Veronika Neumannová (rozená Stixová), psycholog Praha

PhDr.
Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Psycholog přijímá nové pacienty

1 162 návštěv profilu během 30 dní

Národní 961/25, Praha
Klíč k Lásce k životu (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
720 28.....

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Individuální setkání • 1 000 Kč

Harmonizace partnerských vztahů (80 minut, cena za oba partnery - objednávejte prosím přes telefon nebo email z důvodu pouze hodinových okének zde) • 1 500 Kč +2 Více

Hojení emočních zranění (120 minut) (Rozpouštění negativních emocí, proměna negativních přesvědčení; výsledkem je pocit lehkosti, pochopení, klidu, neutrality emocí nebo prožitek lásky. Nemá nic společného s nekontrolovaným spuštěním traumatu. • 2 500 Kč

Osobní a duchovní růst • 1 000 Kč

Ve Studeném 1817/4, Praha 4, Praha
Klíč k Lásce k životu (mapa)

Vážení návštěvníci, vítám vás na mém profilu, velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů a názorů, které mi zasíláte. Ráda vám budu i nadále nápomocná....

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
  • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Přerušeno: PhD. studium v oboru Lékařská psychologie a psychopatologie, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

Fotografie

Umístění: Klíč k Lásce k životu

K pani doctorce Veronice jsem se dostala nahodou jelikoz jsem si uz moc nevedela rady co dal. Pristup Veroniky je jiny, velmi unikatni, ale tim dokazala odhalit velmi dobre kde je problem. Empatie, pochopeni a celkova terapie vyresila a zlomila neco v co jsem nedoufala ze se mi nekdy podari. Veronika si zaslouzi daleko vetsi pocet hvezdicek nez portal umoznuje. Veroniko, moc Vam dekuji, zmenila jste mi ( a memu okoli ) zivot k lepsimu !

Milá Lenko,

moc děkuji za Vaše poděkování a slova! Vy víte, jak Vás od začátku vnímám - jste výjimečná bytost, která si zasloužila prožívat v životě radost a světlo a jako výjimečná se uvidět :-) Vše, co se kdy stalo, to Vás dovedlo až sem a svět čeká na to, až ho obohatíte svou citlivostí, nesmírně barvitým a bohatým vnímáním a kreativitou. Ať budete dělat cokoli, když tam vnesete skutečnou sebe sama, bude to vždy to pravé :-) Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu psychologické poradenství

Paní Veronika je výjimečná bytost, která je odborníkem na pravém místě. Své poslání bere zodpovědně, vnímá opravdu vše co jí sdělujete i mnohé navíc. Je průvodcem, který Vás provede a přinese světlo na Vaši cestu. Je velmi empatická, milá a pozitivní energie je všude kolem ní. Je velmi laskavá a snaží se vyjít vždy vstříc. Najde si vždy čas i na emailovou komunikaci, abys Vámi řešila další podrobnosti - pocity, myšlenky, strachy, smutky, aj.
Dodá pocit větší sebejistoty, zbaví Vás pochyb, všímá si výjimečnosti každého kdo k ní najde cestu. Je podporující, dodávající sílu a odhodlání.
Její vřelost dává pocit důvěry a bezpečí, kdy není třeba mít jakékoliv obavy se jí svěřit s čímkoliv.
Jako velmi pozitivní a podstatné vnímám její nedirektivní přístup, ale naopak je zde jako partner, který jde vedle Vás.
Moc děkuji za to, že mohu mít tak výjimečného člověka na své cestě.
S vděčností K.

Milá K.,
jste vzácným a ryzím člověkem, kterému se nyní otevírá hojnost a bohatství celého světa ve smyslu naplnění v mnoha směrech - nepochybuji ani v nejmenším o tom, že Vaše Cesta bude úspěšná a šťastná a že... třeba jednou se o tom dozvím :-)
S láskou, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu Nejistota sama sebou

Paní Veronika mi během pár návštěv úplně obrátila svět a pomohla mi uvědomit si svou hodnotu. Podala mi pomocnou ruku a díky ní už vím jakou cestou jít abych byla v životě šťastná :) Je to skvělá osobnost plná citu a empatie, můžu zcela upřímně říct že jsem se nikdy necítila sebejistější než na konci každého sezení. Patří Vám můj velký obdiv a ještě větší díky!

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá N., moc děkuji a vážím si Vašeho názoru. Jak víte, pro mě jste od začátku byla velké zářící Slunce a já jsem nesmírně ráda, že ho teď vidíte a cítíte v sobě i Vy - protože Slunce jako Vy patří na oblohu, aby rozdávalo radost a hřálo ty okolo něj :-) Přeji Vám jen to nejlepší na Vaší pravé Cestě životem, odvahu žít své sny a žít velké Sny a stálé poslouchání hlasu své duše, které vede k trvalému Štěstí, Veronika

O

Ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce. Po třech návštěvách zcela zásadně ustoupily moje více jak 15 let trvající potíže - deprese, úzkosti, panické záchvaty. Prošla jsem psychoanalýzou, několikaletou psychoterapií, pobytem v psych. sanatoriu. Vše moje potíže jen lehce zmírnilo. Ani jsem nepočítala, že by to mohlo někdy být jiné. Paní doktorka mi ukázala cestu, jiný pohled a zafungovalo to jako dokonalá skládačka. Vše se velice rychle porovnalo a já jsem již téměř dva měsíce bez potíží!!! To je zcela neuvěřitelné po tolika letech terapie a léčby antidepresivy. Každý má samozřejmě svou historii a svou cestu, ale po všech mých zkušenostech doporučuji vyzkoušet určitě tuhle, protože stojí za to!!! Moc děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Milá O., bylo mi ctí a radostí provázet Vás na Cestě ven ze starých potíží. Byla jste skvěle připravená na odstranění starého a přijetí nového do svého života, poctivě jste pracovala na zadaných úkolech a hlavní zásluha tak patří Vám, neboť jste byla otevřená novým Cestám a věnovala se všemu s velkou svědomitostí :-) Věřím, že to vše, co jste prožila, pomůže jednou i dalším ;-) Těším se na další pozitivní zprávy, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu

Nechci úplně rozebírat svůj příběh, tak jen naznačím. Dalo by se říci, že mě k paní doktorce “dohnal” můj malý syn. Byl ubrečené a uvztekané dítě, které jsem milovala, ale také jsem byla zoufalá ze svých pocitů. Nevěděla jsem, co s ním pořád je a taky jsem si nebyla jistá svým přístupem k němu. Jakmile brečel, vše se ve mě sevřelo. Když nastaly další “problémy”, bylo třeba vyhledat pomoc.
Paní doktorka už po krátké chvíli na naší první schůzce poznala, kde by mohl být problém a na další schůzku si pozvala jen mě. Kromě jiného, jsem u ní asolvovala abreakci, odreagování, něco jako uvolnění zranění z dětství a můj/náš život dostal úplně jiný rozměr. Pochopila jsem, jak úžasné dítě mám a že syn byl jen mým zrcadlem, křičel za mě. Díky ní se cítím mnohem sebevědoměji a hlavně jsem si uvědomila, že mám vždy věřit ve své dítě, stát za ním a poslouchat svou intuici.
Paní doktorka se ve svém oboru velmi dobře vyzná, je inteligentní a velmi empatická žena a to je dar. Její přístup je neuvěřitelný, neposkytuje jen obyčejnou terapii, ale doporučí hnihu, která vás posune dál, umí pohladit slovem, je lidská a cítíte, jak vaši radost prožívá s vámi. Když mi podala ruku na rozloučenou, měla jsem pocit, že ji nechci pustit. Děkuji.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Bylo mi velkou ctí stát při uzdravení Vašeho zranění a být svědkem "zázraku", který z toho vzešel - otevření svého srdce synovi a rozproudění nekonečného množství lásky. To je nádherný stav, který si zaslouží cítit každá máma a každé dítě. Jste úžasná žena a přeji celé Vaší rodině spoustu naplněných chvil :-)

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi milá je to odborník na pravém místě........,,Ty jo to hodnocení má skvělé ´´ Tak takhle jsem si to četla stejně vy. A říkala jsem si mám to zkusit? A něco mi říkalo nemáš co ztratit.Necítíš se dobře řešíš stále dokola věci,které Tě trápí.A nic Ti nepomáhá.Prostě nejde se na nic jiného soustředit.Špatné myšlenky se Ti jen v hlavě honí.A tak jsem se objednala a z ustrašené vyděšené ženy ,která přišla k paní doktorce je sebevědomá žena,maminka a partnerka. A ten pocit,který ze sebe budete mít,ten se nedá ani popsat.Ti co u paní doktorky byli to cítí jako já.Přeji vám všem takové uzdravení .Navíc paní doktorka je dětský psycholog,což se mi velmi hodilo. Tímto paní doktorce děkuji Naďa K.

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji! Vaše Proměna je úžasná a já jsem šťastná, že jsem Vám mohla být průvodcem. Obrovský dík patří ale i Vám, protože já jsem poskytla řešení, ale Vy jste se všeho s vervou chopila, vyvinula velkou snahu a intenzivně na sobě pracovala, takže tento výsledek je krásnou synergií :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu

Veru, jste světlonošem na mé Cestě... Takto jasno jsem neměla nikdy v životě :) Za veškerou empatii, nadstandartní lidskou a přátelskou péči velký dík!

Pro zájemce o Vaše služby:

Celkový přístup Veroniky je naprosto jedinečný. Během terapie máte pocit, že sleduje naprosto vše, co se s vámi děje. Ať už jde o záležitosti nitra, tak i tělesné příznaky (pokud jste jako já na AD a během doby snižujete dávkování; vzhledem k jejímu širokému záběru nepotřebuji hned žhavit drát na svého psychiatra :)). Mohu se s ní poradit naprosto o čemkoliv na jakékoliv téma. Ať už se to týká vztahových záležitostí v rodině, přístupu ke svému tělu, duši,... Vždy přijde s komplexní erudovanou odpovědí, která naprosto přesahuje rámec hodinové terapie. Často vůbec nechápu, jak je schopná mi bleskově odepisovat na maily, někdy je to ping pong na celý den :)) Nehledě na to, jak je neskutečně milá, citlivá, ochotná, a když je třeba, dokáže správně "tnout do živého" ;] Ale opět takovým způsobem, že to nese kýžené ovoce, aniž by se z toho člověk sesypal nebo se ho to nějak dotklo.
O doporučení na vhodné techniky, knihy, doplňky stravy ani nemluvě.
Za mě péče, která se nedá ohodnotit pěti hvězdičkami...
To se prostě musí zažít ;]

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Mockrát děkuji za krásná slova :-) Je velkou radostí vidět u Vás probuzenou Radost se vším naplněním a obrovským potenciálem, které přináší :-) Je tam svoboda, schopnost kráčet životem a vnímat, co je pod povrchem. Mám velkou Radost z Vašich pocitů a objevů a i když už půjdete sama, dveře máte vždy otevřené :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu krizová intervence

S paní Veronikou spolupracuji už několik měsíců a nepřestavá mě udivovat. Profesionální, alternativní přístup

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Děkuji, Matěji, jsem na Vás pyšná za Vaši ochotu na sobě pracovat a pokrok. Jsem moc ráda, že Vás můžu na Vaší Cestě podporovat a těším se na to, co ještě přinese budoucnost ;-)

Umístění: jiné místo

Paní Veronika je velice příjemný člověk, kterému se nemusíte bát svěřit se s úplně čímkoli. Znám jí již několik let a za tu dobu jsem prošel obrovskou proměnou. Uvědomil jsem si, co vše bylo v mém životě špatně (a že toho bylo). Díky tomuto pochopení jsem dokázal postupně změnit smýšlení o sobě samém a tím proměnit spoustu věcí k lepšímu.
Každému, kdo neví, kudy v životě dál, paní doktorku vřele doporučuji. Dokáže člověku dát naději a změnit jeho pohled na svět. Nemusíte se ničeho bát, je velice důležité mluvit i o těch nejnepříjemnějších problémech. Ty často bývají klíčem k pochopení a změně. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí.
Paní Veronice moc děkuji

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

Děkuji, velmi si toho vážím a jsem velmi ráda, že můžu vnímat, kam jste se posunul :-)

Abych řekla úplnou pravdu, tak ani nevím, kde nebo u kterého superlativu paní Veroniky začít. Jelikož jsem se s psychickými problémy potýkala již od svých cca 12ti let, tak jsem měla možnost vyzkoušet spoustu terapeutů. Ani jeden, mi nikdy nepomohl tak, jako paní Veronika. Většinou jsem jen povídala já a terapeut poslouchal, tápal, nevěděl si rady co mi na to říct. Sice se pořád něco řešilo, ale nikdy se nic nevyřešilo. A když už jsem byla opravdu na pokraji zoufalství, tak mi byla předepsána antidepresiva. (Ty jsem si naštěstí nevzala, protože mě paní Veronika uklidnila svými schopnostmi pohladit na duši a také mi vysvětlila, že na pokraji zoufalství nejsem, naopak mě naučila bojovat.)
Paní Veronika je úplně jiná a to mi došlo hned při prvním setkání. Svůj obor zná velmi dobře a tudíž si dokáže probírané problémy rychle pospojovat s možnými příčinami, které jsou stavebním kamenem pro odstranění problému. Čím více k ní chodím, tím víc mě zná a tím je její odhalovaní příčin rychlejší a přesnější. Má velkou schopnost ptát se mě na otázky, (na které by mě nenapadlo se sama sebe zeptat), které mě postupně dovedou k jádru problému.
Mimo to, že je skutečným profesionálem ve svém oboru, je také velmi lidská, empatická a strašně milá. Po setkání s ní se vždy cítím jako znovuzrozená, plná pozitivní energie a připravená mít svůj život ráda. Pokaždé, když mám nějakou slabší chvilku, vím, že paní Veronice mohu napsat email nebo zavolat a ona velmi rychle odpoví a opět mě uklidní a nastaví ve mě pocit klidu a harmonie. Je vidět, že jí opravdu záleží na tom, aby se její klienti cítili dobře: sama se ozve a zeptá se jak se mám/nebo třeba napíše email s doporučením na nějakou knihu, kterou bych si mohla přečíst/doporučí doplňky stravy, které mohou mému psychickému stavu pomoci/doporučí relaxační techniky, které bych mohla doma praktikovat (toho si neskutečně vážím, neznám jiného psychoterapeuta, který by toto pro mě udělal) Ze svého volného času vyhledá vhodného lékaře, který by mohl pomoci s mými zdravotními problémy...
Opravdu je toho spoustu a já jsem moc vděčná, že jsem měla možnost paní Veroniku poznat. Jednak pomáhá v aktuálních každodenních záležitostech, ale také se s ní dá velmi hezky bavit o přesahujících zážitcích a o duchovních otázkách. Setkáváme se od podzimu 2015 a nemohu na ní dopustit.
Adéla Ružič Stárková

2 500 Kč

Osobní a duchovní růst

Milá Lenko,

Umístění: Klíč k Lásce k životu psychologické poradenství

Moc děkuji za to, že mohu mít tak výjimečného člověka na své cestě.
S vděčností K.

Milá K.,
S láskou, Veronika

Umístění: Klíč k Lásce k životu Nejistota sama sebou

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu

Pro zájemce o Vaše služby:

O doporučení na vhodné techniky, knihy, doplňky stravy ani nemluvě.
Za mě péče, která se nedá ohodnotit pěti hvězdičkami...
To se prostě musí zažít ;]

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Klíč k Lásce k životu krizová intervence

Paní Veronice moc děkuji

Adéla Ružič Stárková

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    začal jsem trpět nízkým sebevědomím v novém vztahu. Mám pocit že mě všechno ohrožuje, a to i historie mé partnerky - její předchozí partneři. Nikdy jsem ničím takovým netrpěl. Vím, že je to proti logice, ale nemůžu se svých černých myšlenek zbavit. Svojí partnerku bezmezně miluji a bojím se, že by mi tato skutečnost mohla vztah zničit.
    Dokážete mi někdo, prosím pomoci?

Děkuji

Dobrý den, zkuste si přečíst mou knihu Strach z opuštění - myslím, že by Vám mohla pomoci, je přesně o tom, o čem píšete. Najdete tam pochopení i cesty řešení.
    Držím palce! Veronika Neumannová

PhDr. Veronika Neumannová (rozená Stixová)

• Krásný a hezký večer, měl bych pár dotazů. Chtěl bych se zeptat na vztah ve kterém žiji. Naše poznání je z práce. Ona byla nešťastná ve vztahu s minulým přítelem. Nadával ji a přibližoval slovně. Tak jako nikam nepůjdeš, kouřila by jsi ho tam všem, několikrát uhodil jejich malého syna. Nabídl jsem ji ze muže jit ke mně, nakonec se rozhodla odstěhovat k bratrovi. Pak naše první rande... Bylo to velmi romantické a krásné, zářící štěstím. Jenže ten její bývalý, nám neskutečné nadával a vyhrožoval po telefonu. Tenkrát ještě přítelkyně, vždy chtěla po jejich hádce, odejít ode mně bez důvodně. Udělala to dvakrát, řekl jsem ji, ze se mi to nelíbí, udělala to potřetí s tim, ze končí. Láska je v tomto případě silnější. Všiml jsem si ze po třech měsících našeho vztahu píše mámě, ze se ji stýská po bývalém. Zaprela to, a její maminka na to odpověděla,ze by bylo pro ni lepší zůstat sama. Chtěl jsem se vyvarovat, nepříjemnostem spojené s její bývalým přítelem. Požádal jsem ji o ruku. Byla nadšená jako já. Jenže, když si předávali jejich syna, tak najednou nepřišla domů. Volal jsem ji, ale vytipla mi telefon a za hodinu mi napsala, ze přijde za chvilku. Vrátila se za dvě a půl hodiny. Byl jsem zoufalý a nevěděl jsem co si o tom mám myslet. Za dva dny to udělala opět. Vzali jsme se. Ale uraženi a ponizovani nepřestalo, a jejich syn, kterému je šest let, se k nám vracel, s tím, ze mě táta zabile a utopí. Jeden stres za druhým. Žena ho pořád omlouvá. Pohádali jsme se, ona se zbalila nevím kam. Nikdy mi nevzala telefon. Vrátila se po pěti dnech. Pak vše utichlo a začalo to opět, když jsme si koupili auto. Čtyři dny, nehorazneho nadávání a ublizovani. Stále ho omlouvala. On byl podnapilém stavu a staral se o dítě. Nelíbilo se mi to, vynadal jsem ji, bohužel. Nazval jsem ji kurvou. Protože, všechno co udělal hraničí s normalnosti. Mě nadával, mé ženě též. Nechala to být a přešla to. Ze hádka prý vznikla k vůli tomu, ze malý prohrál v člověče nezlob se. Nechranila naší rodinu, se vším se mu směřovala. Zase se zbalila a odešla. Prý k mámě, ale před tím mě řekla, ze končí. To ze přenášel její bývalý přítel zlo do našeho vztahu nevnímá. On nic špatného nedělá. To není kruh rodinný. Vzal jsem dvě tašky, nahazel do nich naše společné veci a vyhodil je před jeho barákem. Druhý den, má žena měla dovolenou se svým bývalým, nikdy na nic nereagovala. Začala řešit bydlení se svým bývalým. Teď bydlí u něj uz měsíc. Miluji ji, ona chce rozvod. Nemám uz sil. Takové smsky posílal neustále: Fakt sto posrala sandro dit ty to vys takovou clonu mas pred ocima ublizujes malimu a totalne sobe ale i me dit je to humac nak vsihni zacli zarlit, Fakt je my po tom hovinko ,!!!!!!!!! Vzala sis tatu nebude to delat dobrotu ushnes !!!!!u nej i kdys ses zmenila vyzualne? smekam kloub :-)ale jen to strasne malo pro zivot !!!!!!!!promin u me !!!JV nejsi prvni ani posledni nebudu se chlubit horazdovicich tady mam zasrano muzikovych dost, Co my to pises prosimte ti si pila nebo ti hrablo ze te poucuju vysvetli cim ze si naky rodine co! to snad vym ze si spokojena to je tvoje starost, ze se mam stim poprat s cim prosimte nejni cim a proc ty mas zase den to by nepochopil ani psycholok to je husty fakt :-) :-) :-) :-) :-) perlis, chcipni na karmu. Ona uz se nechce vrátit. Tento problém vznikl po pěti měsících. Před dvěma měsíci se žena chlubila ve městě, ze se budeme snažit o miminko, a ten její bývalý říkal všem známým, ze bude mít holčičku. Tak jsem bezradný. Můžete mi nějak poradit, jak dál? Děkuji za jakoukoliv reakci, Luboš

Milý Luboši,
    abyste se vyvázal z této situace, je potřeba pochopit, proč se stala a děje. Je třeba hledat odpovědi v původním rodinném prostředí (i do generací dál do minulosti) manželky i Vašeho. Vaše manželka s největší pravděpodobností opakuje konstelaci svého emočního zranění z původní rodiny, kde se u podobných projevů nezřídka objevuje podobně se projevující otec a trpící matka. Dokud v sobě bude nosit emoční zranění, nebude schopna setrvat v klidném vztahu - bude ji to nutit znovu obnovovat drama, což má pro ni být možnost, jak se vnitřně uzdravit. Pokud to ale neví, bude slepě prožívat stále totéž. Jedna její část bude trpět, druhá bude mít pocit silných citů a nebude schopna se od bývalého odpoutat. Tam, kde je konstelace starého emočního zranění, tam se objevují silné emoce, které bývají zaměňovány za lásku.
    Podobně Vy byste měl pátrat ve své minulosti a prožitcích z původní rodiny, které vedly k tomu, že jste se zamiloval právě do takové ženy.
    Pak je možné díky pochopení se osvobodit a žít šťastný život.
    Držím palce v nelehké situaci, Veronika Neumannová

• Celostní osobní růst, kdy cílem je pocit naplnění a štěstí
  • Harmonizace partnerských vztahů a rodiny
  • Transgenerační přístup (pochopení rodových zranění a programů)

Ukončené školy

• PhDr. v oboru Klinická psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc
  • Mgr. v oboru Psychologie, Univerzita Palackého, Olomouc

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • klinická psychologie

Stáže

• Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou sexuologickou
  • Psychiatrická léčebna Bohnice, Oddělení pro pacienty s nařízenou ochrannou léčbou psychiatrickou, protialkoholní, protitoxikomanickou nebo kombinovanou
  • Odborná stáž u MUDr. Hnízdila; Centrum komplexní péče, Dobřichovice
Zobrazit více