Online konzultace pro každou situaci

Domluvte si návštěvu online s lékařem jakékoli specializace, aniž byste opustili domov.

Zobrazit profily specialistů

Dvořákova 13, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí

Krizová intervence • od 700 kč

Partnerská psychoterapie • 800 Kč

Psychoterapie • od 700 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Vždy mne zajímalo a fascinovalo dobrodružství sebeobjevování, pomoc a péče o sebe, a spolu s mým profesním rozvojem pomoc druhým. Dobrá zkušenost s po...

• deprese

800 Kč

Psychoterapie

od 700 kč

Umístění: Mgr. Veronika Klempová psychoterapie

Veronika mi velmi pomohla v situaci, kdy jsem měla těžší životní období. Sešlo se mi úmrtí blízkého člověka, rozchod s přítelem a vyhoření v práci. Díky vzájemné komunikaci a spolupráci s ní se mi podařilo z tohoto nešťastného období vyjít a nabrat síly pro splnění svého snu.

Na terapii jsem nalezla své skryté strachy a potlačované emoce. Pracovali jsme především na sebelásce a vztazích z minulosti, které mě v tu dobu ovlivňovaly. Veronika se na mě vždy dobře nacítila a dokázala přinést důležité vhledy. Na základě, kterých jsem došla k uvědomění a posunula se dál. Během terapie jsme se často zaměřovaly na práci s tělem a dechem. To mi pomohlo dojít k hlubšímu pochopení a nacítění se na sama sebe.

Veronika je velmi ochotná, milá, vstřícná, empatická terapeutka. Poskytla mi bezpečný prostor, kde jsem vždy mohla být sama sebou a lépe se pochopit. Spolupráci s ní mohu jedině doporučit.

Umístění: Mgr. Veronika Klempová

Pracuji s Veronikou asi čtyři roky. Za tu dobu mi pomohla zejména překonávat záchvaty úzkosti a paniky, vnímat propojení emocí s jejich tělesnými projevy a pracovat s nimi.
Na jejím způsobu práce se mi líbí zejména správná kombinace podpory a pochopení s určitou dávkou zdravé racionality a prostoru pro šetrné (a velmi prospěšné) uvědomění si vlastních chyb či nedostatků. Během sezení se Veronika nebojí vyjádřit i svůj dojem či názor a dát zpětnou vazbu, což je pro mě velmi cenné.
Během života jsem pracovala s více terapeuty, přístup Veroniky ale považuji za pro mě nejpřínosnější a nejvíce mě posunul vpřed.

Umístění: Mgr. Veronika Klempová Bodypsychoterapie

Veronika je vynikající terapeutka. Empatická a při sezeních zcela soustředěná na klienta. Dokáže vytvořit natolik bezpečné prostředí, že je snadné se ponořit do kontaktu se sebou a svým tělem a zároveň, když je proces silný a objeví se nepříjemné emoce, funguje jako kotva a podpora. Protože klienta plně vnímá, dokáže ho upozornit i na to, čeho si sám není vědom a poskytnout mu tak cennou zpětnou vazbu.
Veroniku jsem vyhledala, protože jsem se chtěla naučit pracovat s emocemi, tělem a řešit tak svoje psychosomatické obtíže. Díky ní jsem se naučila víc si naslouchat a jsem méně odpojená od svého těla, což se navenek promítá jako větší odvaha k životu a schopnost lépe vyjadřovat svá přání a potřeby.
Práci s Veronikou rozhodně doporučuji!

Umístění: Mgr. Veronika Klempová psychoterapie

Během terapie jsem se cítila přijímaná taková jaká jsem a zároveň jsem dostávala trefnou zpětnou vazbu. Kombinace povídání a práce s tělem mi pomohla se v sobě lépe vyznat a neztratit se v bludišti svých "mělbychů" a myšlenek. I po třech letech od ukončení terapie je pro mě stále inspirativní, to jak paní terapeutka vedla a zvědomovala probíhající terapeutický proces. Moc mi to pomohlo. Děkuju. EB

C
Umístění: Mgr. Veronika Klempová seberozvoj

Hledala jsem pred par lety psychoterapeuta, ktery mi pomuze se seberozvojem ve slozite zivotni situaci, a navic ktery ma zazemi i s praci s telem v ramci vnimani sama sebe. Za tu dobu, co chodim na konzultaci jsem pozorovala velmi kladny osobni rozvoj. Muzu doporucit!

Umístění: Mgr. Veronika Klempová psychologické konzultace

K Veronice jsem střídavě docházela asi dva roky. Měla jsem za sebou špatnou zkušenost s psychologickou péčí v pubertě a trochu jsem si myslela, že to už lepší nebude. Veronika mi ale pomohla nejen překonat tohle nešťastné období, ale hlavně překonat samu sebe a pustit se do věcí, které mě dosud děsily. Jsem jí za to velmi vděčná. Později byla Veronika vždy k dispozici, když jsem chtěla něco jen tak zkonzultovat, něco si ujasnit nebo se jen vypovídat. Je velmi milá a otevřená tomu s čím přijde klient. Nikdy mi nic nepodsouvala, snažila se maximálně pochopit můj úhel pohledu a navést mě tak, abych byla šťastná a pochopila, jak si sama mohu pomoci. Jsem jí za to vděčná a určitě jí doporučuju.

• deprese
  • únava