Veronika Hořenínová, neurolog Praha

MUDr. Veronika Hořenínová

Neurolog

Revoluční 19, Praha
Poliklinika Revoluční

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Skvela lekarka se zajmem o pacienta. Bolesti hlavy se nam podarily odstranit.

Chodím k paní doktorce dlouho, jsem s ní moc spokojená. Pacientovi se věnuje s veškerou pečlivostí a zájmem o jeho problémy. Jsem moc ráda, že jsem se o ní kdysi dozvěděla a začala k ní chodit. Mám k ní velkou důvěru, je to člověk na svém místě. Kéž by takových lékařů bylo více!

Paní doktorka je opravdu skvělá jak po odborné stránce, tak i v lidském přístupu.Obrovsky si jí vážím a jsem moc šťastná, že jsem pacientem v jejích rukou!

skvělá lékařka

Paní doktorka je milá, doporučuji všem, kteří hledají řešení v západní medicíně.Anna.

Milá, příjemná,ochotná, odbornice;, jako jediná mi velice pomohla. Mohu jenom doporučit.

F

Výborná lékařka Navíc skvělý člověk. Moc mi pomohla při mých občasných neuropatických bolestech. Před tím mi snimi nedovedl pomoci lékaři, na něž jsem se obrátil (pravda, nebyli to neurologové) Rovnšž mi byla k prospěcho operace lokte, kterou mi dopporučila a kterou mi udělali neurochirurgové ve Vinohradské nemocnici. D O P U R U Č U J I !

Spokojenost.

Profesionální přístup, spokojenost, problemy s bolesti hlavy vyreseny

Musím říci, že paní doktorka mě osobně velmi pomohla v době, kdy jsem
měla pocit, že můj problém není řešitelný. Děkuji jí za její lidský přístup a vysokou odbornou úroveň.Pacient u ní není jen pacient, kterého musí vyšetřit, ale především člověk, který přišel požádat o pomoc.