzuje. A především opravdu léčí příčiny problémů a má zájem klientovi dlouhodobě pomoct. Doufám, že spoustě lidem pomůže tolik jako mně a paní Neumannové přeju ze srdce jen a jen to nejlepší.

Milá Moni,
moc Vám děkuji a jako jsem Vám řekla naposledy: Vidět Vás zářit tak silně jako jste zářila, spokojenou a šťastnou, to je pro mě ta nejkrásnější odměna :-) Jste moc milá a navenek i uvnitř krásná bytost a já Vám v životě přeji jen to nejlepší! :-)
Mějte naplněné a inspirativní dny, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu

K paní doktorce mě přivedla její kniha Strach z opuštění, ve které jsem našel spoustu svých problémů v partnerských vztazích a vztahu k sobě samému. Na dno jsem dopadl po rozchodu s přítelkyní, kterému předcházely měsíce velmi komplikovaného vztahu. Pramenilo to z mých emocionálních bloků a traumat z dětství, zejména ve vztahu k matce.
Paní doktorka mi pomohla tyto hluboko uložené podvědomé problémy narovnat a zpracovat. Po relaxačním cvičení, které se podobalo řízené meditaci, jsem se cítil velmi dobře, na svět se teď dívám jinýma očima a mám pocit síly, který mi předtím dlouhou dobu chyběl. Touha po pozornosti a strach z opuštění zmizely a vystřídal je těžko popsatelný pocit energie a naplnění, jako by ze mě zářila energie. Změnil se můj vztah k sobě samému i k lidem okolo a mám pocit, že si té změny všimlo i okolí. Jsem moc rád, že jsem to absolvoval a paní doktorce moc děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Já moc děkuji Vám za spolupráci a Vaši 200% snahu a práci na sobě i mezidobí, kdy jste se sobě věnoval s opravdovou vervou. Váš životní přístup k sobě, opravdová snaha porozumět a rozvoj po všech stránkách jsou výjimečné a zasluhují upřímné ocenění. Vše bylo díky tomu plynulé a hladké :-) Stalo se to díky Vám a já jsem Vás moc ráda provedla až k okamžiku, kdy Vaše vnitřní světlo zazářilo s ohromující intenzitou, která byla hmatatelná. Vím, že dokážete cokoli a přeji Vám hodně štěstí na Cestě, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu

K pani doctorce Veronice jsem se dostala nahodou jelikoz jsem si uz moc nevedela rady co dal. Pristup Veroniky je jiny, velmi unikatni, ale tim dokazala odhalit velmi dobre kde je problem. Empatie, pochopeni a celkova terapie vyresila a zlomila neco v co jsem nedoufala ze se mi nekdy podari. Veronika si zaslouzi daleko vetsi pocet hvezdicek nez portal umoznuje. Veroniko, moc Vam dekuji, zmenila jste mi ( a memu okoli ) zivot k lepsimu !

Milá Lenko,

moc děkuji za Vaše poděkování a slova! Vy víte, jak Vás od začátku vnímám - jste výjimečná bytost, která si zasloužila prožívat v životě radost a světlo a jako výjimečná se uvidět :-) Vše, co se kdy stalo, to Vás dovedlo až sem a svět čeká na to, až ho obohatíte svou citlivostí, nesmírně barvitým a bohatým vnímáním a kreativitou. Ať budete dělat cokoli, když tam vnesete skutečnou sebe sama, bude to vždy to pravé :-) Veronika

35 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den,
    když se stane něco takového, cítí člověk velkou bolest, nepochopení a zklamání. Někdy právě bolest nás má probudit, abychom se zamysleli, proč se nám určité věci s lidmi v životě dějí a opakují. Pokud jste již dříve byla zklamaná s některými lidmi, je čas se podívat do sebe na svá emoční zranění, která potřebují Vaši pozornost. Podívejte se do původní rodiny a také dál do rodu otce a matky a uvědomte si, čím tam lidé trpěli, jaká témata se opakují, čím jste trpěla Vy. Je čas zahojit, co je třeba, aby se nic takového již nedělo a Vy jste mohla navázat harmonický vztah.
    Na druhé straně lze dle jeho chování soudit, že je to člověk nezralý, což může mít celou řadu příčin. Může to být muž, který bloudí životem a hledá tu domněle nejlepší ženu, třeba proto, že jeho matka mu neposkytla to, co potřeboval. Případně mohl mít otce, který mu svým způsobem života a přístupem ke vztahů nepředal, co je třeba. Muž může mít potíže se k nějaké ženě přiblížit. Může mít strach z opravdové emoční vazby, protože mohl jako dítě prožít něco bolestného.
    Pokud se Vám to již stalo, zamyslete se, zda si do mužů nepromítáte naději na naplnění něčeho, co Vám v minulosti od blízkých osob mohlo chybět. Uvědomte si, jak jste se cítila - využitá, ponížená, odmítnutá, opuštěná...A pátrejte po svém původním zranění. Vše, co se děje pak, je jen nadstavbou, která nám má zrcadlit to, co je uvnitř třeba vyřešit.
    Držím palce, Veronika Neumannová

• Dobrý den,
    Je mi 19. Před týdnem mě začala trápit nespavost. Začalo to tím že mě jednou v noci vzbudilo něco hlasitého, měla jsem brzo vstávat. Ty zbylé asi tři hodiny jsem už neusla. Myslela jsem že to dospím další den. I přes únavu to najednou nešlo. Nemyslím že bych se v tu chvíli nějak stresovala, najednou to ale nešlo. Od té doby usínám i po čtyřhodinovém zoufalství usnout. Za noc se ještě tak 3x budim. To se mi nikdy nestávalo. Cítim větší a větší zoufalství. Přes den bojuju z úzkostí a do postele už se ani netěším. Mám pocit že se mi nenávratně zhoršila schopnost usínání a nic s tím nemohu udělat. Dříve jsem se do postele vždy těšila a většinou i jak jsem chtěla tak jsem usla. Po dobu noci se vždy snažím uvolnit a uklidnit. Bohužel mě to pokaždé spíš nutí k představě jak blízko jsem k usnutí. Ale cítim že jsem uvolněná. Je to jako by můj mozek ztratil schopnost spát. Mám strach že z nedostatku spánku budu mít zdravotní problémy. Mám sice spoustu snů ale už týden spím tak 4 hodiny. Mám hrůzu z prášků na spaní. Nevím jaká je šance že se to správý samo. Cítim negativní pocity už jen přijdu do ložnice. Už nevím jak dál.

Dobrý den,
    doporučuji vyzkoušet krizové Bachovy kapky na spaní a klidně také krizové pastilky (též Bachova terapie) - na citlivé osoby to velice zabírá - pomáhá zklidnit od úzkosti, uvolnit tělo a psychiku. Můžete zkusit třeba večer pastilku a na noc před spaním několik kapek na spánek. Jsou to přírodní produkty. Prášky na spaní neřeší příčinu. Protože tu může jít v důsledku leknutí i o spuštění nějakého podvědomého tématu (například strachu z něčeho špatného, což bývá navázáno na téma emočního zranění), můžete se jím zabývat paralelně nebo i poté, co začnete zase spát.
    Držím palce! Veronika Neumannová

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
  • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • klinická psychologie

Stáže

• Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou sexuologickou
  • Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou psychiatrickou, protialkoholní, protitoxikomanickou nebo kombinovanou
  • Odborná stáž u MUDr. Hnízdila; Centrum komplexní péče, Dobřichovice
Zobrazit více