Online konzultace pro každou situaci

Domluvte si návštěvu online s lékařem jakékoli specializace, aniž byste opustili domov.

Zobrazit profily specialistů

Adresa

Dvořákova 13, Brno-střed, Brno
Mgr. Veronika Klempová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí

Krizová intervence • od 700 kč

Partnerská psychoterapie • 800 Kč

Psychoterapie • od 700 kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vždy mne zajímalo a fascinovalo dobrodružství sebeobjevování, pomoc a péče o sebe, a spolu s mým profesním rozvojem pomoc druhým. Dobrá zkušenost s po...

Více

Léčené nemoci

 • deprese
 • únava
 • psychické obtíže

Specializace

 • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Krizová intervence


Dvořákova 13, Brno

od 700 kč

Mgr. Veronika Klempová


Partnerská psychoterapie


Dvořákova 13, Brno

800 Kč

Mgr. Veronika Klempová


Psychoterapie


Dvořákova 13, Brno

od 700 kč

Mgr. Veronika Klempová

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Veronika Klempová psychoterapie

Veronika mi velmi pomohla v situaci, kdy jsem měla těžší životní období. Sešlo se mi úmrtí blízkého člověka, rozchod s přítelem a vyhoření v práci. Díky vzájemné komunikaci a spolupráci s ní se mi podařilo z tohoto nešťastného období vyjít a nabrat síly pro splnění svého snu.

Na terapii jsem nalezla své skryté strachy a potlačované emoce. Pracovali jsme především na sebelásce a vztazích z minulosti, které mě v tu dobu ovlivňovaly. Veronika se na mě vždy dobře nacítila a dokázala přinést důležité vhledy. Na základě, kterých jsem došla k uvědomění a posunula se dál. Během terapie jsme se často zaměřovaly na práci s tělem a dechem. To mi pomohlo dojít k hlubšímu pochopení a nacítění se na sama sebe.

Veronika je velmi ochotná, milá, vstřícná, empatická terapeutka. Poskytla mi bezpečný prostor, kde jsem vždy mohla být sama sebou a lépe se pochopit. Spolupráci s ní mohu jedině doporučit.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Veronika Klempová

Pracuji s Veronikou asi čtyři roky. Za tu dobu mi pomohla zejména překonávat záchvaty úzkosti a paniky, vnímat propojení emocí s jejich tělesnými projevy a pracovat s nimi.
Na jejím způsobu práce se mi líbí zejména správná kombinace podpory a pochopení s určitou dávkou zdravé racionality a prostoru pro šetrné (a velmi prospěšné) uvědomění si vlastních chyb či nedostatků. Během sezení se Veronika nebojí vyjádřit i svůj dojem či názor a dát zpětnou vazbu, což je pro mě velmi cenné.
Během života jsem pracovala s více terapeuty, přístup Veroniky ale považuji za pro mě nejpřínosnější a nejvíce mě posunul vpřed.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Veronika Klempová Bodypsychoterapie

Veronika je vynikající terapeutka. Empatická a při sezeních zcela soustředěná na klienta. Dokáže vytvořit natolik bezpečné prostředí, že je snadné se ponořit do kontaktu se sebou a svým tělem a zároveň, když je proces silný a objeví se nepříjemné emoce, funguje jako kotva a podpora. Protože klienta plně vnímá, dokáže ho upozornit i na to, čeho si sám není vědom a poskytnout mu tak cennou zpětnou vazbu.
Veroniku jsem vyhledala, protože jsem se chtěla naučit pracovat s emocemi, tělem a řešit tak svoje psychosomatické obtíže. Díky ní jsem se naučila víc si naslouchat a jsem méně odpojená od svého těla, což se navenek promítá jako větší odvaha k životu a schopnost lépe vyjadřovat svá přání a potřeby.
Práci s Veronikou rozhodně doporučuji!


E
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Veronika Klempová psychoterapie

Během terapie jsem se cítila přijímaná taková jaká jsem a zároveň jsem dostávala trefnou zpětnou vazbu. Kombinace povídání a práce s tělem mi pomohla se v sobě lépe vyznat a neztratit se v bludišti svých "mělbychů" a myšlenek. I po třech letech od ukončení terapie je pro mě stále inspirativní, to jak paní terapeutka vedla a zvědomovala probíhající terapeutický proces. Moc mi to pomohlo. Děkuju. EB


C
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Veronika Klempová seberozvoj

Hledala jsem pred par lety psychoterapeuta, ktery mi pomuze se seberozvojem ve slozite zivotni situaci, a navic ktery ma zazemi i s praci s telem v ramci vnimani sama sebe. Za tu dobu, co chodim na konzultaci jsem pozorovala velmi kladny osobni rozvoj. Muzu doporucit!


H
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Veronika Klempová psychologické konzultace

K Veronice jsem střídavě docházela asi dva roky. Měla jsem za sebou špatnou zkušenost s psychologickou péčí v pubertě a trochu jsem si myslela, že to už lepší nebude. Veronika mi ale pomohla nejen překonat tohle nešťastné období, ale hlavně překonat samu sebe a pustit se do věcí, které mě dosud děsily. Jsem jí za to velmi vděčná. Později byla Veronika vždy k dispozici, když jsem chtěla něco jen tak zkonzultovat, něco si ujasnit nebo se jen vypovídat. Je velmi milá a otevřená tomu s čím přijde klient. Nikdy mi nic nepodsouvala, snažila se maximálně pochopit můj úhel pohledu a navést mě tak, abych byla šťastná a pochopila, jak si sama mohu pomoci. Jsem jí za to vděčná a určitě jí doporučuju.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Vždy mne zajímalo a fascinovalo dobrodružství sebeobjevování, pomoc a péče o sebe, a spolu s mým profesním rozvojem pomoc druhým. Dobrá zkušenost s po...

Více

Léčené nemoci

 • deprese
 • únava
 • psychické obtíže

Specializace

 • psychoterapie