Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
720 28.....

Harmonizace partnerských vztahů (60 minut, déle dohodou) • 1 500 Kč

Hojení emočních zranění (120 minut) (Rozpouštění negativních emocí, proměna negativních přesvědčení. Nemá nic společného s nekontrolovaným spuštěním traumatu. Domlouvá se minimálně po prvním informativním setkání) • 2 500 Kč

Psychologické poradenství (první setkání 60 minut, každé další 55 minut) • 1 200 Kč +1 Více

Výjimečný termín do 48 hodin (nad rámec běžných termínů, poptejte prosím přes SMS, email, počet míst je omezen; Platí při obsazeném kalendáři, kdy klient nechce čekat) • 2 000 Kč

Ve Studeném 1817/4, Praha 4 , Praha
Klíč k Lásce k životu

Vážení návštěvníci, vítám vás na mém profilu, velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů a názorů, které mi zasíláte. Ráda vám budu i nadále nápomocná....

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
  • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Přerušeno: PhD. studium v oboru Lékařská psychologie a psychopatologie, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

Fotografie

Harmonizace partnerských vztahů (60 minut, déle dohodou)

1 500 Kč

2 500 Kč

Klíč k Lásce k životu

Psychologické poradenství (první setkání 60 minut, každé další 55 minut)

1 200 Kč

2 000 Kč

Umístění: Klíč k Lásce k životu Vztah s otcem

Dobry den,
pani Neumannovou jsem navstivila pote, co se mi dlouhodobe zdavalo o otci, se kterym jiz leta nejsem v kontaktu. Jsem verici a duchovni clovek a proto jsem radeji hledala nekoho s duchovnejsim pristupem. Trochu jsem se bala, co me ceka a toho, ze nejspis budu hodne plakat, ale pani doktorka byla uzasna, ja se citila klidne a v dobrych rukou. Plakala jsem jen trosku, vztah s otcem mi minimalne velmi zlepsila, pomohla mi pochopit jeho pohnutky a odpustit mu a uz se mi o nem nezdava a nakonec jsem jeste zjistila, ze daleko vetsi problem jsem mela se svou matkou, cehoz jsem si do te doby nebyla uplne vedoma. Pani Neumannova mi rekla i veci o me samotne, ktere se mi neposlouchaly snadno, ale musim uznat, ze byly pravdive a aplikovala jsem je do zivota. Citim se uzasne, vidim zivot a mezilidske vztahy jinyma ocima a i dale se v techto vecech vzdelavam, napr.jistou doporucenou cetbou. Pani doktorka mi moc pomohla a vrele ji komukoli doporucim!vPokud je clovek ochoten verit i na jinou nez klasickou psychologii ci pokud ta mu doted nepomohla, rozhodne by mel vyzkouset tento pristup, neni se ceho bat:-)
PS A pani doktorka vari vybornou kavu!:-)
Dekuji mnohokrat!

Milá Lily,
velice ráda jsem Vám pomohla a protože znám i pokračování příběhu, jsem ještě raději za to, jak se vše dál vyvíjí! :-)
Přeji jen to nejlepší, vědomý růst a radost v každém okamžiku se stále planoucím vědomím smyslu svého života. Ať Vaše přítomnost naplňuje srdce druhých a jejich zase Vaše, ze srdce, Veronika Neumannová

Paní Neumannová je úžasná bytost, ze které energie a štěstí přímo září. V březnu jsem k ní přišla kvůli dlouhodobým depresím a obecně jsem nevěděla co sama se sebou. Za necelý půlrok během několika sezení mi pomohla změnit náhled na svět a uzdravit spoustu vnitřních zranění. Všechna tato zranění, o kterých člověk v běžném životě ani neví, člověka nutila se zacyklovat v nefunkčních vztazích a toxických vzorcích chování - jak nehezké myšlenky uvnitř hlavy, tak i projevy ven k ostatním. Je vidět, že paní Neumannová ke každému přistupuje velice individuálně, žádné problémy nezlehčuje, naopak se do všeho dokáže moc dobře vcítit a nikoho za nic neodsuzuje. A především opravdu léčí příčiny problémů a má zájem klientovi dlouhodobě pomoct. Doufám, že spoustě lidem pomůže tolik jako mně a paní Neumannové přeju ze srdce jen a jen to nejlepší.

Milá Moni,
moc Vám děkuji a jako jsem Vám řekla naposledy: Vidět Vás zářit tak silně jako jste zářila, spokojenou a šťastnou, to je pro mě ta nejkrásnější odměna :-) Jste moc milá a navenek i uvnitř krásná bytost a já Vám v životě přeji jen to nejlepší! :-)
Mějte naplněné a inspirativní dny, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu

K paní doktorce mě přivedla její kniha Strach z opuštění, ve které jsem našel spoustu svých problémů v partnerských vztazích a vztahu k sobě samému. Na dno jsem dopadl po rozchodu s přítelkyní, kterému předcházely měsíce velmi komplikovaného vztahu. Pramenilo to z mých emocionálních bloků a traumat z dětství, zejména ve vztahu k matce.
Paní doktorka mi pomohla tyto hluboko uložené podvědomé problémy narovnat a zpracovat. Po relaxačním cvičení, které se podobalo řízené meditaci, jsem se cítil velmi dobře, na svět se teď dívám jinýma očima a mám pocit síly, který mi předtím dlouhou dobu chyběl. Touha po pozornosti a strach z opuštění zmizely a vystřídal je těžko popsatelný pocit energie a naplnění, jako by ze mě zářila energie. Změnil se můj vztah k sobě samému i k lidem okolo a mám pocit, že si té změny všimlo i okolí. Jsem moc rád, že jsem to absolvoval a paní doktorce moc děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Já moc děkuji Vám za spolupráci a Vaši 200% snahu a práci na sobě i mezidobí, kdy jste se sobě věnoval s opravdovou vervou. Váš životní přístup k sobě, opravdová snaha porozumět a rozvoj po všech stránkách jsou výjimečné a zasluhují upřímné ocenění. Vše bylo díky tomu plynulé a hladké :-) Stalo se to díky Vám a já jsem Vás moc ráda provedla až k okamžiku, kdy Vaše vnitřní světlo zazářilo s ohromující intenzitou, která byla hmatatelná. Vím, že dokážete cokoli a přeji Vám hodně štěstí na Cestě, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu

K pani doctorce Veronice jsem se dostala nahodou jelikoz jsem si uz moc nevedela rady co dal. Pristup Veroniky je jiny, velmi unikatni, ale tim dokazala odhalit velmi dobre kde je problem. Empatie, pochopeni a celkova terapie vyresila a zlomila neco v co jsem nedoufala ze se mi nekdy podari. Veronika si zaslouzi daleko vetsi pocet hvezdicek nez portal umoznuje. Veroniko, moc Vam dekuji, zmenila jste mi ( a memu okoli ) zivot k lepsimu !

Milá Lenko,

moc děkuji za Vaše poděkování a slova! Vy víte, jak Vás od začátku vnímám - jste výjimečná bytost, která si zasloužila prožívat v životě radost a světlo a jako výjimečná se uvidět :-) Vše, co se kdy stalo, to Vás dovedlo až sem a svět čeká na to, až ho obohatíte svou citlivostí, nesmírně barvitým a bohatým vnímáním a kreativitou. Ať budete dělat cokoli, když tam vnesete skutečnou sebe sama, bude to vždy to pravé :-) Veronika

O
Umístění: Klíč k Lásce k životu psychologické poradenství

Paní Veronika je výjimečná bytost, která je odborníkem na pravém místě. Své poslání bere zodpovědně, vnímá opravdu vše co jí sdělujete i mnohé navíc. Je průvodcem, který Vás provede a přinese světlo na Vaši cestu. Je velmi empatická, milá a pozitivní energie je všude kolem ní. Je velmi laskavá a snaží se vyjít vždy vstříc. Najde si vždy čas i na emailovou komunikaci, abys Vámi řešila další podrobnosti - pocity, myšlenky, strachy, smutky, aj.
Dodá pocit větší sebejistoty, zbaví Vás pochyb, všímá si výjimečnosti každého kdo k ní najde cestu. Je podporující, dodávající sílu a odhodlání.
Její vřelost dává pocit důvěry a bezpečí, kdy není třeba mít jakékoliv obavy se jí svěřit s čímkoliv.
Jako velmi pozitivní a podstatné vnímám její nedirektivní přístup, ale naopak je zde jako partner, který jde vedle Vás.
Moc děkuji za to, že mohu mít tak výjimečného člověka na své cestě.
S vděčností K.

Milá K.,
jste vzácným a ryzím člověkem, kterému se nyní otevírá hojnost a bohatství celého světa ve smyslu naplnění v mnoha směrech - nepochybuji ani v nejmenším o tom, že Vaše Cesta bude úspěšná a šťastná a že... třeba jednou se o tom dozvím :-)
S láskou, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu Nejistota sama sebou

Paní Veronika mi během pár návštěv úplně obrátila svět a pomohla mi uvědomit si svou hodnotu. Podala mi pomocnou ruku a díky ní už vím jakou cestou jít abych byla v životě šťastná :) Je to skvělá osobnost plná citu a empatie, můžu zcela upřímně říct že jsem se nikdy necítila sebejistější než na konci každého sezení. Patří Vám můj velký obdiv a ještě větší díky!

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá N., moc děkuji a vážím si Vašeho názoru. Jak víte, pro mě jste od začátku byla velké zářící Slunce a já jsem nesmírně ráda, že ho teď vidíte a cítíte v sobě i Vy - protože Slunce jako Vy patří na oblohu, aby rozdávalo radost a hřálo ty okolo něj :-) Přeji Vám jen to nejlepší na Vaší pravé Cestě životem, odvahu žít své sny a žít velké Sny a stálé poslouchání hlasu své duše, které vede k trvalému Štěstí, Veronika

O

Ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce. Po třech návštěvách zcela zásadně ustoupily moje více jak 15 let trvající potíže - deprese, úzkosti, panické záchvaty. Prošla jsem psychoanalýzou, několikaletou psychoterapií, pobytem v psych. sanatoriu. Vše moje potíže jen lehce zmírnilo. Ani jsem nepočítala, že by to mohlo někdy být jiné. Paní doktorka mi ukázala cestu, jiný pohled a zafungovalo to jako dokonalá skládačka. Vše se velice rychle porovnalo a já jsem již téměř dva měsíce bez potíží!!! To je zcela neuvěřitelné po tolika letech terapie a léčby antidepresivy. Každý má samozřejmě svou historii a svou cestu, ale po všech mých zkušenostech doporučuji vyzkoušet určitě tuhle, protože stojí za to!!! Moc děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá O., bylo mi ctí a radostí provázet Vás na Cestě ven ze starých potíží. Byla jste skvěle připravená na odstranění starého a přijetí nového do svého života, poctivě jste pracovala na zadaných úkolech a hlavní zásluha tak patří Vám, neboť jste byla otevřená novým Cestám a věnovala se všemu s velkou svědomitostí :-) Věřím, že to vše, co jste prožila, pomůže jednou i dalším ;-) Těším se na další pozitivní zprávy, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu

Nechci úplně rozebírat svůj příběh, tak jen naznačím. Dalo by se říci, že mě k paní doktorce “dohnal” můj malý syn. Byl ubrečené a uvztekané dítě, které jsem milovala, ale také jsem byla zoufalá ze svých pocitů. Nevěděla jsem, co s ním pořád je a taky jsem si nebyla jistá svým přístupem k němu. Jakmile brečel, vše se ve mě sevřelo. Když nastaly další “problémy”, bylo třeba vyhledat pomoc.
Paní doktorka už po krátké chvíli na naší první schůzce poznala, kde by mohl být problém a na další schůzku si pozvala jen mě. Kromě jiného, jsem u ní asolvovala abreakci, odreagování, něco jako uvolnění zranění z dětství a můj/náš život dostal úplně jiný rozměr. Pochopila jsem, jak úžasné dítě mám a že syn byl jen mým zrcadlem, křičel za mě. Díky ní se cítím mnohem sebevědoměji a hlavně jsem si uvědomila, že mám vždy věřit ve své dítě, stát za ním a poslouchat svou intuici.
Paní doktorka se ve svém oboru velmi dobře vyzná, je inteligentní a velmi empatická žena a to je dar. Její přístup je neuvěřitelný, neposkytuje jen obyčejnou terapii, ale doporučí hnihu, která vás posune dál, umí pohladit slovem, je lidská a cítíte, jak vaši radost prožívá s vámi. Když mi podala ruku na rozloučenou, měla jsem pocit, že ji nechci pustit. Děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Bylo mi velkou ctí stát při uzdravení Vašeho zranění a být svědkem "zázraku", který z toho vzešel - otevření svého srdce synovi a rozproudění nekonečného množství lásky. To je nádherný stav, který si zaslouží cítit každá máma a každé dítě. Jste úžasná žena a přeji celé Vaší rodině spoustu naplněných chvil :-)

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi milá je to odborník na pravém místě........,,Ty jo to hodnocení má skvělé ´´ Tak takhle jsem si to četla stejně vy. A říkala jsem si mám to zkusit? A něco mi říkalo nemáš co ztratit.Necítíš se dobře řešíš stále dokola věci,které Tě trápí.A nic Ti nepomáhá.Prostě nejde se na nic jiného soustředit.Špatné myšlenky se Ti jen v hlavě honí.A tak jsem se objednala a z ustrašené vyděšené ženy ,která přišla k paní doktorce je sebevědomá žena,maminka a partnerka. A ten pocit,který ze sebe budete mít,ten se nedá ani popsat.Ti co u paní doktorky byli to cítí jako já.Přeji vám všem takové uzdravení .Navíc paní doktorka je dětský psycholog,což se mi velmi hodilo. Tímto paní doktorce děkuji Naďa K.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji! Vaše Proměna je úžasná a já jsem šťastná, že jsem Vám mohla být průvodcem. Obrovský dík patří ale i Vám, protože já jsem poskytla řešení, ale Vy jste se všeho s vervou chopila, vyvinula velkou snahu a intenzivně na sobě pracovala, takže tento výsledek je krásnou synergií :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu

Veru, jste světlonošem na mé Cestě... Takto jasno jsem neměla nikdy v životě :) Za veškerou empatii, nadstandartní lidskou a přátelskou péči velký dík!

Pro zájemce o Vaše služby:

Celkový přístup Veroniky je naprosto jedinečný. Během terapie máte pocit, že sleduje naprosto vše, co se s vámi děje. Ať už jde o záležitosti nitra, tak i tělesné příznaky (pokud jste jako já na AD a během doby snižujete dávkování; vzhledem k jejímu širokému záběru nepotřebuji hned žhavit drát na svého psychiatra :)). Mohu se s ní poradit naprosto o čemkoliv na jakékoliv téma. Ať už se to týká vztahových záležitostí v rodině, přístupu ke svému tělu, duši,... Vždy přijde s komplexní erudovanou odpovědí, která naprosto přesahuje rámec hodinové terapie. Často vůbec nechápu, jak je schopná mi bleskově odepisovat na maily, někdy je to ping pong na celý den :)) Nehledě na to, jak je neskutečně milá, citlivá, ochotná, a když je třeba, dokáže správně "tnout do živého" ;] Ale opět takovým způsobem, že to nese kýžené ovoce, aniž by se z toho člověk sesypal nebo se ho to nějak dotklo.
O doporučení na vhodné techniky, knihy, doplňky stravy ani nemluvě.
Za mě péče, která se nedá ohodnotit pěti hvězdičkami...
To se prostě musí zažít ;]

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji za krásná slova :-) Je velkou radostí vidět u Vás probuzenou Radost se vším naplněním a obrovským potenciálem, které přináší :-) Je tam svoboda, schopnost kráčet životem a vnímat, co je pod povrchem. Mám velkou Radost z Vašich pocitů a objevů a i když už půjdete sama, dveře máte vždy otevřené :-)

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím,
    V noci mám často pocit, že umírám, jde to od srdce. Mám pocit, že mi přestalo tlouct, šokem se brobudím s velkým a hlasitým nádechem, což mě na srdci trochu zabolí. Po zkontrolování srdce tluče normálně. Velmi často se mi také stává, že chvíli nevím kde jsem, jestli jsem opravdu doma, co tady dělám, kdo jsem apod. Trpím Obscedatně kompulzivní poruchou a tyto příznaky jsem sdělil kdysi svému Psychiatrovi. Domníval se, že jde o panickou ataku ze stresu. Dal mi tehdy přášky ale já tomu nevěnoval pozornost. Jenže poslední dobou toho je opět moc.

Dobrý den,
    doporučuji řešit příčinu Vašich obtíží - i vzhledem k původní diagnóze - abyste mohl dosáhnout trvalého zlepšení, případně i plného uzdravení. Může to vyžadovat hodně úsilí, ale výsledek stojí za to.
    Pro úlevu od současných obtíží doporučuji vyzkoušet cvičení z knihy "Jak se navždy zbavit paniky úzkosti a strachu", která vycházejí z neurovědeckých poznatků. Krom toho je ale potřeba se zamýšlet nad pravou příčinou obtíží, která může ležet ve vztahové rovině a může pocházet i z dávní minulosti. U osob s panickou úzkostí, ale i jinými typy úzkostí je důležité věnovat se vnitřním emočním zraněním, aby mohlo dojít ke skutečné úzdravě.
    Přeji mnoho úspěchů na Vaší cestě ke zdraví, Veronika Neumannová

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

• Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den,
    když se stane něco takového, cítí člověk velkou bolest, nepochopení a zklamání. Někdy právě bolest nás má probudit, abychom se zamysleli, proč se nám určité věci s lidmi v životě dějí a opakují. Pokud jste již dříve byla zklamaná s některými lidmi, je čas se podívat do sebe na svá emoční zranění, která potřebují Vaši pozornost. Podívejte se do původní rodiny a také dál do rodu otce a matky a uvědomte si, čím tam lidé trpěli, jaká témata se opakují, čím jste trpěla Vy. Je čas zahojit, co je třeba, aby se nic takového již nedělo a Vy jste mohla navázat harmonický vztah.
    Na druhé straně lze dle jeho chování soudit, že je to člověk nezralý, což může mít celou řadu příčin. Může to být muž, který bloudí životem a hledá tu domněle nejlepší ženu, třeba proto, že jeho matka mu neposkytla to, co potřeboval. Případně mohl mít otce, který mu svým způsobem života a přístupem ke vztahů nepředal, co je třeba. Muž může mít potíže se k nějaké ženě přiblížit. Může mít strach z opravdové emoční vazby, protože mohl jako dítě prožít něco bolestného.
    Pokud se Vám to již stalo, zamyslete se, zda si do mužů nepromítáte naději na naplnění něčeho, co Vám v minulosti od blízkých osob mohlo chybět. Uvědomte si, jak jste se cítila - využitá, ponížená, odmítnutá, opuštěná...A pátrejte po svém původním zranění. Vše, co se děje pak, je jen nadstavbou, která nám má zrcadlit to, co je uvnitř třeba vyřešit.
    Držím palce, Veronika Neumannová

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
  • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • klinická psychologie

Stáže

• Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou sexuologickou
  • Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou psychiatrickou, protialkoholní, protitoxikomanickou nebo kombinovanou
  • Odborná stáž u MUDr. Hnízdila; Centrum komplexní péče, Dobřichovice
Zobrazit více