Veronika Neumannová (rozená Stixová), psycholog Praha

PhDr.
Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Psycholog přijímá nové pacienty

12 objednaných návštěv během 30 dní

Národní 961/25, Praha
Klíč k Lásce k životu (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
720 28.....

Psychologické poradenství (1 000 Kč)

Partnerská psychoterapie (80 minut) (1 500 Kč)

Individuální psychoterapie (1 000 Kč) +2 Více

Regresní terapie (120 minut) (2 500 Kč)

Osobní a duchovní růst (1 000 Kč)

Ve Studeném 1817/4, Praha 4, Praha
Klíč k Lásce k životu (mapa)

Vážení návštěvníci, vítám vás na mém profilu, velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů a názorů, které mi zasíláte. Ráda vám budu i nadále nápomocná....

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Vyhoření či absence smyslu/ Nalezení jedinečného smyslu života
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Přerušeno: PhD. studium v oboru Lékařská psychologie a psychopatologie, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

Fotografie

Umístění: Klíč k Lásce k životu

Nechci úplně rozebírat svůj příběh, tak jen naznačím. Dalo by se říci, že mě k paní doktorce “dohnal” můj malý syn. Byl ubrečené a uvztekané dítě, které jsem milovala, ale také jsem byla zoufalá ze svých pocitů. Nevěděla jsem, co s ním pořád je a taky jsem si nebyla jistá svým přístupem k němu. Jakmile brečel, vše se ve mě sevřelo. Když nastaly další “problémy”, bylo třeba vyhledat pomoc.
Paní doktorka už po krátké chvíli na naší první schůzce poznala, kde by mohl být problém a na další schůzku si pozvala jen mě. Kromě jiného, jsem u ní asolvovala abreakci, odreagování, něco jako uvolnění zranění z dětství a můj/náš život dostal úplně jiný rozměr. Pochopila jsem, jak úžasné dítě mám a že syn byl jen mým zrcadlem, křičel za mě. Díky ní se cítím mnohem sebevědoměji a hlavně jsem si uvědomila, že mám vždy věřit ve své dítě, stát za ním a poslouchat svou intuici.
Paní doktorka se ve svém oboru velmi dobře vyzná, je inteligentní a velmi empatická žena a to je dar. Její přístup je neuvěřitelný, neposkytuje jen obyčejnou terapii, ale doporučí hnihu, která vás posune dál, umí pohladit slovem, je lidská a cítíte, jak vaši radost prožívá s vámi. Když mi podala ruku na rozloučenou, měla jsem pocit, že ji nechci pustit. Děkuji.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi milá je to odborník na pravém místě........,,Ty jo to hodnocení má skvělé ´´ Tak takhle jsem si to četla stejně vy. A říkala jsem si mám to zkusit? A něco mi říkalo nemáš co ztratit.Necítíš se dobře řešíš stále dokola věci,které Tě trápí.A nic Ti nepomáhá.Prostě nejde se na nic jiného soustředit.Špatné myšlenky se Ti jen v hlavě honí.A tak jsem se objednala a z ustrašené vyděšené ženy ,která přišla k paní doktorce je sebevědomá žena,maminka a partnerka. A ten pocit,který ze sebe budete mít,ten se nedá ani popsat.Ti co u paní doktorky byli to cítí jako já.Přeji vám všem takové uzdravení .Navíc paní doktorka je dětský psycholog,což se mi velmi hodilo. Tímto paní doktorce děkuji Naďa K.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji! Vaše Proměna je úžasná a já jsem šťastná, že jsem Vám mohla být průvodcem. Obrovský dík patří ale i Vám, protože já jsem poskytla řešení, ale Vy jste se všeho s vervou chopila, vyvinula velkou snahu a intenzivně na sobě pracovala, takže tento výsledek je krásnou synergií :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu

Veru, jste světlonošem na mé Cestě... Takto jasno jsem neměla nikdy v životě :) Za veškerou empatii, nadstandartní lidskou a přátelskou péči velký dík!

Pro zájemce o Vaše služby:

Celkový přístup Veroniky je naprosto jedinečný. Během terapie máte pocit, že sleduje naprosto vše, co se s vámi děje. Ať už jde o záležitosti nitra, tak i tělesné příznaky (pokud jste jako já na AD a během doby snižujete dávkování; vzhledem k jejímu širokému záběru nepotřebuji hned žhavit drát na svého psychiatra :)). Mohu se s ní poradit naprosto o čemkoliv na jakékoliv téma. Ať už se to týká vztahových záležitostí v rodině, přístupu ke svému tělu, duši,... Vždy přijde s komplexní erudovanou odpovědí, která naprosto přesahuje rámec hodinové terapie. Často vůbec nechápu, jak je schopná mi bleskově odepisovat na maily, někdy je to ping pong na celý den :)) Nehledě na to, jak je neskutečně milá, citlivá, ochotná, a když je třeba, dokáže správně "tnout do živého" ;] Ale opět takovým způsobem, že to nese kýžené ovoce, aniž by se z toho člověk sesypal nebo se ho to nějak dotklo.
O doporučení na vhodné techniky, knihy, doplňky stravy ani nemluvě.
Za mě péče, která se nedá ohodnotit pěti hvězdičkami...
To se prostě musí zažít ;]

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji za krásná slova :-) Je velkou radostí vidět u Vás probuzenou Radost se vším naplněním a obrovským potenciálem, které přináší :-) Je tam svoboda, schopnost kráčet životem a vnímat, co je pod povrchem. Mám velkou Radost z Vašich pocitů a objevů a i když už půjdete sama, dveře máte vždy otevřené :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu krizová intervence

S paní Veronikou spolupracuji už několik měsíců a nepřestavá mě udivovat. Profesionální, alternativní přístup

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Děkuji, Matěji, jsem na Vás pyšná za Vaši ochotu na sobě pracovat a pokrok. Jsem moc ráda, že Vás můžu na Vaší Cestě podporovat a těším se na to, co ještě přinese budoucnost ;-)

Umístění: jiné místo

Paní Veronika je velice příjemný člověk, kterému se nemusíte bát svěřit se s úplně čímkoli. Znám jí již několik let a za tu dobu jsem prošel obrovskou proměnou. Uvědomil jsem si, co vše bylo v mém životě špatně (a že toho bylo). Díky tomuto pochopení jsem dokázal postupně změnit smýšlení o sobě samém a tím proměnit spoustu věcí k lepšímu.
Každému, kdo neví, kudy v životě dál, paní doktorku vřele doporučuji. Dokáže člověku dát naději a změnit jeho pohled na svět. Nemusíte se ničeho bát, je velice důležité mluvit i o těch nejnepříjemnějších problémech. Ty často bývají klíčem k pochopení a změně. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí.
Paní Veronice moc děkuji

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Děkuji, velmi si toho vážím a jsem velmi ráda, že můžu vnímat, kam jste se posunul :-)

Abych řekla úplnou pravdu, tak ani nevím, kde nebo u kterého superlativu paní Veroniky začít. Jelikož jsem se s psychickými problémy potýkala již od svých cca 12ti let, tak jsem měla možnost vyzkoušet spoustu terapeutů. Ani jeden, mi nikdy nepomohl tak, jako paní Veronika. Většinou jsem jen povídala já a terapeut poslouchal, tápal, nevěděl si rady co mi na to říct. Sice se pořád něco řešilo, ale nikdy se nic nevyřešilo. A když už jsem byla opravdu na pokraji zoufalství, tak mi byla předepsána antidepresiva. (Ty jsem si naštěstí nevzala, protože mě paní Veronika uklidnila svými schopnostmi pohladit na duši a také mi vysvětlila, že na pokraji zoufalství nejsem, naopak mě naučila bojovat.)
Paní Veronika je úplně jiná a to mi došlo hned při prvním setkání. Svůj obor zná velmi dobře a tudíž si dokáže probírané problémy rychle pospojovat s možnými příčinami, které jsou stavebním kamenem pro odstranění problému. Čím více k ní chodím, tím víc mě zná a tím je její odhalovaní příčin rychlejší a přesnější. Má velkou schopnost ptát se mě na otázky, (na které by mě nenapadlo se sama sebe zeptat), které mě postupně dovedou k jádru problému.
Mimo to, že je skutečným profesionálem ve svém oboru, je také velmi lidská, empatická a strašně milá. Po setkání s ní se vždy cítím jako znovuzrozená, plná pozitivní energie a připravená mít svůj život ráda. Pokaždé, když mám nějakou slabší chvilku, vím, že paní Veronice mohu napsat email nebo zavolat a ona velmi rychle odpoví a opět mě uklidní a nastaví ve mě pocit klidu a harmonie. Je vidět, že jí opravdu záleží na tom, aby se její klienti cítili dobře: sama se ozve a zeptá se jak se mám/nebo třeba napíše email s doporučením na nějakou knihu, kterou bych si mohla přečíst/doporučí doplňky stravy, které mohou mému psychickému stavu pomoci/doporučí relaxační techniky, které bych mohla doma praktikovat (toho si neskutečně vážím, neznám jiného psychoterapeuta, který by toto pro mě udělal) Ze svého volného času vyhledá vhodného lékaře, který by mohl pomoci s mými zdravotními problémy...
Opravdu je toho spoustu a já jsem moc vděčná, že jsem měla možnost paní Veroniku poznat. Jednak pomáhá v aktuálních každodenních záležitostech, ale také se s ní dá velmi hezky bavit o přesahujících zážitcích a o duchovních otázkách. Setkáváme se od podzimu 2015 a nemohu na ní dopustit.
Adéla Ružič Stárková

Hezký den všem,
Ráda bych přispěla také svou zkušeností z osobního setkání s paní doktorkou.
Po patnáctiletém vztahu jsem najednou nevěděla kudy a kam. Věděla jsem, že mnoho věcí musím změnit, ale sama jsem to nedokázala. Nedokázala jsem najít tu cestu směrem ven z mého začarovaného kruhu citů, myšlenek, pocitů chtění i prázdnoty.
Až čistě náhodou jsem narazila na článek paní doktorky a já věděla, že TO je ono.
Že ona je přesně to, co jsem hledala a kdo mne pomůže.
Paní doktorka byla pro mne v tu danou chvíli tím andělem, kterého asi všichni máme.
Velmi mi pomohla, abych se dokázala ve svých pocitech vyznat a našla tu vůli a sílu udělat něco pro to, abych svůj vztah zachránila , ale hlavně co víc, aby mi v něm bylo dobře. Protože pokud není dobře Vám nemůže být dobře ani Vašemu okolí. A světe div se. Ono to šlo!!!
Paní doktorce přeji mnoho uzdravených srdcí, protože Váš dar je tolik potřebný. Kdybych to sama nezažila, tak bych nevěřila, jak velký zmatek si člověk v sobě může udělat. Takže jedním slovem : DÍKY !!!

Paní doktorka mi sedla od první společné konzultace. Je velmi vstřícná, ochotná, pozorně naslouchá a hlavně poskytuje neskutečnou podporu. Kdykoli jsem potřebovala, pomohla mi pohledem na věc, který by mě samotnou nikdy nenapadl. Ale o to víc seděl. Díky ní se i situace, které na začátku vypadaly bezvýchodně, nakonec ukázaly jako zvládnutelné. Pomohla mi vyřešit můj vztah s mámou, který konečně, po 20 letech, vypadá tak, jak jsem si to vždycky přála. Díky ní pracuji sama na sobě, na pochopení svých vzorců chování, kvůli kterým mě momentalně trápí zdravotní problémy. Mojí sestře zase paní doktorka pomohla změnit postoj a vyrovnat se se změnami, které přineslo mateřství. Veronika je studnice vědomostí, databáze užitečných knih, navíc je inteligentní a empatická. Asi maximum, co si člověk může od terapeuta přát.

Y

Paní doktorka Neumannová změnila můj pohled na život. Je to první terapeut v mém životě, který dokázal to, že sama se sebou dokáži skutečně pracovat a různé oblasti (někdy problematické) mého života řešit.
Poprvé jsem s paní doktorkou začala spolupracovat začátkem loňského roku a dnes cítím, že se velmi výrazně změnil můj vztah k mojí matce (dříve docela složitý), hodně se také posunulo moje chování k mým dvěma dětem a na dalších oblastech života stále pracujeme.
Každopádně díky paní doktorce se mi otevřel zcela nový svět a nové možnosti jak svůj život uchopit. Během spolupráce s paní doktorkou nemám pocit, že navštěvuji terapeuta, ale že mám jakéhosi ochránce či průvodce životem. Patří jí můj veliký dík.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je vzácným člověkem, kterému není lhostejný osud nešťastných lidí. Na první pohled je znát, že má velký cit, dovede hravě rozpoznat, v čem je problém, a následně jej účinně a svědomitě vyřešit. Rychle odhalí všechny souvislosti a pomůže udělat život takovým, aby se dal krásně a naplno prožívat, ne protrpět. Po celou dobu se mi věnovala s velkým nasazením a měla jsem pocit, že kdyby se mi přece jen někdy stalo něco nepříjemného, tak na to nejsem sama, protože ona mi kdykoli efektivně pomůže. Musím říci, že jakkoli nesnáším, když mám s někým rozebírat svoje problémy, protože mám většinou pocit, že to stejně nikam nevede, tak k ní jsem se vždycky velice těšila a odcházela jsem s úžasným pocitem, všechny potíže ze mně spadly a bylo mi čím dál lépe. Kdybych k ní bývala začala chodit už dříve, ušetřila bych si spoustu trápení a problémů, které mně připadaly neřešitelné a jen jsem trpěla a trpěla, ona mi dokázala, že se toho všeho lze zbavit a že se dá na světě i žít. Zkrátka rozdává chuť do života plnými hrstmi, a to i lidem, kteří ji postrádaly celé roky. Hledala jsem někoho, kdo má zkušenosti s léčbou psychóz spojených s halucinacemi a nemohla jsem si vybrat lépe!

Psychologické poradenství

Klíč k Lásce k životu

Partnerská psychoterapie (80 minut)

1 500 Kč

1 500 Kč

Individuální psychoterapie

Klíč k Lásce k životu

Regresní terapie (120 minut)

2 500 Kč

2 500 Kč

Osobní a duchovní růst

Umístění: Klíč k Lásce k životu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu

Pro zájemce o Vaše služby:

O doporučení na vhodné techniky, knihy, doplňky stravy ani nemluvě.
Za mě péče, která se nedá ohodnotit pěti hvězdičkami...
To se prostě musí zažít ;]

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu krizová intervence

Paní Veronice moc děkuji

Adéla Ružič Stárková

Hezký den všem,
Ráda bych přispěla také svou zkušeností z osobního setkání s paní doktorkou.
Že ona je přesně to, co jsem hledala a kdo mne pomůže.

Y

Návštěva z ZnamyLekar.cz

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 18 let a často mívám deprese. Cítím se osamělá i když kolem sebe mám lidi, kteří mě mají rádi a cítím, že o mě nikdo nemá zájem. Trápí mě, že nemám žádného přítele a ostatní v mém věku ano. Často kvůli tomu cítím smutek, ale nevím co s tím mám dělat.
    Do společnosti moc často nechodím, protože mám problém se zařazením se do kolektivu. Moc kamarádů nemám.
    Ptám se proto, co mám dělat?

Dobrý den,
    osamělá uprostřed lidí, i tak je možné se cítit a znám dost lidí, kteří se takto cítí. Nezřídka za tím je nějaké vnitřní zranění z minulosti, které lze zahojit a svůj život tak pozvednout směrem k radosti.
    Určitě bych Vám doporučila objednat se na konzultaci k psychologovi, který pomůže možné zranění zahojit, abyste se mohla lidem otevřít a navázat tak uspokojivé vztahy.
    Pokud z toho máte obavy, podívejte se na zkušenosti lidí, kteří již u psychologa byli. Existují také knihy, které Vám s tím mohou pomoci. Pokud byste chtěla, napište na email, ráda Vám je napíšu nebo pomohu navést na cestu změny.
    Držím palce ke skvělému rozhodnutí vytvořit ve svém životě stav štěstí a radosti ze života :-)
    S velkým pozdravem, Veronika Neumannová

• Dobrý den
    poslední 2 měsíce trpím velkými úzkostmi, pocity viny, změny nálad, smutek emoční vypětí, které se stále více zhoršují (rána už jsou občas nesnesitelná a napadají mě hodně špatné myšlenky). Přikládám to velkým změnám, které se v mém životě udály za velmi krátkou dobu, řekl bych, že jsem spíše introvert. Z návštěvy u psychologa mám poměrně strach. Myslíte, že se může jednat o příznaky deprese a jak bych měl postupovat?
    Děkuji

Dobrý den,
    chápu obavy spojené s návštěvou psychologa, ale vězte, že na druhé straně (když budu mluvit za sebe a za ty, které znám) nesedí člověk, který by na Vás pohlížel jako na divného člověka, či Vás soudil. Naopak nezřídka tam s Vámi bude sedět člověk, který sám různé (možná i podobné) potíže v životě prožil nebo řešil.
    Když budu mluvit opět za sebe, i já jsem se v životě cítila zle. A právě díky tomu rozumím těm, kteří za mnou přijdou a mohu jim o to lépe pomoci, protože dovedu ukázat Cestu ven - i díky vlastní zkušenosti. Je možné se z těchto stav dostat a obnovit vnitřní harmonii, aby bylo možné zažívat v životě štěstí a radost.
    Nemusíte se ani bát ticha, psycholog Vás navede tam, kam je potřeba.
    Odměnou za odvahu Vám může být zlepšení Vaší situace a eliminace těchto stavů, které jsou velmi nepříjemné.
    S velkou podporou na dálku, Veronika Neumannová

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • klinická psychologie

Stáže

• Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou sexuologickou
  • Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou psychiatrickou, protialkoholní, protitoxikomanickou nebo kombinovanou
  • Odborná stáž u MUDr. Hnízdila; Centrum komplexní péče, Dobřichovice
Zobrazit více