Veronika Hošková, urolog Chomutov

Červenohradecká 1559, Jirkov
urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Vážený pane Bednaříku,
jsem manželem Vámi kritizované sestřičky a rozhodně musím napsat vyjádření k Vašemu hodnocení. Jako pacient si také občas zanadávám na ne zrovna laskavý přístup sestřičky k pacientům. Ale vzhledem k tomu, že právě má žena je zdravotní sestra, si vždy rychle uvědomím, co všechno toto povolání obnáší. Jaký stres a vypětí. My, pacienti, si vždy myslíme, že sestra otevře dveře, zavolá pacienta a pošle k doktorovi. Bohužel, ale o tom to není. On ten pacient se i té sestře chce občas svěřit, sdělit své problémy atd. A pokud těch pacientů máte vzhledem k velmi kvalitní práci obou žen v ordinaci za den desítky, tak Vás i tyto věci neskutečně vyčerpávají. A nepřál bych Vám zažít takovou vyčerpanost, jakou má moje žena. Ono to není jen o kvalitní péči doktorky Hoškové, ale také k velkému nedostatku doktorů v tomto oboru.
Nedávno jsem požádal o objednání mého kamaráda, a i přesto, že to je můj kamarád, byl objednán až za tři měsíce, neboť nebylo prostě volno. A pokud byl Váš úterní problém tak akutní, proč jste nepřišel v dopoledních hodinách a dostavil jste se až ne 5 minut před zavíračkou, ale až po ordinačních hodinách. Málokdy píšu na nějaká fóra, ale na toto jsem byl nucen reagovat, neboť vím, že má žena je výborná sestra a hodný člověk.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám takový problém mám fimózu a docela mě to štve. Stydím se to říct mamce. Je mi 13 let a při masturbaci mi to nevadi. Penis mi de rozevřit do poloviny. Mam strach že budu mit v budoucnu problém. Jde to řešit konzervativně

Navštivte ordinaci urologa,zda se jedna o fimozu či jen konglutinace předkožky,pokud bude nutné operační řešení,bude nutny i souhlas rodiče.

MUDr. Veronika Hošková

• Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat, jaký je postup odebírání moče do nesterilní zkumavky v případě, že má pacient permanentní močový katetr? Děkuji za odpověď.

Katetr zakolíčkovat a po několika minutách vypustit moč do zkumavky,neodebírat ze sáčku.