Veronika Hošková, urolog Chomutov

Červenohradecká 1559, Jirkov
urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Dobrý den,
omluvám se za svůj velmi špatný komentář, ale musím se podělit. Není to ohledně doktorky, ale ohledně sestričky. Volal jsem a chtěl jsem se zaregistrovat. Sestřička bohužel nepochopila co to slovo znamená a hned mě chtěla objednávat s čekací dobou tři měsíce. Zamyslel jsem se a říkal si, že za tři měsíce mi buď upadne a nebo se vylečím sám. Druhá zkušenost se sestřičkou byla druhý den, kdy mě za ní poslala má obvodní protože je hned vedle. Bohužel jsem přišel 5 min do zavíračky a sestřička mi oznámila, že budu muset jít druhý den na polikliniku, že mě už nevyšetří. A já se ptám, opravdu chcete pacienty ? Všude Vás budu chválit a doporučovat. Pochvalte sestřičku paní doktorko. Takovou opravdu nechci. A raději jdu k jiné doktorce.

Pan Bednařík !

Nedoporučuji chodit s dítetem.Synovi stahla bolestivě předkožku,i když věděla že bude mít při narkoze opaerované varle v nejbližšéch dnech,tudíž tento " ZBYTEČNÝ ZASAH A BOLESTIVÝ " mohla přenechat při narkoze.Pravda je to několik let,přesto bych už neriskovala....

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám takový problém mám fimózu a docela mě to štve. Stydím se to říct mamce. Je mi 13 let a při masturbaci mi to nevadi. Penis mi de rozevřit do poloviny. Mam strach že budu mit v budoucnu problém. Jde to řešit konzervativně

Navštivte ordinaci urologa,zda se jedna o fimozu či jen konglutinace předkožky,pokud bude nutné operační řešení,bude nutny i souhlas rodiče.

MUDr. Veronika Hošková

• Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat, jaký je postup odebírání moče do nesterilní zkumavky v případě, že má pacient permanentní močový katetr? Děkuji za odpověď.

Katetr zakolíčkovat a po několika minutách vypustit moč do zkumavky,neodebírat ze sáčku.