Veronika Hošková, urolog Chomutov

Červenohradecká 1559, Jirkov
urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: urologická ambulance-Po,Út,Čt Jiný

Paní doktorka je bez nadsázky anděl v bílém plášti.Jistě nejsem jediný, komu zachránila život. Přeji jí v zájmu všech pacientů (klientů) pevné zdraví a hodně elánu do další práce.

Umístění: urologická ambulance-Po,Út,Čt Jiný

Mudr .Veronika Hošková je spojení profesionála a člověka s lidským přistupem, děkuji ji za její práci a jsem rád ,že ji mám,to vše platí i na setřičku.Přeji jim pevné zdraví .

Neznám obětavější a ochotnější lékařku než je paní doktorka Hošková. V posledním čase jsem byl několikrát vyhledat její pomoc.Paní doktorka, ani sestřička nikdy neprojevily, že bych i když mimo objednanou dobu byl na obtíž a plně se mi věnovaly, za což jim velice děkuji. Garami Zoltán.

Vynikajici odbornik...vstricna a lidska p.doktorka...vdecim ji za pohotove jednani a naslednou operaci v Moste...vice takovychto lekaru...dekuji p.doktorko...Cizkova R.

S paní doktorkou jsem velice spokojená po stránce profesní i lidské. Paní doktorka je vždy příjemná, usměvavá. Pochválit musím i sestřičky za jejich trpělivost se spoustou pacientů. Vališová Jaroslava

Ta nejlepší lékařka, s velkým srdcem. Opravdový profesionál, který se umí vcítit do problémů pacienta, a rovněž se sestřičkou Kubešovou jsou prostě 100% tým. Děkuju za takový přístup a samozřejmě doporučujii !!

Dodatek 22.11: viz pan Bednařík..
Tedy pan Bednařík mě nadzvedl...úplně chápu rozhořčení pana Kubeše. Sestřička je naprosto úžasná, pracovitá a neuvěřitelně trpělivá. Bohužel pan B. nejspíše zanedbal svůj zdravotní stav, a domáhal se okamžitého ošetření, ale na to má pohotovost , nebo nemocnici. A protože sama pracuji jako zdrav. sestra a s nevděčnými lidmi typu tohoto pána jsem v kontaktu neustále, rozhodla jsem se alespoň tuhle špínu nenechat jen tak...Neznám totiž ve světě arogantních lékařů a nepříjemného personálu nikoho vstřícnějšího, a odpovědnějšího, než jsou právě dr. Hošková a s. Kubešová. Pracují často bez nároku na přestávku, a to právě proto, že neumějí odmítnout lidi a 100% se jim věnují. A proto můžu s klidným svědomím říct, že je všem 100% doporučuji, a to velmi ráda.
P.S. Věřím,že zmíněnému pánovi "neupad" , když má tolik síly psát tak nenávistná hodnocení !

Opravdu výborná doktorka. Přišla jsem s bolestmi, neměla jsem u ní kartu a nenechala mě čekat v čekárně, čehož si vážím. Každý doktor tohle neudělá. Byla moc milá, bývám ve stresu a nervózní při návštěvě lékařů, ale s ní jsem si promluvila jako s kamarádkou. Je moc milá, profesionální. Necítila jsem se jako "kus".
Sestřička také velmi hodná, milá, nabídla mi než jsem šla na řadu dokonce vodu. Moc děkuji za váš přístup !

S paní doktorkou Hoškovou jsem velice spokojen. Vždy se mi snaží co nejvíce pomoci, kdykoli ji zavolám nebo navštívím i bez objednání, nikdy mě neodmítne. Vřele doporučuji. Štefan

Paní doktorka Hošková je naprosto výborná. Má profesionální přístup, je empatická, vše vysvětlí, navíc je velmi pečlivá, což se bohužel u jiných doktorů moc nevidí. Důvěřuji jí a velmi mi pomáhá s mými urolog. problémy, které mě k ní (bohužel) přivedly. Nesmím zapomenout pochválit zdravotní sestřičku - paní Kubešovou. S takovým milým a lidským přístupem jsem se snad nikde nesetkala. Oběma velmi děkuji a samozřejmě doporučuji. Michaela V.

Vynikající lékařka. Člověk na svém místě. (na rozdíl od "Mudr". Dvořáka- urologa- tento ani nerozpozná urologický problém)

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám takový problém mám fimózu a docela mě to štve. Stydím se to říct mamce. Je mi 13 let a při masturbaci mi to nevadi. Penis mi de rozevřit do poloviny. Mam strach že budu mit v budoucnu problém. Jde to řešit konzervativně

Navštivte ordinaci urologa,zda se jedna o fimozu či jen konglutinace předkožky,pokud bude nutné operační řešení,bude nutny i souhlas rodiče.

MUDr. Veronika Hošková

• Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat, jaký je postup odebírání moče do nesterilní zkumavky v případě, že má pacient permanentní močový katetr? Děkuji za odpověď.

Katetr zakolíčkovat a po několika minutách vypustit moč do zkumavky,neodebírat ze sáčku.