Poliklinika Revoluční
Revoluční 19, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Revoluční Jiný

Musím reagovať na niektoré negatívne názory pacientov, aj keď je ich za posledné roky minimum. Ja dochádzam k pani doktorke 360 km zo Slovenska asi 2 krát ročne, prípadne častejšie, už najmenej 15 rokov. Fakt si to ani nepamätám. Objednávam sa telefonicky, prípadne mailom. Nikdy za tú dobu sa mi nestalo aby bola pani doktorka nepríjemná, zle naladená, alebo aby neposkytla perfektné vyšetrenie a následne vysvetlenie čo treba urobiť, prípadne ako ďalej postupovať pri liečbe.
Musím povedať, že mám mnoho skúseností s lekármi ako na Slovensku, tak aj v ČR, mám už viac ako 80 rokov, tak to viem posúdiť. Pani MUDr. Veronika Hořenínová patrí medzi top 5 - 10 lekárov s ktorými som sa niekedy stretol. A skúsenosti mám naozaj bohaté z nemocníc, ordinácií aj z kúpeľných pobytov.
Všetkých pozdravujem, Alojz

Umístění: Poliklinika Revoluční Jiný

Reaguji na dva negativní názory - negativní zkušenosti vůbec neodpovídají těm mým - dojíždím za doktorkou 130 km právě proto, že v mém bydlišti se mi pomoci nedostalo. Teprve u této doktorky jsem se dočkal první a účinné pomoci poté, co řada doktorů v mém bydlišti totálně selhala. Paní doktorka je velmi trpělivá, každého vyslechne a vše vysvětluje, komunikuje i s pacienty v čekárně a vysvětluje jim, jak kdo kdy přijde na řadu - marně na ní hledám chybu.

Umístění: Poliklinika Revoluční Jiný

Nejlepší lékařka, jakou znám, odbornice, navíc skvělý a milý člověk. Snaží se všemi možnými způsoby pacientovi pomoci, věnuje se mu bez ohledu na čas, je jediná, kdo se problémy pacienta opravdu zabývá a řeší je. Kéž by takových lékařů bylo víc! Patří jí můj srdečný dík.

Veľmi ma to mrzí, ale za mňa je hodnotenie negatívne. Pani doktorka je veľmi náladová a jej správanie voči pacientom je úplne nevhodné. Otravuje ju aj obyčajné vypísanie receptu, o ktorý človek žiada e-mailom (čo je snáď v dnešnej dobe samozrejmosť), a aj to len preto, že sa k nej človek nikdy nemôže dovolať. Potom na Vás z ničoho nič nakričí, lebo naposledy, keď mala dovolenku, Vám recept predpísala jej kolegyňa. Pre pracujúcich je to úplne nevhodná neurologička. Ambulancia je zdieľaná s internou a pravdepodobne aj z toho vznikajú komunikačné problémy. Čas, ktorý Vám môže venovať je veľmi obmedzený, preto k hlbšej príčine problémov sa nikdy nedostanete. Každopádne, za mňa určite neodporúčam. Človek, ktorý je neurológom by mal zvážiť svoje správanie voči pacientom.

Skvela lekarka se zajmem o pacienta. Bolesti hlavy se nam podarily odstranit.

Chodím k paní doktorce dlouho, jsem s ní moc spokojená. Pacientovi se věnuje s veškerou pečlivostí a zájmem o jeho problémy. Jsem moc ráda, že jsem se o ní kdysi dozvěděla a začala k ní chodit. Mám k ní velkou důvěru, je to člověk na svém místě. Kéž by takových lékařů bylo více!

Paní doktorka je opravdu skvělá jak po odborné stránce, tak i v lidském přístupu.Obrovsky si jí vážím a jsem moc šťastná, že jsem pacientem v jejích rukou!

skvělá lékařka

Paní doktorka je milá, doporučuji všem, kteří hledají řešení v západní medicíně.Anna.

Milá, příjemná,ochotná, odbornice;, jako jediná mi velice pomohla. Mohu jenom doporučit.